Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko222222222222

zerwanie umowy zlecenie

Polecane posty

Gość sloneczko222222222222

Witam! Mam pytanko-jeśli co miesiąc podpisuję nową umowę zlecenie na kolejny (jestem studentką) to czy mogę zrezygnować z pracy w środku miesiąca? czy pracodawca wypłąci mi za przepracowane godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wam powiem że
tak możesz w dowolnym momencie , podobnie jak pracodawca . Musi ci wypłacić pieniądze ,za przepracowane godziny -- kodeks pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko222222222222
dzięki za odpowiedź-a możesz mi podac numer artykułu, bo szukałąm w kodeksie pracy i nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalka
Jaki kodeks pracy? Przecież to umowa zlecenie. A nie da się rozwiązać umowy za obopólną zgodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa zlecenia jest uregulowana w cywilnym Kodeksie jesli o wypowiedzenie to musisz przeczytac dokladnie umowe kt podpisales ja mam np2 tyg okres wypowiedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z sytuacja gdy pracuje na umowę zlecenie (umowa na pol roku) jako nauczyciel w prywatnej szkole policealnej weekendowej i mam tam zapisane w umowie ze mam lojalkę i przez dwa lata od zakończenia pracy nie mogę podjąć sie pracy w podobnej firmie. A skąd oni będą wiedzieć ze gdzies pracuje jesli i tak się wyprowadzam 300km stad? Czy ktos to sprawdzi? Owszem zamierzam pracować i sie nie przejmować. Pozatym żadnych inwestycji i kursów dla mnie nie robią. To ja oddaje im swój czas i wiedze. Ktos byl/jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za zakaz konkurencji musza ci zaplacic. Poza tym nie moga ci ograniczac tak mozliwosci pracy skoro bedziesz 300km dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×