Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelin

kto organizuje wieczór panieński i kto płaci?jak to jest?

Polecane posty

jak dubluje temat to sorki, ja znalazłam tylko co można kupić na wieczór panieński, a mnie interesuje kto za to płaci? jak to jest?? czy ja jako młoda mam wziąć na siebie koszty?? i kto sie tym zajmuje to znaczy organizacja czy druhna czy może ja sama mam sie tym zająć?? proszę o poradę jak to będzie lub było u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa organizuje i placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda
niby dlaczego świadkowa ma płcic za 10 kolezaneczek Panny Mlodej, no sorry komus tu się poprzewracalo w glowie! Wszystkie dziewczyny obecne na wieczorku powinny zrobić zrzutkę na jedzenie, napoje i prezenty. A Panna Mloda powinna postawic jakis symboliczny alkohol. Jezeli impreza jest w pubie to moze np. zamówić dla wszystkich koleżanek szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomica
jak masz koleżanki z klasą , to one zrobią ściepę; ewentualnie zwalą wszystko na swiadkową ale nigdy nie wiadomo, więc lepiej przygotuj sie na wydatek , najwyżej sie miło rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszzzzzzzzzzz
jak ktoś nie chce zrobić zrzutki to niech nie przychodzi, lachy bez najlepiej ustalić dużo wcześniej kwotę z a jaka robicie wieczorek i nie powinno być problemu. No i warto zaprosić więcej tych koleżanek, bo z własnego doświadczenia wiem ze i tak na 14-15 zaproszonych ok. 3 rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×