Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doradzcie

Przebywam na zwolnieniu juz pare tygodni

Polecane posty

Gość doradzcie

Przebywam na zwolnieniu juz pare tygodni z powodu zmian kosci na rece chyba stawy ( to skutek pracy w fabryce miesa przy niskiej temperatury) wyplaty mam coras mniejsze , a dzisiaj sie dowiedzialam ze beda jeszcze mniejsze ponizej 50 funtow gdzie normalnie zarabiam 230 , zwolnienie mam od lekarza 1 kontaku bo specjalista mnie pzyjmnie w sierpniu , mam dwojke dzieci i pelno rachunkow co mozecie mi doradzic , bo chyba bede zmuszona wrocic do pracy i z taka reka pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebywam na zwolnieniu juz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moxe
niestety taki jest system w UK ,lepsze firmy troche dluzej placa wiecej na chorobowym pozostale tylko statutory pay ktore jest niewielkie chyba powrot do pracy nie jest najlepszym pomyslem skoro to masz wlasnie z powodu tejze. mialas jakies ubezpieczenie? pewnie nie bo jakbys miala toby ci teraz placilo - tutaj niestety takie realia trzeba sie ubezpieczac. sprobuj moze znalezc inna prace jesli to mozliwe? jakas taka ktora by nie pogarszala twojego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie
gdzie sie trzeba ubezpieczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie
dzeki , troche bede miala zaplacone z zwiazkow zawodowych ale to tez marne grosze . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moxe
ubezpieczenie na wypadek choroby maja rozne opcje w roznych towarzystwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moxe
niestety tu jak sie pracuje to ok a jak dlugotrwala choroba to juz kicha - dlatego to ubezpieczenie jest wazne rozne firmy beda mialy rozne ceny - ostatnio podobno tesco mialo calkiem niezla oferte ale nie jestem na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie
a, duga sprawa to choroba zawodowa czy ktos ma lub zetknal sie z tym tematem w uk /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
witam.ciekawe reczy piszecie.samam pracuje w fabryce,rowniez przy miesie .bola rece, bola kolana.nie raz chcialam isc na zwolnienie jednak obawialam sie z powodu niskich plac.ale slyszalam o dwoch sposobach ,ze niby pdobno mozna siedziec na zwolnieniu i otrzymywac normalne wynagrodzenie.co prawda nie wyprobowalam tego (jeszcze nie) .pierwszy to podobna jak sie idzie na zwolnienie z powodu bolu kregoslupa.lekarza podobno nie wysylaja tutaj na zadne przeswietlenia zeby rzeczywiscie udowodnic ten bol plecow.drugi baerdzo ciekawy:depresja.kiedys moj szefpowiedzial mi,ze jak sie idzie na zwolnienie z powodu depresji,a zwlaszcza spowodowanej praca,tym ze szef doprowadza cie do pasji.placa podobna jeszcze wiecej niz wynosi twoje wynagrodzenie.ja bylam zszokowana jak on mi o tym powiedzial ale zaznaczyl,ze naprawde tak jet.ja chce z tego skorzystac bo moj boss to psychol i chce mu troszke utrzec nocha.a w twoim przypadku skoro masz rachunki do placenia itp.moze warto sie dowiedziec.a przeciez z depresji nie wychodzi sie tak szybko ha to mozna korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie
masz racje depresje to ja juz mam z powodu tej reki i tej pieknej fabryki !!!! to jest bardzo ciekawe co piszesz .... ja mam wizyte dopiero w sierpniu u specjalisty a reka kosci na wierzch powychodzily z powodu zamarznietej szynki , co do przeswietlen kregoslupa najlepiej w nocy na pogotowie ze niby ostry bol to ci pzeswietla , ale najpierw do lekarza 1 kontaktu ze sie leczysz , moja pensja zaczela sie zmiejszac po 2,5 miesiaca teraz dostalam 70 funtow a za tydzien podobno 50 az zniknie z mego zycia zupelnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie
hm .. to znaczy ze nastepne zwolnienie nie na reke tylko na depresje ? jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubezpieczenie na wypadek dlugotrwalego zwolnienia z powodu niezdolnosci do pracy nazywa sie Income Protection. taka oferte ma wiekszosc towarzystw ubezpieczeniowych. w razie zwolnienia dostajesz okreslona w umowie kwote, najczesciej rowna miesiecznym zarobkom. innym waznym ubezpieczeniem jest Life and Critical Ilness Cover, ktory wyplacany jest w wypadku smierci (osobie wskazanej przez ubezpieczajacego) lub ciezkiej choroby takiej jak rak, bialaczka, slepota itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za informacje
dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
do valeriana: gdzie mozna zrobic takie ubezpieczenie?i czy wiesz jakie sa oplaty? Doradzcie :idz do lekaza normalnie i powiedz ,ze np.chcialabys wrocic do pracy bo na zwolnieniu malo placa ,ze masz klopoty finansowe i ze wpadasz w depresje.co mozesz zrobic wtedy.ja tego nie sprawdzilam szukalam w necie roznych stron w zwiazku z tym zwolnieniem ale nic nie ma.jak dlugo pracujesz postaraj sie o income support to jest taki nasz kuron ale jest tez jakis dodatek chorobowy ale nie pamietam jaksie nazywa.tego dowiesz sie w lokalnym jobcenter.no i jeszcze citizen bourou.w kzdym miesce.oni zajmuja sie kazdymindywidualnie i bezstronnie.pozdrawiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezynka >>> zalozylam specjalny topic o ubezpieczeniach w UK. wejdz i poczytaj a potem wpisz w google to znajdziesz wyszukiwarke z ofertami roznych firm i wysokoscia oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciag dalszy
ciag dalszy mojej sprawy. Otoz dostalam od zaladu pracy zaproszenie do ich lekarza potwierdzajace moja chorobe. pan doktor stwierdzila ze to sprawy reumatyczne ktore w wyniku pracy w takich warunkach sie ujawnily . poniewaz dostaam skierowanie do specjalisty na sierpien bede jeszcze zatrudniona w tym zakladzie do tej wizyty ale gdy specjalista potwierdzi moja choroba zostaje zwolniona gdyz nie moge pracowac w takich warunkach tj w tak niskiej temperaturze zaklad po zwolnieniu bedzie mi przez 6 miesiecy wyplacal rownowartosc mojej wyplaty 230 f po tym okresie bede miala wyplcane pieniadze z urzadu pracy lacznie 140 + 44 na kazde dziecko . troche odetchnelam bo z taka reka na razie moge zapomniec o pracy a zyc trzeba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×