Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej Wszystko zostało napisane i chyba moja rozmowa z Gio i Sylwią potwierdziła się a mianowicie że kiedyś przyjdzie jeszcze taki moment że wszystkie spotkamy sie na kafe i co podkreślałam - nie można palić za sobą mostów prawda ?? 🌼 Dziewczyny czekam na koniec @ i ide na tą laparoskopie bo sie kończe z bólu :O Oprócz tego że boli jak cholera to normalnie skurcze mam :O:O grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mam wścieklizne tyłka więc spadam poględzić i ponarzekać na wszystko ech 😭 kurde szwedzia jesteśmy w identycznej sytuacji: mam okropnego doła, żyć mi sie nie chce przez tą monotonie wiecznie tylko spanie, sranie, karmienie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie i tak w kółko :O No sory jedyna atrakcja to zakupy raz w tyg w Cerfurze :O:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika, Acha > Bardzo dziekuje za rady ,ale ja mialam imprezke wczoraj. :D Nie czytacie mnie ,oj ładnie ładnie... :O :D Imprezka byla wczoraj u nas w domu , bylo 9 osob + Tomcio i 3letnia Ewunia.Z jedzeniem dalam race, zrobilam dwie salati , jakas wedlinka, owoce, ciasta,lody, no i tort oczywiscie. ALe nie bylo do konca fajnie bo nie wszystkie osoby sie lubily, staralam sie o dobra atmosfere ale mi sie chyba nie udalo ... :( Ale nie do konca byla to moja wina. Hanus> Wspolczuje bolu, oby szybko minely! I idz na ten zabieg. Szwedzia, Hanus> Jak moj pracowal poza domem to tez ciagle bylam drazliwa jak jakas kolezanka dzwonila do niego wieczorami i gadala z nim po 30min.Myslalam ze mnie rozniesie. Mysle, ze nie nadajemy sie na kury domowe...Mnie tez ciagle gdzies niesie, ale nie mam czasu sama gdzies wyjsc , chyba ze z malym. Moj maz pracuje tez wieczorami , a czasemnawet do poznej nocy... Denerwuję sie , ale z drugiej strony wiem ze robi to dla nas. Nie chce bym szla do pracy ale jesienia juz chyba zaczne czegos szukac. Gio > :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efficzku a tak z posta ze strony wczesniejszej wywnioskowałam ,że delikatnie dajesz nam do zrozumienia ,że nie poradził ci nic nikt i wciąż czekasz na rady :P:D a przyznam szczerze ,że dopiero od 2 dni jestem w temacie🌻także docen dobre chęci hehe:) a ja jestem jakiś zjepppp;) genetyczny ...:D uffielbiam siedziec w domu a zajęcia z moim małymi podopiecznymi są w czynie społecznym i w tej chwilii tylko 2 razy w tygodniu .... taka mała odskocznia ...ale na etat nie chcę \"wskakiwać\" .... dobrze mi z praniem ...sprzataniem i monotonią ..... zamuł jestem ot co :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica faktycznie \"zamuł\" jesteś :D:D Marze o pracy ale z drugiej strony jakby obca osoba miała się zająć Zuzią i nie daj boże w domu łazić to aż mnie telepie :) ja to dopiero zamuł jestem :D :P Effik :) Ja miałam torta, sałatkę słodycze i napoje. 3/4 to były dzieci :) a jak dzieci poszły to zjedliśmy sałatke , napiliśmy sie i było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, heeej--- to ja- \"założycielka topiku\" :classic_cool: ;) Dooobra..przyznaję się- nie czytałam Was zbyt dokładnie ostatnio, ale..własnie siadam z kawencja i DOKŁADNIE nadrabiam zaległości! Donia, Hanuś=> NIE KUPUJCIE termomentru do ucha!!!!! Ja mam i jest do bani, a kupiłam dobry Browna. Jest strasznie niedokładny. Raz wskazuje 37.5., a za moment 38.3 :O Kiedys w nocy wydawało mi się,że Hubcio ma temp., zmierzyłam nie ma, więc poszłam spać. Dwie godziny póxniej obudziło mnie kwilenie i jeczenie hubka. dotykam czoła- ukrop! Mierze zwykłym w pupie- 39.3 po odjęciu!!! To niemożliwe, żeby tak temp. wzrosła od 36.7 przez 