Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Channah, to tak samo jak u mnie - zimno i tradycja też się zgadza. Maksiu codziennie nad ranem przychodzi do naszego łóżka :) Spadam do łóżeczka. Zagrzane przez Maksia, bo on też w naszym łóżku zasypia. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremika
no to jestem ... :D ale Was przetrzymałam :P:P:P ale normalnie nie mam kiedy zasiąśc spokojnie :-0 a moje dziecko młodsze od kilu dni poprostu zaprasza mnie swiadomie do zabawy :) to jest takie słodkie podprowadza mnie za reke pokazuje gdzie mam usciąśc i bawimy sie :D a jak jest kamila to jej tez juz nie odpusci ;) non stop tańce i wygłupy :) majot=rku znow nie wysłałam :-0 brak czasu, kłopoty z pamięcią :P postaram sie jak naszybciej 👄 A co do grafiku :p he he to roznie z tym bywa :) jesli maz ma bardzo silna potrzeba wtedy co i ja to idzie do kamili i korzysta z jej komputera ;) Jaaga :) 👄 Sylwuś bardzo sie ciesze że Patryk nie bedzie musiał miec operacji !!! ❤️ Gruby Misiu fanego masz synka a Twój opis poprostu superowy piszesz rzadko:p ale tak że można Cie zapamietac na długo :D:D:D Gosza Maxiu lubi spac z mamusia fajnie ❤️ Channah ------------------>>>>>>>>>>>>> :P:P:P zmykam dobranoc padam na ryjek .... w sobote jedziemy na urodziny chrzesniaka mojego meża do jego siostry (to ten rozwydrzony dzieciak 😠 nie lubie tak jezdzic ) a w niedziele obiecany Kraków i zakupli :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jestem pierwsza, juz po kawie. Gossika, korzystalismy z projektu gotowego, ale później go troszke przerobilismy powiększając łazienkę i jeden pokój. Gosza masz rację z tymi babciami. Moja przyrodnia siostra jest ode mnie o 2 lata starsza i jest juz podwójną babcią. Fajnie ,jak na imprezach rodzinnych szwagier i mój mąż siedzą z dziećmi na kolanach, są w podobnym wieku, a jeden jest ojcem, drugi dziadkiem :D. Nic mi się dzisiaj nie chce, mam syndrom piątkowego dnia. Spoglądam na zegarek i czekam na 16, a cały czas wydaje mi się że baterie mi siadły. Channah masz rację Bober to Bober, tak sie tylko zapytałam. Jak byłam w ciąży w ogóle nie miałam pomysłu na imię dla chłopca i może dlatego mnie to zainteresowało. Demika, no i co kupiłaś coś ciekawego? Sylwia ciesze się, że nie trzeba usuwać migdałka. Nie ma się ci wyrywać, co widać na waszym i Maksia przykładzie. Lekarze też są omylni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana :) zimno ,brzydko,mgła jak cholera Daria oglada bajeczke a ja sie biore za sprzatanie Jaaga ano kupilam ;) dziś Dasia ma na sobie sukienke po Kamilce :D jak zrobie fotke to Wam pokaże dla porównania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas brzydko, zimno i pada :O Donia pochwal się zakupami!!! Nocka dziś była kiepska, chyba przez ząbki, bo się przebijają. A już myślałam, że Karolinka będzie chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie no zakupki to w niedziele ;) a myślałam ze Jaaga ma na myśli allegro :P a dzis przyszła ta sukienka co Ci pokupiłam Sylwus no to oby zabki szybko sie przebiły :) u na steż chyba coś sie w dziąsełkach dzieje bo apetyt mniejszy i raczka nonstop (co mnie strasznie denerwuje) w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ok :) Zrobie zdjecie i pokaże Wam Dasie :) Jaaga to mój adrees donia38@wp.pl i bardzo bym chciała Twoja rodzinke zobaczyc :) (pewnie nie tylko ja ;) ) ja tez Ci podeśle coś postaram sie nawet dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję zrobić zdjęcie i wysłać, chyba że zaraz poszperam i coś znajdę w komputerze \"pracowym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia