Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

No tak... Wszystkie z mężusiami i dzieciaczkami pewnie na spacerkach... tylko nie ja oczywiście😭 Cała sobotę będziemy same z Zuzią!!!😭😭😭😭😭😭😭 Całą noc prawie nie spałam, bo młodej gorączka dokuczała:( Bidactwo moje:( Dziś stan podgorączkowy jest i okropna biegunka. Właśnie dowiedziałam sie że kumpela, która była u nas w czwartek ma jelitówkę i juz u nas zarzekała ze źle sie czuje. Możliwe ze Zuziaczek mógł podłapać:o No nic... pożyjemy...zobaczymy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, dużo zdrówka dla Zuzi ❤️ Mnie też coś rozkłada, mam gorączkę i wszystko mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieweczki :D Co się dzieje z tymi chorobami? :O Sylwuś, Grzywa=>zdrówka dla was i dzieciaczków 😘🌻 Sylwuś=> Chyba jest ok. Mam też co najmniej 4 inne pomysły na to pomieszczenie :D:P Ale pewnie z braku czasu, kasy i innego miejsca to będzie taka suszarnia, prasowalnia, graciarnia.... :D Chyba, że zrobimy w nim garderobę całą gębą z kącikiem do prasowania. Wcześniej przy braku garażu w bryle to garderobą miał zostać korytarzyk pozostający po przejściu to tego pomieszczenia na d garażem, a teraz on zostanie wykorzystany zgodnie z przeznaczeniem, więc garderoby nie ma gdzie zrobić - pozostaje to pomieszczenie.I chyba to jest jedyne sensownie wyjście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOcjane bedziecie zdrowe i Wasze dzieciaczki tez :) Cały wieczór piłam :P za Wasze zdrowie ;) nie moze byc inaczej bo jestem równo wstawiona :D:D:D A za chwile mój maż ebedzie do końca zyciea dziękował za to że mnie poznał bo taką mam na niego ochote hi hi hin :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jestem już chyba zdrowa :D :D :D Jakieś chwilowe przeziębienie czy coś... Donia,:D :D :D a jak się dziś czujesz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> ;):D😘 Musisz to częściej powtarzać - wszystkim to pasuje :D Sylwia zdrowa... :D A ja widzialam Kamilkę Doni z Kajah!!! :P:P:D Ale to Donia opowie :) Gdzie są Gosza, Flyfly, Jaaga....i parę innych osób :O:) A my wszyscy spaliśmy prawie 3 godziny po południu. Jest pięknie! Pozdrwaiam niedzielnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale dopiero teraz. Dzisiaj niestety byliśmy na imieninach u teściowej, więc popołudnie\"zmarnowane\". Dopiero teraz znalazłam chwilke czasu. Donia, Gosikka wysłałam wam zdjęcia, ale nie wiem czy doszły. Jak by ktos chciał to pisać. Naprawdę nie ma co oglądać :( ale żebyście wiedziały z kim macie doczynienia ;). To i ja uciekam do męża. Jutro muszę wstać wcześniej, bo opiekunka strajkuje i muszę odwieźć małą do babci i na 8 do pracy. Odezwe się jutro rano. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że naprawde to docenicie :P poświęcenie było wielkie :D:D:D No ale Sylwia zdrowa ;) Mąz przeszcześliwy :P he he tylko mi tak sie dziś troche ciężkawo funkcjonowało ;) :D Zakupy super udane :) A przy okazjii spotkalismy pania KAYAH :) Robiła zakupy w IKEI :) No i Kamila podeszła do niej (ja ja zauwazyłam :P ) i poprosiła o autograf (ołówkeim ikejowskim i na kartce z zamowieniem ;) ) a ja zrobiłam zdjecie telefonem :D:DD: Powiedziała że dzieciakom nigdy nie odmawia :) A wiecie ja ją poznałam po głosie bo tak z twarzy to miałam małe watpliwości Była tak zwyczajnie ubrana bardzo fajnei ale zupełnie wtapiała sie w tłum :) Wogóle jest bardzo bardzo sympatyczna ( w odczuciu kilku minut ;) ) Jaaga zdjecie obejrzałam Jak mogłas napisac ze nie ma co oglądać!!!!!! Bardzo fajna babeczka z Ciebie :) bardzo miła buzka :) a z Kornelka wyglądacie ślicznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, super to spotkanie :) Chyba musisz dziś jeszcze wypić za moje zdrowie, bo gardziołko zaczyna mnie boleć i katar się rozkręca. Za szybko się cieszyłam :O Jagga, to ja poproszę o fotki (sylwik2@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, nareszcie troche sie obrobiłam. Ale zaraz lecę dalej, o 11 dentysta, a potem skorzystam z nieobecności szefa i pojedziemy zamówić kuchnię, projekt zaakceptowany :D. Cena też :D Sylwia zdjęcia wysłałam, jakby coś nie tak to krzycz. Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przed chwilą wróciłam z pracy. Gosikka, melduję się. Miałam strasznie zakręcony weekend, nie było kidy do kompa usiąść, a jak już był czas to byłam taka padnięta że nie chciało mi się ręką ruszyć. Zupełnie nie odpoczęłam w ten weekend, nawet się wyspać spokojnie nie mogłam bo Maksiu wojował w nocy, a rano wstaje między 5 a 6. Wczoraj wstał 5.50, nie zapalałam światła w nadziei że jeszcze się przytuli i przyśnie, było zupełnie ciemno, ale jemu to zupełnie nie przeszkadzało... Wylazł z łóżka i gadając jak najęty poszedł się bawić. Co chwila jakaś zabawka lądowała mi na głowie, albo jego paluszek w moim oku - \"koko\" Koko to słowo uniwersalne. Znaczy oko, kukuk, kura, puk-puk. Pewnie ma jeszcze jakieś inne znaczenie, ale nie pamiętam. Jaaga, ja też poproszę o fotki, email pod nickiem. Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza wysłalam. Juz wróciłam, kuchnia zamówiona będzie gotowa za 3-4 tygodnie. Dentysta też załatwiony, moge nareszcie zrelaksować się przy kawie. Pewnie wszystkie na spacerach, bo dziś pięknie. Moja mała wyjątkowo u babci i juz zaliczyła guza, przewróciła się na podwórku, no ale babcia nie ma wprawy. Siedziała z nia ostatnio w sierpniu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko tyle idę przyjżec się oknom jak będzie coś widać... TO JESZCZE DZIŚ NiE MYJĘ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wekendzie ;) Nie zdążyłam doczytać, a już się córcia obudziła i muszę ją nakarmić, a potem szubko na dwór, póki słonko świeci. Jestem niestety przeziębiona.. Gosia ma katar, chociaż wczoraj miała czerwoną buzię jak przy poważniejszym czymś (jak przeziębienie), ale to raczej od wycierania noska, dziś już lepiej wygląda ;) Za to ja gorzej :P Aha.. zapomniałabym :D:D Fiku miku kupa w nocniku!!! :D Koło 20.40 w sobotę Gosia strzeliła gola ;) oglądając mecz ;) ;) Niestety na drugi dzień rano już zrobiła w pieluchę.. Jak mierzycie dzieciom temperaturę?? ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Gio
proszę o odpowiedź.... Robiłam w pt wyniki mojej prawie 10 - cio letniej córce. Fosfataza alkaliczna - 281 U/L. Byłam dzisiaj u lekarki, która strasznie mnie nastraszyła i kazała jutro powtórzyć wyniki...naczytałam się w internecie, jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Jaaga a kuchnia na zmówienie? A teraz gdzie mieszkacie? Daleko domek od teraz zamieszkania budujecie? A babcia czemu nie bawi? Nie da rady czy nie chce? A jak starszy syn pomaga? (ale Cie zawaliłam pytaniami bedzie co jutro czytac :p ) Gosza a u nas na odwrót .. Rano śpi nawet do 10ej za to wieczorem nie ma mowy o spaniu wcześniej niz przed 23-ią :-0 Channah i jak myłas ? :P Obstawiam że nie :P:P:P Majorku życze szybkiego powrotu do zdrowia :) Brawo za \"gola \" ;) A ja mierzyłam ostatnio Dasi pod pachą :) Gossika czy Ciebie nie ma z tego powodu co myśle ? :P :D Ehh ma Twój chłop kondyche :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Donia, może Twój też ma a Ty nie wiesz :P ;) :D :D Jagga, dzięki za zdjęcia, fajne z Was dziewczyny :) Kornelka ma śliczne oczka :) Może jutro podeślę swoje, jak znajdę czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie prześliczne dzieciaki, ale same o tym wiecie :D. Donia, pytaj pytaj ja nie mam nic do ukrycia ;) Babcia nie bawi, bo jest sercowa: miała zawał ( może 2 bo ona tak twierdzi, ale lekarz tego nie potwierdził), ma założonego stenta. Dlatego baliśmy