Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie.....

INFOPRACA

Polecane posty

Gość kto wie.....

czy ktos korzystał z www.infopraca.pl szukając pracy? w jaki sposób odbywa sie kontakt z kandydatami? po zaakceptowaniu CV ktoś dzwoni czy jak? bo pozycje z wysłanych mam zaznaczone jak ZAAKCEPTOWANE i co dalej? mam czekac na jakiś telefon czy mail? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w cv podałas dane kontaktowe to powinni sami do ciebie zadzwonic- po prostu czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyytankowazne
prosze pomozcie jak wkleic cv?? w infpopracy robie wg wskzowek i nic :( heeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinksa
do mnie dzwonia super ten portal jutro mam 2 rozmowy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
A ja nie bardzo rozumiem działanie tego portalu. Ani razu żadna oferta nie była rozpatrywana, tylko od razu odrzucają. Czasem po tygodniu, czasem po godzinie. Nie jest chyba aż tak źle ze mną, bo byłam już na jakiś 5 rozmowach, a z tego portalu nikt się nie odezwał. Tylko odrzucają jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajugaju
podbijam bo zaakceptowali moje cv w firmie na ktorej bardzo mi zalezalo...oznacza to ze moge spodziewac sie tel??? help bo cieniutko u mnie ztym portalem, uzytkuje dopiero 2 dni..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny i czy ktoś tutaj jeszcze wogóle zagląda ale mam nadzieję że jednak tak...od wczoraj korzystam z infopraca.pl, wysłałam cv w odpowiedzi na jedno ogłoszenie i w zakładce "stan moich kandydatur" mam status "otrzymane". Co to oznacza? że oni otrzymali to moje zgłoszenie czy o co chodzi? czy ten status będzie się jakoś zmieniać żebym miała wogóle szansę śledzić na jakim to jest etapie, czy oni coś z tym wogóle robią... plizzz pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiareczek
otrzymane to otrzymali, potem będzie zaakceptowane i potem możesz czekać na telefon, ale może też go nie być, także cierpliwie zaglądaj i trzymaj telefon przy sobie, pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassiieennkkaa
witam, moze ktos mi pomoze, zarejestrowałam się na stronie infpraca i nie moge wyslac zadnego zgloszenia bo mam nie zaakceptowane zdjecie w autoryzacji. Jak dlugo trzeba czekac na akceptacje?? A moze jest jakis inny sposob. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infopraca
Właśnie niech ktoś powie o co chodzi z tym zdjeciem mam ten sam problem co aassiieennkkaa czekam juz 4 dni z autoryzacja zdjecia i nic. Czy Wy rownież czekaliście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długo już czekasz? Spróbuj się w takim razi zwrócić do nic o pomoc: numer telefonu to: 22 444 12 40 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno się do nich zgłosiłam ale nie mają dla mnie niczego ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wejść na testcv.com strona z testami rekrutacyjnymi ( języki, informatyka), a link z wynikiem możesz sobie wkleić do CV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×