Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polpolpol

jaka cena za tort i ciasto

Polecane posty

Gość polpolpol

witajcie, jestem ciekawa ile placicie za tort i ciasto na wesele (ile osob) Jeszcze nie bbylam w cukierni i nie wiem na jaka kwote sie szykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polpolpol
prosze powiedzcie ile zaplaciliscie za tort i ciasto. nawet nie mam rozeznania ile powinien kosztowac tort, tak zeby nie przeplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tort zapłacilam 200 zł (3 piętrowy,na 70 osób) i jeszcze zostało.Natomiast co do ciasta to u nas w rodzinie sami pieczemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polpolpol
dziekuje za odpowiedz. 200 zl to chyba dobra cena. mam wesle na 55 osob wiec moze nawet mniej mnie wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1980.
za tort zaplacilam 920 zl ( na okolo 90 osob-4 pietrowy)a za ciasto 40 zl za blache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumisia
tort (3 piętra, bita śmietana + truskawka, gruszka, wiśnie) na 90 osób, ciasta do paczek dla gości (na jedna paczkę: po 6 porcji różne rodzaje+po 3 drobne ciastka typu kokosanka, groszek, francuskie) płacę ok. 1300 zł. Opole, bardzo dobra cukiernia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena zalerzy od tego ile piętrowy jest tort,z z dekoracją (np figurki czy ognie na torcie) ,muśisz brac pod uwage miasto.Ja mieskzam w małym mieście i gdzie są 2 cukiernie gdzie robią torty ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumisia
Wiesz, ja jestem perfekcjonistką i przynajmniej jestem pewna, że wszystko będzie rewelacyjnie, bo cukiernia jest najlepsza i przywiozą mi wszystko na swój koszt (ponad 40 km w jedną stronę). Poza tym przy takich wydatkach tysiąc w tą czy w tą, nie robi różnicy. Szukałam wcześniej cukierni, ale w żadnej nie spełnili moich oczekiwań, zarówno smakowych jak i wizualnych. Poza tym, w niektórych nawet nie miałam możliwości wcześniejszego spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumisia---- 40 km to daleko więc w tym jest i również policozny dojazd.Ale z drugiej strony my piekliśmy sami 9-10 blach więc na jedno wychodzi bo przeciez badziewia nie upiefczesz a ciasto z tych najlepszych to tez kosztuje.Ale nie zgodze się tysiąc w tą cz w tą :P tysiąc to już kupa forsy przynajmniej jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plusmis----------
pierdzielisz głupoty że tysiąc w tą czy w tą nie robi róznicy.Owszem dla takiej przemądrzałeś panny jak Ty to napewno nie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
ja tort dla 130 osob placilam 411 dokladnie a za clae cisato plus tort plus szyszki wyszlo jakies 17-18 zl od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc ja tort mam gratis wiec nieiwem ile mnie to wyniesie ale ciasto zamawiamy u takiej ejdnej babki ktora zajmuje sie pieczeniem ciast na rozne okazja to za jedna balche obojetenie jaiego rodzaju bierze 30zl za balache....to duzo???wedlug mnie nie.... zapraszam na moj forum....🌼jak u was trawaj przygotowania do wesela 2007🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extazka----myśle że to nie dużo :) bo przecież nie zrobisz takiego byle jakiego ciasta.Zrobienie w domu blachy dobrego ciacha to koszt ok 20 zł za składniki,poświecenie swojego czasu,gazu to też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie zamawiasz , ja szukałam i pytałam w wielu cukierniach i najlepsze ceny miała piekarnia Rąba (ciekawe wzory na tortach) dlatego wybrałam właśnie ich ;P Co do smaku.. najlepszy jaki w życiu jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×