Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vnv

zabawne

Polecane posty

Oj Moderzy musza dostawac niezła kasę, sądząc po tematach chyba idą na akord ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
czlowieku oni sprawuja funkcje moderatoara za free, czego ty wymagasz czlowieku i w jakim swiecie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm może.................. ale wymyślać tyle tematów???? nie wierzę, żeby ludzie byli aż tak głupi...................wszystko sie może znudzić............... nie pisz do mnie człowieku....................a w świecie..........jestem wystarczająco długo.....:) by móc wygłaszać jakiekolwiek sądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga za kasę rozumiem można z siebie robić małpę................... ale za darmo????? dawać dupy (no bo erotyczny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiii ciaaaaaaaaaaaaach nie ma topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naja dziewczynoooooooooooooo 100 lat buziaki cmok cmok cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
nie wierzysz ze ludzie sa az tak glupi?dziwnie to zabrzmialo zaraz po tym jak napisales "a na swiecie jestem wystarczjaco dlugo by moc wyglaszac jakiekolwiek sady"doprawdy?Brzmi jakos sprzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie :) doświadczenie daje pewne uprawnienia.......................................założenie, że moderzy są z natury rzeczy inteligentni brzmi jakoś głupio...........................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi moderze jedno pytanie....................... lubisz się nudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
wszystko sprowadza sie do jednego-jakie mamy pojecie o otaczajacym nas swiecie.Ja nigdy nie przyjmuje czegos za pewnik bo tak "powinno byc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez nie uzurpuje sobie takiego prawa........ale..........nie o to mi chodziło...............tylko o tworzenie fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
cohed przyjmijmy-jestes moderatorem, oprocz tego masz prywatne zycie i prace . Nikt ci nie placi za dodatkowe zajecie jakim jest moderowanie tegoz forum. Czy faktycznie siedzialbys non stop pilnujac pozadku? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
no dobrze zatem o jaka fikcje Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE, ŻE NIE............chyba, że miałbym naturę podglądacza................... ale to robisz i jest to ciekawe dalczego, ludźmi kierują różne motywacje............ zainteresowania profity niematerialne i materialne........dziwi mnie tak długie istnienie forum napedzane tylko siłami kafeteriuszy.........perpetuum mobile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że fikcja............... jestem przekonany, że gros spośród tematów jest wymyślanych przez tzw obsługę.............Mam małego fiutka czy zaspokoję kobietę? (to by być w temacie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzę też, że kafe skupia osoby o naturze z lekka ekshibicjonistycznej nie tyle ekstrawertycznej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
jestes na forum od dluzszego czasu, ponad to jestes osoba zrownowazona i elokwentna,dobrze wiesz ze nie wszyscy userzy zaliczaja sie do tego samego typu osobowosci-no niestety ale taka prawda.Wiekszosc z nich zyje nakrecaniem kolejnej sensacji, w taki sposob odreagowuja stres dnia codziennego. Pewnie na studiach łyknales troche psychologi, wiec powinienes wiedziec o takich sprawach jak cechy osobowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
nawet jezeli moderatorzy nakrecaja tematy tylko po to by bylo kolorowo , to jakos mnie to rusza! W myśl zasady-nie mam ochoty paprac sie w gownie -w ekstrementy nie wchodze.Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE i jak to traktować............. prawisz mi przecież komplementy i dzięki temu mam sie dobrze czuć o to Ci chodziło ?:):);) Co do osobowości masz rację............. ale próbuję mieć dystans i co ciekawe nie zawsze mi sie to udaje mimo, iż znam socjotechniczne sztuczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
w kwestii wyjasnienia nie jestem moderatorka, a wiem ze za taka mnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
a tak na marginesie to mysle ze moderatorzy maja jakies odgorne wytyczne w jaki soposob postepowac z nami userami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś była kobietą? jakże mi miło, wybacz uchybienia już sie nie powtórzą profan jam prosty:) strudzon też żem wielce i łoże woła alisci jeszcz słów kilka wyskrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będąc moderatorem zadałaś sobie trochę trudu? w imię czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
oczywiscie zem kobieta jest"... czy rozum kaze Ci myslec inaczej...?Pewien cytat z literatury, niestety nie potrafie przytoczyc autora tychze slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie pobzykałbym się z kobieta mającą coś...................do powiedzenia............wszakże.............igrce słowne tez służą podniecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznalem po zapachu..................................kobiety................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
pytasz w imie czego?odpowiedz jest banalna, jestem w stanie wyobrazic sobie i wczuc sie w role tych osob.I wcale nie zyje tak dlugo na tym swiecie by......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohed ale o co ci chodzi
dobrze ze nie zacytowałes Hanibala Lectera z Milczenia Owiec...Czuje Twoja cipe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×