2h. Ja własnie się zastanawiam, co zrobić z tym moim do ucha. jakoś nie mam sumienia go opykić na Allegro, bo wiem, że jest do niczego i to mi sie wydaje takie jakieś nieuczciwe :( A wydałam na niego 140 zl 😡 Najlepsze są elektroniczne i mierzenie w pupie= to naprawdę nie jest straszne :) Szwedzia=> wracając jeszcze do tego, co napisałas kilka stron temu- ja siedzę na wychowawczym rok i powiem ci, że tez już ciągnie mnie do pracy. początkowo miałam wrócić w styczniu, ale zapierałam sie nogami i rekami, tak nie chciałam. potem w lutym i też az mi sie płakać chciało, ajk myślałam o tym, że zostawie Hubcia. No a teraz jak sobie pomyśle, że we wrzesniu ide do pracy, to nawet troche się cieszę :) Tym bardziej, że pracuje w szkole (10min drogi od domu) i będę w domciu ok. 13 codziennie :) Zawód nauczycielki to niezła praca dla młodej matki :) Gio=> tak a\'propos nóg...czyje gogi sa za zdjęciu chodzącej Patki? Bo sa bardzo zgrabe! :) Nigdy nie mówiłas mi, że będę miała córeczkę!!!! OOO! Na pewno bym zapamietała!! :D SERIO????? No to teraz masz problem!!! Bo jak za kilka lat sie nie sprawdzi...to.... masz w nos! ;) Effik=> drzwi to tez ulubiona \"zabawka\" mojego syna! :classic_cool: :O ostatnio sobie przytrzasnął paluszki, mimo iz byłam obok. na szczęście leciutko. Najbardziej sie boję o to, że szyby w drzwiach mamy szklane, a nie plastikowe :O mam koszmarne wizje :O i musimy je wymienić :) Hanuś=> jak babcia? Ja mam jeszcze na świecie 2 babcie i jednego dziadka i strasznie się o nich martwię!!!! A jaka książkę czytasz? :) Agula=> TYYYYLE MIŁYCH SŁÓ!!!!! ..dziekuję... płonę z zawstydzenia :) Gio=> 🌻 jajku, jajku ;) ale posta cudmego mi napisałaś wczoraj wieczorem!! o tej wrażliwości!! az mi głupio :) Ale wiesz...tak własnie jest... ja wszystko biore do siebie! Aż Grzesiek nieraz się wkurza, że nie mam dystansu, że grzechy całego świata biorę na swe barki :O Dziewczyny, dziękuje za wsparcie w związku z aferaą noworodkową wczoraj..juz nie będe tego komentowac, bo nie chce mi sie o tym nawet myśleć i rozgrzebywać. DZIEKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Acha-> jak miło widzieć Tyle potów twouich tutaj! 🌻 😘 dla Julci za ząbki!!! Wiecie, a u mnie w domu, to G jest tym zazdrosnym nie ja... tzn. ja tez jestem, ale bardziej kokieteryjnie niz tak naprawdę. Ufam mu w 100%. To jest złe, ale... nawet gdyby ktos dzis zadzwonil i mi powiedzial, że G mnie zdrazdził, to ...nie uwierzyłabym! I nie wiem, czy to dlatego, że WIEM, że do zdrady nie jest zdolny, czy dlatego, że mam taki \"dupkowaty\" charakter i każdemu ufam, wierzę, wybaczam :O to też jest złe, uwierzcie mi. Ale posta walnęłam!! Jak za dawnych czasów! :P PS Donia=> rozumiem, że jak wejdę na poczte, to zobaczę twoje ślicznotki, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha!!!! Ale literówek walnęłam!!!! Najbardzioej mi się podoba \"potów\" zamiast \"postów\' w wypowiedzi do Achy :D :D :D Gogi zamiast nogi do Gio teeeeż niezłe :classic_cool: :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> no. no. no!!! Produkcją córeczek powinnaś się zająć na skalę hurtową ;) Cuuuudne!!! ❤️ JA TEŻ CHCĘ TAKIE KUBUSIOWE GATKI DLA HUBCIA!!! 😠 :D Ale się z nich usmiałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? I co? Jak jest \"założycielka\' topiku, to wszystkich wcięło! 😠 Gdam sama z soba. 