Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maly 27

Praca z dziecmi w Londynie

Polecane posty

Gość Maly 27

Czy pracuje ktos z was z dziecmi ( w przedszkolu, domu dziecka, klubie ). Jak taka prace dostac, jakie trzeba miec kwalifikacje. Czy facetów tez tam chetnie przyjmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w szkole (jako learning support assistant) i w poszkolno-weekendowo-wakacyjnym miejscu dla dzieci niepelnosprawnych (glownie umyslowo, ale nie tylko). probowalam tez szukac w przedszkolu, ale szybciej znalazlam to co ma i zrezygnowalam. ja mam magisterke z socjologii i pracy socjalnej, nikt mnie z grubsza o to nie pytal, tylko o doswiadczenie. to mam duze z polski + tutaj (w londynie) przez paremiesiecy pracowalam jako wolontariusz w skzole specjalnej. duzo ofert - job centre - www.jobcentreplus.gov.uk, www.jobsgopublic.com, strony council\'i - www.nazwa.gov.uk (np. www.richmond.gov.uk). tam sa wymagania - najwazniejsze jest doswiadczenie tak naprawde. trzeba miec CRB check - ale o to wystepuje pracodawca po tym jak juz Cie chce do pracy, czasem placi tez za to, czasem nie, konto w banku (to raczej oczywiste, ale pisze), sprawdzaja stan zdrowia. faceci jak najbardziej, my czasem marudzimy, ze przydalo by sie wiecej ich - bo silniejsi, no i 17-latek tez woli pracowac z facetem (zwlaszcza jak np. jest na wozku i trzeba go umyc...) jakies pytania - to chetnie, bo juz nic mi do glowy nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly 27
Ja skonczylem geografie i mam takze uprawnienia pedagogiczne. Praktyke mialem tylko w szkole sredniej jako student. Z czego sie orientuje to przez agencje mozna szukac np. Capita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eruer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllluessipa
ile mozna zarobic pracujeac w przedszkolu? sa polskie oddzialy? ile h? nie znam zbytnio ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarobki zaleza m.in. od ilosci przepracowanych godzin, miejsca w ktorym sie pracuje (nawet w londynie pracujac dla jednego councilu mozna zarobic wiecej niz dla innego...). najlepiej popatrzec w internecie (np. www.jobsgopublic.com, www.richmond. gov.uk - i kazdy inny council na tej samej zasadzie www.nazwa.gov.uk) - trzeba pamietac o jednym - zarobki jesli sa podawane rocznie, a nie godzinowo sa podawane za caly etat - jesli sie pracuje mniej, to trzeba to dzielic (przy 20 godzinach tygodniowo na pol itd). polskie przedszkola? - na zasadzie child minder - tzn. domowego przedszkola, mozna samemu prowadzic - zrobic kurs najpierw, albo zdobyc uznanie wyksztalcenia, ew. szukac kogos kto prowadzi, ale to na ogol sa jednoosobowe przedsiewziecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizna 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizna 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzejjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×