Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzza

prezentacja pracy magisterskiej

Polecane posty

Podpowiedzcie mi jak się robi prezentację w power poincie. Ja naprawdę nie potrafię Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak......
normalnie, wchodzisz w ten program i robisz slajdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej linka poprawnie
raczej trudno to wytlumaczyc, popros kogos niech ci pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak......
najlepiej sie nauczyc po prostu będąc w tym programie i probowac cos robic. wejdź tam najpier, otworz nowy slajd, jak juz go masz to np. wstaw tekst (taka ikonka A, naciskasz, potem klikasz gdzies na slajdzie i cos piszesz w tym miejscu), albo wsta clipart (czyli jakis obrazek z dysku), klikasz w to, importujesz, potem wstawiasz na slajdzie. bardzo latwe to jest, w godzinke mozna sie wszystkiego nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja. Tam piszę kliknij aby dodać tytuł i kliknij aby dodać tekst. To jak to będzie jak chcę dodać tylko tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz różne opcje slajdów,po prawej stronie jak chcesz dodać tylko tekst wybierasz cały biały, jak chcesz zrobić następny slajd naciskasz nowy slajd prezentaca slajdów f5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tabelkę zrobioną w programie Adobe Acrobat. Czy da się ją przenieść do prezentacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli da się ją skopiowac robisz kopiuj wklej,jeśli nie jest tam opcja z wykresami i tabelami muszisz zrobić na nowo,przynajmniej tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzxxxx
powinno sie dac, skopiuj ją i wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze tak myślałam, że się nie da. A może?????. Może jakoś by się udało. Napisz bo ja nie mam zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikasz przyciskiem myszy naciskasz kopiuj a pózniej na slajdzie wklej i masz tabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×