wysłałam na razie jedno do ciebie w ramach test, bo ja taka nienowoczesna jestem i mam problemy techniczne :( Daj znać czy doszło, to wyslę coś jeszcze i komuś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam wczoraj, ale nie zdążyłam już odpisać :P Co do wieku, to ja jestem lipiec 79, a Małgosia wrzesień 2005 :) Gosza ja mogłabym tutaj podobnie się czuć przecież.. Jak czytasz, to widziałaś, że znów nowa osoba doszła :) Tak.. czasami lekarze swoje a życie swoje.. ;) Gruby miś a moja ostatnio przychodzi (zwłaszcza rano, jak jeszcze w łóżku jestem, a ona już nie ;) ) \"mama, zmień\" Dermika znam to, a ja za to mam jeszcze sporo zaległych nieobejrzanych zdjęć z maili ;) Problem z butkami sam się rozwiązał, zajrzałam do szafki i okazało się, że już buty jesienne, ale nieocieplane są dobre (parę miesięcy leżały), a zimówki.. hehe mają już za mały rozmiar :) Zatem więc kupimy nie jesienne, a zimowe .. śliczne kozaczki :D Mnie denerwuje, jak ostatnio Małgosia czasami odpowiada mi \"nie\", gdy pytam, czy usiądzie na nocnik - chyba przestanę pytać :D ale to pewnie niewiele da. Dzisiaj też :o ale znalazłam sposób :) Ponieważ była już na zakupach i byłyśmy na \"pani\" :) zapytałam, czy nie chce kupić nocnik :D i zachęciłam do sprawdzenia, czy na pewno jest dobry i gra :) I udało się, bo zrobiła :) Chciałam też kupę :P ale nie chciała wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja jestem listopad 76 :P Jaaga doszło :) Śliczna masz blondyneczke :) Smiało mozesz słac wiecej ;) Majorku no to teraz bedziecie codziennie sprawdzać czy gra :) rodzice sie zapowiedzieli na kawke zmykam appappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie weekend :D Jaaga=> a poproszę na siago8@wp.pl - odwdzięczę się :) Będę wieczorem, bo jedziemy do pani architekt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek, piątek... Weekendu początek!!:) Hello!! \"Dremika\":p, Gosikka O fotkach pamiętam, ale jakoś nie mogę znaleźć czasu, żeby usiąść, powybierać i pozmniejszać:o W dzień uganiam sie za Zuzanną, a wieczorem, albo coś oglądam w tv albo mam wykresy na monitorze i niczego nie mogę dotykać:o Ale pamiętam o fotkach i na pewno coś wyślę. A u nas dużo się dzieje. Jak dobrze pójdzie, to nie będę musiała opiekunki zatrudniać:D i strasznie sie z tego powodu cieszę, bo szczerze mówiąc przerażała mnie myśl, ze będę musiała zostawiać dziecko z obcą osobą:( Okazało sie ze będzie taka możliwość, żeby mój mąż mógł siedzieć do południa z małą, a ja popołudniu:) W wyjątkowych sytuacjach będziemy wozić do babci, a ja po pracy będę ja odbierać:) Cieszy mnie to bardzo:) Co jeszcze... po tygodniowym spokoju z ząbkami dzis chyba zaczęło sie znowu:o Najpierw pojawiła sie temp, później dwie luźne kupy i zaczęło lecieć z nosa:( Oczywiście marudzenie, płacz itd:( Niedawno zasnęła mi na rękach:( W sumie to nie mogę być pewna czy to ząbku, bo mogła podłapać cos od nas (byliśmy podziębieni), ale mam nadzieję ze to nie to:o Donia... moja Zuzia też łapie mnie za rękę, prowadzi do swojego pokoju i mówi \"baić\":) Słodkie to:)😘 uciekam... może później wpadnę, ale nie obiecuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa... Donia... Pilota szlag trafił!!:o Jak kamień w wodę... A DEKODER NOWYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka no to nie zaciekawie z tym pilotem :-0 Zuzia łobuzek mały ;) pozdrów meża i powiedz mu ż ejak juz coś zarobi na tej giełdzie to niech Ci laptopa kupi cobyś mogła z nami klikac :P :D ;) U nas chyba tez zęby mało je i strasznie marudna jest ... a jeszcze na wieczór strasznie