Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tova

Kolczyk w nosie - jeszcze modne ?

Polecane posty

Tak jak w tytule oststnio mi się wkręciło żeby zrobić sobie kolczyk w nosie a jak mi się coś wkręci to juz koniec :) pewnie jak skończą mi się sie egzaminy to pójde zrealizować swój plan. Mam pytanko ma któraś z was kolczyk , mocno bolało i od razu się goiło ? I ci najważniejsze to wogóle jest jeszcze modne bo już dawno nie widziałam nikogo z kolczykiem w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki w nosie raczej juz nie sa modne. zajmuje sie piercingiem i tylko raz mi sie zdarzylo zrobic kolczyka w nosie. ze 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej linka poprawnie
mnie tez wkurza takie podejscie- modne albo nie... jak chcesz to zrob i tyle... ale zastanow sie, bo potem jak ci sie znudzi i wyjmiesz to i tak slad zostanie na nosie ja mam od kilku lat, nie bolalo, bo najpierw smaruja taka mascia znieczulajaca, a goilo sie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heruhuru
skopij link i wklei, nie da sie nepoprawnie wkleic bo to polega tylko na wcisniecie copy i potem paste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej linka poprawnie
trzeba spacje dawac po loinku :> a moj nick jest z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolczyki w kilku niestandardowych miejscach i robiąc je nigdy nie przyszło mi do głowy, czy są modne czy nie. Szczerze mówiąc gdyby były modne to bym ich nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×