Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jazz.

proszę o przetłumaczenie tego pytania.

Polecane posty

Gość jazz.

Proszę o przetłumaczenie tego pytania , a może pomożecie mi napisać odpowiedz. Angielski pracodawca mi je wysłał i nie mam pojęcia jak je ruszyć. dzięki 1. What sort of things would you have to be aware of as far as health and safety is concerned around elderly people. Give examples..??? 2. What would you do if you found yourself in a situation where you had little experience and felt out of your depth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazz.
naprawde nikt nie umie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jakich rodzajow rzeczy muisz być świadomym, gdy pod uwage brane jest zdrowie i bezpieczenstwo starszych ludzi. Podaj przyklady...? 2. Co bys zrobil, gdybys znalazl sie w sytuacji, w ktorej mialbys malo doswadczenia i poczulbys, ze tracisz grunt pod nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich rzeczy, zachowan musisz byc świadoma, na co musisz sie przygotować bedąc w otoczeniu ludzi starszych uwzględniając Health and Safety- czyli wzór postepowania w pewnych sytuacjach --tak jak nasze polskie BHP (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy), podaj przykłady... Jakbyś sie zachowała w sytuacji kiedy pojawia sie problem a ty nie miałabys doswiadczenia w rozwiązaniu takiego rodzaju problemu, co bys zrobiła gdyby ktos \"rzucił Cie na głęboką wode\", dał ci trudne zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×