sie upłakała bo T.otworzył lodówke a ona wsadziła paluszki z boku w drzwi i jej przytrzasnał jak zamykał :-0 rany julek myślam ze zemdleje tak sie wystraszyłam normalnie mógl jej połamac paluszki :( ale dobrze sie skończyło na szczeście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu... Pocałuj paluszki za ciocię Grzywkę:) Dziś piątek wieczorem...giełda zamknięta:) Ale i tak nie zagrzeję tu długo, bo muszę męża wykorzystać;) Donia... Latopka miałam... jak byłam w ciąży:) Jak urodziłam, to mi zabrał. Tak mi wynagrodził mój trud;) W tym roku już kilka większych wydatków było i wygląda na to, ze to jeszcze nie koniec:o Muszę drzwi wejściowe wymienić, bo jeszcze mnie ktoś ukradnie;) I mam jeszcze kilka planów związanych z przeróbkami w mieszkaniu, więc laptopek sobie jeszcze poczeka:) Gosikka... jak tam pani architekt?? Sylwia... dalej gracie na wersji demo?? czy już inwestujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Grzywka 👄 mówie Wa tak sie wystraszyłam ze szok :(:(:( A T.az mi go żal było ... troche spuchły te paluszki ... Bidulka....❤️ No dobra a teraz mi podpowiedzcie gdzie szukac list przebojów takich aktualnych i troche starszych chciałam sobie jakas płytke zgrać do samochodu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D mam MEGA PMS i zabijam wzrokiem 😠 Bobs dziśni espał - po 50 min. usypiani poddałam się i słusznie - od razu pobiegł do zabawek i ślicznie się bawił - sam, nawet mnie nie katował :) no troszeczkę - ale dziśw wersji light pozdrawiam ciepło i idę po cośdo picia - jak zwykle przegięlam z chili w pizzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywuś=> 😘 Donia => http://www.eska.pl/ http://www.rmf.fm/au/?a=poplista Grzywcia=>Nie chcę zapeszać, ale super! :D Bardzo konkretna (jak ja to lubię! :) ). Okazało się że właściwie wszystkie moje pomysły na przeróbki są bardzo dobre :D:P Pokazała nam tez, jak by wyglądal (proporcjonalnie d wielkości działki) garaż wolnostojący ...i zwątpiliśmy :O:D . Zeżre to bardzo dużo powierzchni, bo nie można budować w granicy działki (trzeba dostać pozwolenie i zgodę od sąsiadów, a to niezabudowany kawalek). Trwałoby to długo a efekt wątpliwy. Przez sam róg dziaki przebiega też linia (chyba średniego) napięcia, więc taki budynek musi stać w odpowiedniej od niej odległości. Efekt - garaż stałby nie blisko ogrodzenia, tylko dośc blisko środka - strata powierzchni (bo co zrobić za garażem - warzynik :D ), estetycznie słaaaabo :O, drogo, bo długi dojazd = drogi ( w wykonaniu)podjazd. Musimy to przemyśleć, ale skłaniamy się jednak do garażu dobudowanego (on jest już w projekcie, ale miał być wykreślony). A teraz uwaga - Nad garażem wychodzi pomieszczenie - ok 8m2 powużej 1,90m i 17 z kawałkiem po podłodze - pani architekt powiedziala, ze tam może być pomieszczenie do prasowania! :D:D:D Donia słyszysz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah=> 🖐️ i ....a i masz jeszcze 😘 na tego PMSa :D Donia=> 😘 Ja spadam spać... Pozdrawiam nieobecne :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - :) - no to sprawa projektu zaczyn awygladać obiecująco ! a to pomieszczenie ... zrobisz grafik ... i będziemy kolejno przyjeżdzać prasować :D spadam marzę żeby wtulić się w Meża dopóki bobs nie przyjdzie ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, czyli wszystko układa się po Twojej myśli, :) Super!!! A to pomieszczenie do prasowania ...rewelacja ;) :D Grzywcia, narazie demo i nie wiem czy w to wejdzie.... Padam dziś, bo sprzątałam prawie do teraz, a jeszcze coś mi zostało na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×