😭 To Wam jeszcze powiem, że wczoraj 1. raz w życiu wstydziłam sie za Hucia. Poszłam z nim i moja mamą na zakupy. Zaszłysmy do hurtowni ciuchów, gdzie w długi baraku jest mnóstwo sklepów. Mama poszła mierzyc bluzke, a że Hubek zaczął kwękac, to wyszłam z nim na korytarz. no i zaczął sie cyrk, bo Hubcio koniecznie chciał chodzic po posadzce. Było to nie mozliwe, bo byl na boso, a posadzka to brudny cement! dziewczyny, zaczął tak sie drzec, że ludzie z boksów sklepowych powychodzili. Na początku usmiechali sie do niego i razem ze mna próbowali go zabawić, ale potem patrzyli jak na matkę, która ma dziecko nadające się do programu \"Superniania\" zly] ;) No a ja w końcu głupkowato się usmiechając wyniosłam rozwrzeszczane dziecko na dwór. Ale się wstydu najadłam! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie straszna burza... Latam ze scierami bo mi doma zalewa.... A mieszkam na drugim pietrze... Auu.. Ale strasznie walnelo ....Aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO!!!!!!!!! Brzusia wróciała z zaświatów :D Nareszcie!!!!!!! Widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) Słowa Gio :) I nie wierzę, że nie będziesz brała już spraw furomowych do siebie. Ale to prawda dystans trzeba zachować choć sama wiem jakie to trudne :O Tym bardziej, że nie jesteśmy już dla siebie anonimowe. Ja odchorowałam sprawę naszego tematu i jeszcze innego na którym piszę. Ale widzę, że wszystko zaczyna się układać na nowo ogromnie się cieszę :D Szwedzia=> tu właśnie jest miejsce aby się wygadać!!! A co do zaufania jeżeli chodzi o facetów to ja niestety do końca nie ufam. Choć nie miałam nigdy powodów aby wątpić w mojego J. to jednak wiem, że są takie kobiety, że potrafią tak się zkręcić, że facet nie wie nawet kiedy i jest ustrzelony :O Dlatego trzeba być czujnym. Zazdrosnym pod kontrolą tak jak napisała Acha. Ale to trudne tematy, bo każdy związek jest inny i potrzebuje czegoś innego. Brzusia=> wiesz ja jeszcze do niedawna też wierzyłam w ludzi i byłam chyba naiwna. Do czasu kiedy dostałam pożądnego kopa od bliskiej mi osoby. Po którym niestety do dzisiejszego dnia nie umiem się pozbierać :( A Karolinka bez zmian :O Kupiliśmy jej dzisiaj inhalator. Dzwoniłam do lekarki i mamy jej robić inhalacje z soli fizjologicznej. Gio=> powiedz mi kochana, z czego jeszcze bym mogła jej zrobić inhalacje tak aby nie przedobrzyć. I co by się nadawało dla 7 latka na inhalacje przy zaczynającym się kaszlu. Acha=> super , że z Julcią tak się skończyło. I trzeba pamiętać, że luźne kupki to nie zawsze jest biegunka ;) Ale Julcia ma super mamę która niczego nie przeoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze wchodze do was ,,bez zaproszenia,, Dostalam wasza stronke od waszej przyjaznej kolezanki. Teraz dopiero widze jakie jestescie naprawde. Po co przez tyle czasu udawalyscie,ze mnie lubicie,ze jestescie zainteresowane co u mnie gdzie sie podziewam?Po co te wszystkie falszywe ocesny co do mojej osoby,ze jestem taka i owaka a tu piszecie co innego. Powiem krotko udajecie zgrana paczke a w gruncie rzeczy jedna drugiej slodzi a za plecami tylek rabie. Chce podziekowac jednej najbardziej zyczliwej osobie,ktora mi otwirzyla oczy jakie naprawde jestescie. Nie powiem ktora to,bo widze ze jestescie bardzo zrzyte z soba. Nie chce wam psuc atmosfery. Jak napisala ktoras z was,ze atmosfera na kafe byla przeze mnie. Tylko,ze ja was jako pierwsza opuscilam i zaczelam pisac na N a mimo to nadal byly zgrzyty. Kazdy popelnia bledy,nie ma czlowieka idealnego kazdy ma jakies wady i zalety.Czy wy jestescie az takie doskonale???? To wszystko co mialam dopowiedzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa młoda znowu ma biegunkę :( Chyba jej dam nifuroksazyd :( NOSZ KUTWA !!!!! 