Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winko winko

Jaki szampan na wesele?

Polecane posty

Gość winko winko

pyatanie o wino nauneloùmi pytanie o szampana Jak szampan najelpszy na pierwszy toast?? Prawdziwy z szampanii czy jakies dobre winko musujace? ja najbardziej lubue szampan Moet et Chandon, ale chyba nie bedzie mniestac na zakup tylu butelek. dawajcie wasz typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłacznie
zwykły ruski za 5 zł szampanem nikt sie nie delektuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko winko
ruskiego nie lubie i mdli mnie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradczyni ślubna
ok 805 pijących szampana na weselu nie dopija go z wielu względów..zazwyczaj zamaczaj usta aby uczcić uroczysta chwile i odstawiają więc chyba radziłabym kupić jakiś zwykły po co tracić pieniążki na głupoty Doradczyni ślubna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradczyni ślubna
80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko winko
wlasnie moze dlatgo nie dopijaja bo im nie smakuje??? hmm nie wydaje mi sie, ze szampan to glupota... ja bym chcila mies szampan na poczatku i potem podany do tortu szmpan nieodlacznie kojarzy mi sie z duzymi uroczystosciami i z podnioslymi chwilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Lekko zmrożony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki szampon
????? pantene pro-v najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko winko
ze zmrozony to wiem!!! piszcie jaki szampan wybieracie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtanszy :-) I tak butelki widza tylko kelnerzy ;-) Powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko winko
jak to tylko kelnerzy??? przeciez szampany wystrzeliwuja jak mloda para wchodzi do sali czekam na propzycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to chyba w takim razie zalezy od sali i regionu...u mnie szampana kelnerzy podawali gosciom przy wejsciu w kieliszkach juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winko winko
my chcemy zeby szampany wystrzelily na poczatku wesela poza tym to nie rpawda, ze szmpany i winamyusujacy maja taki sam smak dobrym szmpanem goscie sie beda delektowac a ruskim pseudo winem musujacym ew wzniosa kurtuazyjny toast u umocza usta dlatego szukam czego dobrego i w odbrej cenie!! help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela34
mieliśmy alkohol czysty na weselu,lodówkę z piwem i stół z alkoholami świata zwiezionymi z Hiszpanii,Niemiec,Belgii,Czech udekorowany owocami,kubełek z lodem i samoobslugę:):)Bo nie wszyscy pija czysta:).Niedrogo a było efektownie.Alkohole przywozili moi bracia podrozujacy i mieszkający w Hiszpanii.Ale u nas tez mozna kupić wiele zagranicznych trunków.Jeśli chodzi oo powitalnego szampana to było wino musujace i tak w zasadzie ludzie mocza usta tylko wolą pic jeden alkohol i mieszac potem z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba za bardzo wierzysz
w to, ze twoi goście sa obytymi w swiecie znawcami win i szampana... wielu z nich bedzie i tak pić podczas wesela tylko wodkę więc ja bym sie tak tym szampanem nie przejmowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TolaM34
Moim zdaniem powinnaś jednak postawić na dobrej jakości szampana, aby odpowiednio wprowadzić wszystkich gości w czas toastu i całonocnej zabawy :) My kupowaliśmy na przyjęcie szampana w sklepie https://dom-szampana.com.pl/ który jak najbardziej mogę Ci polecić, ponieważ znajdziesz u nich wyłącznie produkty od najlepszych producentów z całego świata. Do tego będziesz mogła również skorzystać z pomocy obsługi, która ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tego typu sprawach. Trzymam kciuki i daj nam znać na co się zdecydowaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×