się zostawić ją z dzieckiem, bardziej o dziecko niż o nią, bo oan taka troszkę hipochondryczka, ale nie ważne. Jest niania, jest super, a babcia w razie awarii. To o teściowej, bo moja mama niestety mieszka w Pile, a to jest 420 km od Radomia 😭. Teraz mieszkamy w samym centrum, a domek budujemy na obrzeżach Radomia, bardzo fajna okolica, ale niestety utrudniony dojazd, nie ma autobusu. Najbliższy ok 1,5 km i to jest ten największy mankament jak sie ma dzieci i trzeba dowozić ich do szkoły, podwiozić nianię. Muszę sobie kupić samochód, ale na razie nie wiem czy mi wystarczy kasy. Kuchnia na zmówienia, bo najpierw wymyśliliśmy kuchnię z Ikea, ale okazało się że zamówiona wyjdzie taniej i łatwiej, a poza tym chcemy mieć zamiast kafelków elementy płyty na ścianie takie jak szafki, więc w Ikea tego nie dostaniemy. Jesli chodzi o starszego syna jest super-bratem dla Kornelki. Nam też jest łatwiej bo jak potrzeba to zostają sami, np w sobotę wieczorem możemy gdzieś wyskoczyć. Poza tym niania wychodzi o 15.oo a Maciek z nią siedzi do 16.00 zanim nie wrócę z pracy. Każda różnica wieku jest tak samo dobra! Channah :) umyłaś okna? Majorek jak się czujesz? Ja mierzę dziecku temperaturę pod pachą. Jakos inaczej mi nie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś myję!!! tak więc .... do zobaczyska no i mam Mamę Bober zrobił Babci demolkę w torbie - w drzwiach jej prawie tą torbę wyrwał, bo szukał \"ama\" a kosmetyczka zakopana pod zabawkami KOCHAM GO ;) a rano wyciagnał skorupkę jakja z kosz na śmieci i wołał \"ajo\" i nie chcial oddać chociaż naście minut wcześniej wtrzachnąl jajecznicę z cebulkąi papryką zaraz wstanie na zupkę pozdrawiam i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś się tylko melduję, zaraz spadam do łóżeczka. Padam na pysk... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooo :) Jaaga aha ;) :) A u mnie tez jest duza różnica wiekowa Kamila miała 8 lat jak sie Daria urodziła :) Ja widze w takim układzie jak na razie same plusy :D:D:D Jest opiekuńcza pomocna sama soba sie tez zajmie tak że jest ok ;) Channah :) Gosza :) Gossika :P no padam kregosłup mi nawala po dzisiejszych \"hopasiupkach \" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś zakończyłam dietę i powolutku wracam do normalnego jedzenia. Trochę się boję, bo bym nie chciała wrócić do tamtej wagi czy figiry. Teraz jest mi o wiele lepiej ;) Postanowiłam od dziś zacząć ćwiczyć. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Narazie oczywiście kondycja słaba ale.... Jagga, idę na pocztę i coś Ci podeślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zalatana jestem strasznie :O...odliczam czas - jeszcze niecałe 8 tygodni :O:D Albo wczesniej się przyzwyczaję :) Jaaga=> jaka kuchnia (kolor, styl, o koszt nie pytam :O:D ) ? Dla mnie to wszystko ciekawe, choć tak odległe. Jeszcze będziesz miała dość mnie i moich pytań :P:D I poproszę baaaardzo zdjęcia kuchni, jak będzie gotowa - szukam już inspiracji :) Majorek=> gratuluję kupy :) [ale to brzmi :D:D:D ] My mierzymy temperaturę w pupie. Ale nie ma często potrzeby, więc to dane zdezaktualizowane :D U nas spanie ok Jaś wstaje ok 8 , drzemka o 13 (ok 1,5-2h, czasami, jak w niedzielę 3 godziny...❤️ :D ) i zasypia o 21. Pozy snu ma bardzo regularne - mocno tego pilnowaliśmy, jak był mniejszy i to chyba teraz procentuje w ten sposób, że on sam się \"domaga\" snu w tych porach :) Donia=> 😘 :D:P A co za hopasiupki ci T. zrobił? :D:D:P Channah=> Bober na premiera!! :D:D:D Wie chłopak czego chce - nadał by się :D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga, niestety wróciły do mnie, jutro jeszcze raz będę wysyłała :) Gosia, 👄 już dużo lepiej. Zrobiłam sobie ostrą kurację ;) Jutro już powinnam być zdrowa jak ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×