😡 dzisiaj już sie do lekarza nie dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w porownaniu do was potrafie sie przyznac do bledu i Brzusia z Sylwia zostaly przeproszone.Ale co mam jeszcze na kolana pasc. Nie bede sie podlizywac do was,bo taka nie jestem popelnilam blad i sie do niego przyznalam. Brzusia i Sylwia🌻 Wiesz co Aska nie sadzilam,ze trzeba miec zaproszenie zeby pisac na forum. Szkoda,ze dopiero teraz przejrzalam na oczy jakie wy jestescie kolezaneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dolne jedynki !! :) :) :D:D:D Już wiadomo skąd te czyszczenie ale będe ją obserwować :) Czekamy na gratulacje :P :D:D:D :) ide szukać tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................4 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........10100/75.............4 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.350/?..............8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...wkleje to tutaj co napisalam na N.bo nie wiem gdzie Sylwia przebywa a chcialabym zeby przeczytala a mnie zebralo dzis na cytaty do przemyslenia daje- mnie urzeklo swa prostota Robert Frost powiedział: „Najlepszym sposobem na wydostanie się z kłopotliwej sytuacji jest przejście przez nią.” Jest to tym bardziej prawdziwe wtedy, kiedy w danej sytuacji pojawiają się nasze lęki. Pozwol Sylwio,ze dodam od siebie co nie co...juz mi bluzganie przeszlo wiec postaram sie w miare spokojnie...wiesz nie wydaje mi sie,ze dziewczyny Ci dupe obrabiaja...wrecz przeciwnie glosno powiedzialy,ze im sie to nie spodobalo co mialo miejsce wczoraj...glupio ja sie poczulam i nawet nie potrafie sobie wyobrazic co czula Brzusia i Sylwia...w nich to najbardziej uderzylo...chcialam kiedys studiowac psychologie...ale niestety zycie zweryfikowalo moje marzenia...lecz nadal mnie to interesuuje...i zauwazylam w Twojej osobie brak pewnosci siebie...niska samoocene...przyklady?kiedy piszesz posta a po paru chwilach drugiego,z wyrzytem ze nikt Cie nie zauwazyl..lub z podziekowaniem ze jedna osoba odpowiedziala Ci na pytanie...sama jestes matka ...wiesz jak jest z czasem...ja jak mam problem(i zauwazylam ze inne dziewczyny tez)pytamy po kilka razy,bo wiem ze nie specjalnie nie odpowiadaja tylko przeocza...i nie robi nikt wielkiego dzwonu z tego...i to,ze sasiedzi patrza inaczej na Ciebi...wydaje mi sie,ze przesadzasz...czesto wczesniej pisalas jaki zasrany kraj mamy...w jakim kraju mieszkamy...nie wim czy tak tez rozmawiasz z sasiadami i kolezankami w realu...jezeli tak to nie dziw sie,ze patrza dziwnie...wydaje mi sie,ze jako dorosla osoba nie powinnas sie obrazac i zwijac mameli...tym bardziej teraz jak jedziesz...ja nie mowie,ze jestesmy niezastapione,ale tam na obczyznie mozemy sie wirtualnie przydac...wiem co mowie bo nie raz bylam i zwykla rozmowa telefoniczna czy komp to czasem byla tzw\"brzytwa dla tonacego\"...nikt Ci nie naublizal...Brzusia napisala wczesniej---\"Nata daj lapke na zgode\"...kazdy z nas popelnia bledy i nikt nie jest idealny jak to zauwazylas...rozumiem to bo sama mam wady,ale szkoda unosic sie duma i szczeniackim honorem...wyjasnilyscie sobie wszystko...maialas zly dzien...powinno byc koniec i dalej powinnysmy byc dla siebie bliskie...a wsprawie Łukasza to napewno nie masz racji...to dziecko a kazda z nas jest matka i nie udawalysmy w trosce o niego...nie wiem moze sie obrazisz na mnie...moze mnie zbluzgasz,ale wiedz,ze czasem warto schylic glowe,schowac dume do kieszeni,pomyslec spokojnie,przespac sie i dopiero cos napisac...jak to moja Mama zawszemi powtarza(SWIETE SLOWA)\"\"\"\" z wielka dupa wszedzie sie zmiescisz,ale z wielka geba juz nie\"\"\"\"...prosze nie gniewaj sie,ze zabralam glos,ale lubie Ci jak kazda tutaj i nie chce zebys odchodzila...pozdrawiam _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZINKA -🌻gratki!gratki!gratki! ja napisałam Sylwii na N . iszczerze mówiąc nie mam już Jej nic do powiedzenia . widocznie jestem okropna:O trudno. nie bede ulegać czyims natrojom - już to przerabiałam - już się do netu zdystansowałam i dobrze mi z tym :) zero wirtualnych kłótni .....nie bawię się już w to :D Brzusia - aleeee poooost ! pięęęękny ! ;) dla Ciebie nabazgrałam tyle tych postów - dla autorki , żeby uśmiech na buzi zawitał !!! :) zajrzę wieczorkiem ;) Sylwuś🌻 😘 Jula ma mamę panikarę... ale bardzo mi się cieplutko na ❤️ zrobiłoi po Twoich słowach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś* Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........ROCZEK........2850/56..... ........9500kg/81.................4 agula........Kasia............10m-cy.........2950/51.... ...........9200kg/74.............2 saszka........Michał...............20.........3150/57... .............82500/182........32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165........31 saszka..........Bart.................11.........3970/61. ........ ....28000/142........28 Sylwia 7........Karolinka.........Roczek.......3.040/54............ .9500...............4 Brzusia........Hubcio.........12m/1t........3.495/56.... ........ .9500...............8 Koralik***......Dawid.......ROCZEK..........3800/55..... ..........10700/77...................8 aniawd........Łukaszek.......11........3610/56.......... .........10100/75.............4 Dermika.......Daria........ROCZEK....3.920/54.......... ..........9.350/?..............8 _acha_.....Julia.............ROCZEK....3200/56cm.......9500/75 cm......10 perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> jak to się stało, że Twoje tabelki zniknęły ??? :D Zaglądałam tu chwilkę temu i były trzy, a teraz jest jedna czy ja już źle widzę :P A gdzie reszta dziewczynek się podziewa???? Gosikka=> opowiadaj co u Jaśka, jak się udał wypad ze znajomymi? Dermi=> właśnie przeglądałam zdjęcia, Daśka i Kamilka śliczne. A te gcie Kubusiowe są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś pewnie jakiś moderator-dobry duszek zobaczył moje męki tabelkowe i usunął cobym na ciecia nie wyszła :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> chciałam też coś zgłosić na śmietnik, ale ktoś mnie uprzedził. A na śmietniku zgłoszenia nie ma. Chyba faktycznie mamy tu dobrego duszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qtwa ale tu był pomaranczowy wpis i zniknął razem z moimi tabelkami ! więc ja poproszę tego dobrego duszka aby zdementował cobym miała coś współnego z tym wpisem ok ? bo się z tym nie teges czuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha=> ale ja nawet o tym nie pomyślałam , że ten wpis mógłbybyć Twój, zresztą wtedy chyba wszystkie Twoje tabelki by zniknęły nie tylko dwie ostatnie. Myślę, że dobry duszek nielubi bałaganu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ja tylko się w tabelkę wpisałam, na pierwszej stronie, nic więcej... myślisz że to tak łatwo staremu koniowi zęby policzyć? mama a po co? co mu powiem? że na Diabły mi to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - witaj -- ale sie usmiałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olka ma wysoka gorączkę,ale innych objawów brak,tzn.bez kataru i kaszlu.Tak ostatnio czekałam 3 dni i wykluła się angina.Oby teraz jej przeszło i nie wróciło. Dziewczyny dzieki za wsparcie jest mi już lepiej.Z moim R zaczęłam gadac chyba ze wzgledu na Olke.Ma skubany szczescie .......bo miałam isc w zaparte. Idę kolacyjkę walnac synkowi..Papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×