Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam zycie

wstydze się jęczeć.

Polecane posty

Gość Laleczka C.
Jak czujesz że chcesz to krzyć i sie drzyj ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissanko... skarbie.. ja też, chociaż czasami nachodzą mnie myśli, że gdyby nie zbiegi okoliczności, to moje życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej.. ale czy byłoby lepiej?... może nie... ale jak do tej pory specjalnie nie narzekam... rozkosz płynąca z przeżywania seksu samemu, czy z kobietami, niweluje pewne braki czy zaniedbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1811
Bo szczerze to dziwka - w skrócie mówiąc tylko jęczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozowiec
Jak daje w kakalko to az wyjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashiiro
Ja również wstydzę się jęczeć podczas kochania się... słychać cichutko jakieś pojękiwanie ode mnie i szybki oddech.. ale wstydzę się być głośna mimo że czasem czuje i myślę takie "O masakra normalnie nie mogę" w sensie że tak cudownie. Może to też kwestia tego, że zazwyczaj jak się kochałam z moim TŻ ktoś był i nie chcieliśmy żeby nas usłyszeli gdyż mama mojego TŻ jest bardzo konserwatywna i mimo że jesteśmy dorośli chyba by nas zatłukła za seks. Chciałabym to przełamać, ale mój głos wydaje mi się być jaki śmieszny i krępujący kiedy jęczę... I fakt orgazm każda przeżywa inaczej, ja z kolei z początku kompletnie nie mam na nic siły, ręce mi się trzęsą śmiesznie i muszę się od razu napić, a później się śmieje, uśmiecham i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jęczenie podczas seksu jest bardzo podniecające dla faceta.Zwłaszcza w trójkacie gdy obcy facet rżnie jego żonkę.Czasami ma wytrysk samoistny na widok obcego k****a wchodzacego w cipkę żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
To nie jecz . Pamietaj , nie udawaj badz soba . Nie masz orgazmu , to nie , pozniej bedzie albo jeszcze pozniej . Nie zawsze musi byc . Nie oszukuj , nie udawaj bo oszukujesz siebie sama i robisz wtedy sobie krzywde . Nie wierzysz ? Pomysl , poczytaj . Kogo w lozku chcesz oszukac? Sama siebie? Nie jecz jak nie chcesz i nie udawaj i nie miej poczucia winy . Poczucie winy to poczatek wszystkich nieszczesc ,krzywd i niepowodzen . Zycze szczescia i zdrowia Badz soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×