Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna Marta

Czym pozbyć się zacieków w zlewozmywaku stalowym?

Polecane posty

Gość smutna Marta

Czyściłam swoją maszynkę(kuchnię) elektryczną cilitem w płynie do kamienia i rdzy (bo tylko taki środek miałam w domu na tamtą chwilę). Myłam ją nad zlewem stalowym i... porobily mi się okrutne plamy na tymże blaszanym zlewozmywaku. :-O Od 2 dni próbuję pozbyć się tych okropnych zacieków czym tylko się da: -domestosem (red), -proszkiem do prania, -płynem do naczyń, -sodą oczyszczoną, -mleczkiem do czyszczenia armatury i NIC. :-( Nie mogę patrzeć na na niego! :-O Może to błachy powód do nerwów, ale u mnie wywołuje wręcz furię. Nie mam pieniędzy teraz na zakup nowego, dlatego Was serdecznie proszę o rady, czym mogłabym sie pozbyć bardzo źle wyglądających zacieków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Marta
????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic już nie zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopcikowa
Przetrzyj cały zlew tym cifem, rozprowadź równą warstewką i potem wyszoruj tym samym cifem, spłucz dobrze wodą Czym się strułes tym się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Marta
biszkopcikowa --> skiepściłam sprawę cilitem kamień i rdza :-O Oczywiście i tego próbowałam w myśl zasady: czym się strułeś...", ale nie pomogło, a jeszcze bardziej schrzaniło sprawę :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówię ci że nic już z tym
nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadradca Gebhardt
Radzę kupić nowy zlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wełna stalowa - delikatniejsza od najcieńszego papieru ściernego, ale jednak twarda. Może ona pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem ....
kuchnie elektryczna mylaś nad zlewozmywakiem ? Co ty piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeczytaj ze zrozumieniem
Nie widziałaś nigdy jedno, dwupalnikowych kuchenek elektrycznych, które można postawić byle gdzie i gotować? Są na tyle małe, że nawet można je używać na taborecie. Więc dlaczego nie czyścić nad zlewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×