Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Brzusia widzę ją na skypie :) właśnie sie dowiedziałam że do mojej babci pogotowie jedzie :O od dwóch dni strasznie bolał ją brzuch i dostała gorączke :O to jest stara kobiecina 85 lat 2 wylewy, 3 zawały, cukrzyca. ech bidulka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia a Ty nie czytałaś mojego posta???? :-0 😭 😭 😭 pisałam tam o Gosi...... wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki ze tak na raty........ Grzywka a jak wyglądała wizyta? jakies badania ,testy czy wywiad? SYLWIA piękna córeczka wiec i zdjecia sa piękne ale również braciszkowie są superowi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> no właśnie miałam napisać a zawsze z głowy mi wylatuje :O Julka w tym wianuszku jest cuuudna 🌻 i jeszcze w tle kwiatuszki, no piękna :D Brzusia=> chyba ktoś na N ma jakiś problem w związku z nami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika... Wywiad, oglądanie, osłuchiwanie i gadanie, gadanie, gadnie. Testy po 3 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia kochana ale mam nadzieje ze mój post do Ciebie przeczytałas z uśmiechem tak jak go pisałam :D Sylwia nie przejmuj sie !!! Ja myśle ze Sylwi nie pasuje ze nie piszecie tylko tam................ Chce kupic basenik Darusi doradzcie jaki .. czy ten Muchomorek co podłam link jest warty tego i czy sie okaże fajny....? Gio tez sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka no właśnie ale jesli moge Ci cos doradzić z doświadczenia :classic_cool: to pozbądz sie lub ogranicz do minimum pluszaki,dywany, narzuty, zasłony itp. to skarbnica kurzu a no i zakup poscieli antyalergicznej to ez byłby dobry pomysł a jeśli Zuzia ma jakiegoś ulubionego pluszaczka to wkladj go do........zamrażarki na klika godzin to zabije szkodliwe alergrny i kurz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=Pati to ma po babci :D Brzusia=> wiesz nie chcę być natrętna, ale czuję dokładnie to co Gio. Leży Ci coś na serduchu, w każdym poście czuję smutek :( Dlaczego??? Dermika=> ja się nie przejmuję :D Zaglądam na N od czasu do czasu chociaż ostatnio coraz mniej starcza mi na to czasu :O I często tylko przelatuję aby mniej więcej wiedzieć co u dziewczyn. No i przy okazji oglądam sobie fotki :) Dziś mój komputer odzyskał swoją sprawność i udało mi się wgrać zdjęcia, dlatego powklejałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 👄 no właśnie ja ten basenik to na działke u rodiców chce kupić jest też możliwośc wbicia parasola .... hmm przemyśle to jeszcze :) a zdjeć nie wklejałam tylko dziewczyny o Dasi sobie popisały :D:D:D Grzywka -tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika... Różowy psiak do zamrażary??!! O nieeee;) Pościel antyalergiczna jest, ale Zuzanna uwilbia mojego jaśka trzymać w zębach jak zaspia. Jasiek juz w śmieciach... dawno juz miałm sie go pozyć, ale go uwielbiałam:( Innych pierzy juz nie mam. dzięki za rady😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu niesnaski :O Pomarańczy ni ma a ludzie dalej sie kłócą :O Gio ty mnie kobito nie strasz :O Przecież moje dziecko to już miało wszystko co sie da :O A numer z Patusią boski :D Jak ja miałabym zliczać co ten mój diabeł wymyśla to bym chyba szału dostała :D A nerwus :) Donia jak będziesz miała chwilke jutro to odezwij sie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia jakość mi sie nie widzi że w zamrażarce giną bakterie i grzyby moja Ty krókewno :P :D :classic_cool: Jezu spać miałam iść. Fajną książkę czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś ...............uważaj na MONITOT cobyś sie w niego nie walła ha ha ha :p a właśnie że giną ..no chyba ze w Tarnowie jest inaczej :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś... no to chyba wszystkie Zuzki to jeden diabeł. Moje to tez nerwowe i po prosu na jej wybryki juz siły nie mam:( Kobity... tego sie nie da opisać:o Kurna... że tez sie w mamunie musiała wdać z charakterkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia oj rozumiemy sie bez słów :D Chyba najbardziej w moim przypadku poszkodowana jest Martynka, garściami włosy jej wyrywa, rozwala zabawki i o byle co złości sie i ją bije :O :) I w zasadzie niewiem jak mam reagować :D a zazwyczaj reaguje śmiechem bo jak sie nie śmiać jak całe 9,5 kg leje 20 kg babe :D :O Czasem dostanie po łapach bo zwykłe nu-nu albo nie wolno nie wystarcza bo sie menda mała wycwaniła i sama mi nu-nu robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka marsz na N.cos napisz sensownego bo mnie zaraz trafi... Brzusia czuje smutek...zal...tylko nie wiem czemu...my tu wszystkie jak\" jeden maz\" jestesmy za Toba...martwimy sie...czemu ucieklas Ty Duszko wrazliwa???Brzusia jestem jakby co...❤️..coz moge jeszcze napisac...🌻...komp za ubogi w buzki zeby oddac to co mysle... Gio nie tylko Twoja Patusia jest demolka...moja ostatnio kontakt wyrwala i zanim zdazylam doleciec tapete pociagla...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to jest z tymi mendami... moja też mi nu nu robi:o Kurka... łapy chyba se mozemy podać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a moja patrząc mi w oczy mnie gryzie np.w ręke a potem robi \"moja moja\" Agula 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> :D :D :D wiesz nigdy nie wiadomo. Mój Patryk też był grzeczniutki do czasu ;) Potema lał wszystkich dookoła, trzeba było uważać aby dziecku krzywdy nie zrobił, bo jak ktoś nadepnął mu na odcisk :O A teraz to taka wiercipięta z niego. W zerówce to pani jego powinna się słuchać :D I nie wiem po kim to ma, bo mój J i ja to takie ciche myszki w szkole byliśmy :D Najlepiej aby nas widać nie było ;) Ale to dobrze, że taki jest, bo łatwiej mu w życiu. A Ty masz jakieś prprocze sny, że Brzusi przepowiadasz dziewczynkę :) To mi powiedz czy będę miała jeszcze czwarte :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero początek :) Pamiętam Martynke jak miała 18-24 miesiące. Myślałam dosłownie że albo siebie albo ją zabije. Ona była gorsza niż diabeł :O Teraz jest ciut lepiej ale trzymana jest bardzo krótko bo jak sie jej popuści to zaraz widać efekty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Pipka też gryzie, ale to chyba z miłości:) najczęściej po rękach, ale ostatnio upierniczyła nie w policzek:o Czort jeden... nooo:o Jak śpi to wyglada jak anioł:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×