Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysecret

zrobić to?

Polecane posty

Gość mysecret

mam 16 lat, jestem z moim chłopakiem od 2 lat. on ma 17,5. Mimo naszego wieku nasz związek jest bardzo dojżały, robiłam z nim wszystko oprócz stosunku. Mam na myśli, peeting, oral itp itd... najbardziej zbliżyłam się z nim w momencie gdy dotykał mnie członkiem w okolicach łechtaczki, od prawdziwego sexu dzieli nas '5cm' . Chcę tego, ale jednak z jakiegoś powodu się boję, może przez mój wiek bo niedawno skoczyłam te 16 wiosen.... a z drugiej strony rozumiem, że on jest starszy, jest facetem, ma potrzeby, czeka już bardzo długo i od niedawna zaczął nalegać, nie mówię że bym nie chciała ale nie mam pojęcia co robić, wiem że sama powinnam to wiedzieć, ale moze jednak cos doradzicie? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka o
taa jest facetem i z pewnoscią ma potrzeby hahahahahahahahahhahahahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecret
widać ze wypowiedziała się pani po 40dziestce. ma prawie 18 lat, więc dzieckiem nie jest. Proszę o wypowiedzi normalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhmngbfcdsx
masz 16 lat...znam dziewczyne co w Twoim wieku zaczela..ja ja uwazam "za osobe lekkich obyczajow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka o
dziewczyno kochajcie sie, tylko sie zabezpiecz bo na dziecko chyba nie czas jeszcze, co tu duzo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecret
Ale jeśli mam stałego partnera, wiem ze będę z nim długo... Kochamy się, jestem wprawdzie gotowa, to co jest w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak powiem
Idź do ginakologa i zadbaj o antykoncepcję, jak również uzgodnij jej rodzaj z partnerem. Wtedy w ogóle można myśleć o seksie. Co do moralności, to rzecz jest względna i nie mnie oceniać. Co do sfery psychicznej - rób to, czego sama chcesz, nigdy dlatego, że ktoś nalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ja miałam 15 lat
jak zaczęłam i jakoś żyję do tej pory i nikt mnie kurwą nie nazwał z jednego prostego powodu-bo nią nie jestem nie byłam i nie będe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
RZeczywiscie jest dojżały:o DOJRZAŁY jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecret
Właściwie to wkładaliśmy do mojej pochwy już różne rzeczy. mamy bardzo urozmaicone zabawy erotyczne. Najbardziej zbliżyło nas gdy włożył mi do pisi kabaczka a do pupci banana (przy pomocy wziwernika ginekologicznego), ale nie miałam w sobie jeszcze penisa. Czy naprawdę uważacie, że na penisa jestem jeszcze za młoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crocid
On poczeka... nie rób tego skoro się boisz. Powiedz mu o tym i nie zmuszaj się do niczego. A jego potrzeby - niech się powstrzyma. Nie on jeden ma jądra i nie on jeden musi się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecret
Ale ja się nie boję. Nie takie rzeczy moja pisia widziała;), ale czy znajomi nie będą uważać, że jestem puszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
i zaczelam uprawiac seks z moim facetem po 3 latach.. (jakis miesiac temu) jakos wytrzymal i nie zglaszal sprzeciwu... jak sie zdecydowalam i bylam pewna poszlam do ginekologa po tabsy i po sprawie i strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 18 lat
i przyznam ze jeszcze dwa lata temu seks mnie nie zajmowal... moglby nie istniec..... moj facet ma 19 lat i to byla nasza wspolna decyzja... to moj pierwszy facet i oboje przezylismy swoj pierrwszy raz...i nie zaluje bo baaardzo go kocham:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymajta sie
Bo w Polsce spada liczba ludności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty gadasz dziecko....
Ty jesteś naiwna, on nalega, bo mu się śpieszy, jesteście ze sobą od 2 lat, czyli od 14 roku życia:O Myślisz, że taki związke pptrwa długo?:) Pewnie do momentu az rozstaniecie się po gimnazjum...:O Poza tym z tymi potrzebami, to tez przeginasz, bo każdy człowiek ma swoje potrzeby, ty zapewne też, ale nie jest to powód, żeby kogoś namawiać. A po twoich wypowiedziach widać, że po prostu gotowa na seks nie jestes. I trudno sie dziwić, bos dziecko. Mój facet przez 2 lata, mimo, że już przekroczył 20 nie nalegał na seks, nigdy nie robił ni, czego ym nie chciała i nigdty nie wspominał o swoich potrzebach. Bo racezj nie na tym polega związek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to zrobić droga wolna. Wiedz że już potem nie będzie odwrotu. Dziewictwo ma się tylko ten jeden jedyny raz. Co będzie jeżeli ze sobą zerwiecie, bo to się również może zdarzyć. Czy twój nowy partner będzie chciał \"zurzytą\" dziewczyne\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest zurzyty to jego sprawa. Ja nie jestem. Mam dopiero 17,5 lat i do seksu mi nie śpieszno, tak jak mojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któtym jest mój ukochany pluszowy miś. On nigdy by nie zbezcześcił mojej groty_lotosem_wionącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek polega na tym żeby
w równym stopniu zaspokajać swoje potrzeby, co potrzeby drugiej osoby, głąbie. Włąśnie największą satysfakcję w związku daje zaspokajanie potrzeb drugiej osoby, bo to realizuje i nasze potrzeby. Dla mnie to nie jest żaden związek, kiedy gównierz mówi, ze on ma swoje potrzeby i że coś swędzi i dziewczyna ma mu się nadstawić, chodzi za nią i jęczy: no weź, no chodź, noooooooooooooooo":O To jest dziecinada. I sam jesteś infantylną dzifką, ale może jak dorośniesz, to zrozumiesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×