Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Hej! Już weeeekeeend!!! :D:D:D W piatki nie mam tej drugiej pracy :P:D:D Flyfly=> 🌻 na doła :) Ja nie mam czasu ostatnio na doły :D:P Chyba jedyny plus takiego zalatania :) Jaś śpi w pajacyku (aktualnie z takiej grubszej bawełny) i pod kocykiem średniej grubości. i chyba jest mu akurat, bo wcześniej, kiedy było cieplej częściej się wykopywał, a teraz sporadycznie (to oznacza, że trzeba go przykryć 2 razy w nocy ). Straż fotę mi cyknęła 8 października (nie zatrzymywali, tylko sobie zobaczyli ile mi nabiło),potem przyszło wezwanie na poniedziałek, bo samochód jest na K., wypisali tam mandat a wczoraj płaciłam :D Jaaga=> dlaczego się boisz? :) Gosza=> Jasiek też na "jaka to melodia?" I jak jest tam muzyka, to podryguje i kiwa głową (tak jak gitarzyści w zespołach metalowych - przód-tył, bardzo zamaszyście :D:D ) Majorku=> Zdrowiejesz? :) te na czoło sa do dupy :O Wiem, bo ze względów higienicznych takie miała u nas w pracy pielęgniarka i mowiła, ze to kompletna porażka (jak sama zauważyłaś). elektroniczny pod pachę, ale dobrej firmy, to polecam. My raczej też będziemy odchodzić od mierzenia temp w pupie. Ostatnio była potrzeba w lipcu, ale myślę, ze mały spokojnie wytrzma te kilkanaśce sekund ze sprzętem pod pachą. Waśnie! Zwróć uwagę, jak szybko pokazuje wynik :), bo róznie z tym bywa (wiem, bo dostaliśmy dwie elektroniczne "reklamówki" - mierzyły długo, a wynik też za każdym razem inny :O:D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.......... :):):) Fajnie ,ze piatek kurcze ,az mi lepiej na serduchu Buziaczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Narobiłam sobie frytek ;) siedze i jem z ketchupem wiec nie za bardzo jest jak pisac :P bede wieczorkiem caluuuuuuuuuuuje 👄 Dasia ma chore lekko gardełko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly=> To już najwyżej jak z Londynu do Berlina, a może tylko do Paryża? ;):D Donia=> Łobuziaro!! I co? Mam sobie o 20.30 frytki robić?? :O.....:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora :) Ciekawe cczy ktoś dziś zajrzy, piątkowy wieczór.... Gosikka, mój tygrysek podryguje prawie przy każdej muzyce, kręci dupką, kręci się wokół własnej osi. Nawet gdzieś mam taki filmik, poszukam i Wam podeślę. To kręcenie to ostatnio jedna z ulubinych zabaw, kręci się aż się komplenie zakręci, wtedy ekstaza na buzi i klap na dupkę. Druga ulubiona ostatnio zabawa to chodzenie tyłem. Celuje wtedy żeby się nadziać na moją stopę, kolano, czy rękę. Wtedu go leciutko popycham, a on ucieka i się śmiej, po czym powtarza cały manewr :D Majorku, ja mierzę temperaturę tradycyjnym termometrem pod pachą, tak mi kazali w szpitalu. Mam elektroniczny, ale jakoś mu nie ufam. Zresztą Maksiu jak dotąd nie miał nigdy temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tak frytki na wieczor a potem MEGA SEX żeby to spalić :P:P:P Gosza Gosia dzieki 👄 Dasia nawet spoko nie sprawia wrazenia chorej ale jest marudna to przyznaje ... mam nadzieje ze obejdzies ie bez antybiotyku jeśli do niedzieli gorączka nie bedzie skakać to mam nie podawac :) Moja dasia też tańczy tylko ze obowiązkowo ze mną i Kamila w kółeczku fajne ale uciążliwe na dłuzsza mete ;) :-0 Fly fly wychodz z doła :D :) a Daria oczywiście nie spi .. oglada \"Nigdy w życiu.....(nie pojde spac przed 23-ią :-0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest zaleta \"mania\" gromadki dzieci w miarę zbliżonym wieku ;) tańczą razem, angażując mnie tylko bardzo, bardzo wyjątkowo :) u nas też dziś były frytki, \"z sólem i psecielem\" bo nie daję trollętom keczupu, zastępując koncentratem pomidorowym :) ale tylko dla dzieci... dorośli się odchudzają! gosikka, gdy będziesz pokazywać jaśka w okularach nie zapomnij i o mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać. Cały tydzień wstawałam o 5, mam zaległości w spaniu. A jutro też pewnie pobudka koło 6, moje dziecko nie ma litości... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz widziałam Jasia w okularkach nie powiem nic wstawie emotke mysle ż ebedzie wiadomo jakie sa moje odczucia :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Gosza śpij dobrze :) Moje dziecie też nie ma litości ale w drugą strone JESZCZE NIE ŚPI 😠 😡 :-0 frytki z \"sólem i psecielem\" :D:D:D REWELACJA !!! przypomina mi to tekst mojej starszej córki kiedy czekała z niecierpliwościa na rodzeństwo(na poczęcie ) \"Mamo kiedy wkońcu pójdziesz w ciąż???? \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły :) Proszę się upomnieć, jeśli kogoś pominęłam :) Misiu=> jak mogłabym zapomnieć :) Teksty trollików mnie rozwalaja - zawsze! :D😘 Jedno jest pewne - nie masz szans się nudzić. Też spadam spać :) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, Donia=> pewnie przeczytasz to rano (albo jeszcze później....biedny T. ;):P:P:D ). .....😘 Kamilka też wymiata 😘 Cała reszta => 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało biało ludzie widze BIAŁOŚĆ :-0 ;) nie chce jeszcze zimy 😠 no ale cóz ide poszukać cieplejszycg butów nic innego mi nie pozostało :P Miłego dnia Diabełki :) Gossia T. spał błogo do rana :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry........ Dermika ,ale mi smaka narobilas na frytki i............ Gosika ,ale masz przystojniaka hmmmmmm ,a z okularkami to mu do twarzy:):):)😘Ostanie zdjecie serce lamie i tyle :):) Lece sprzatac niania z Adasiem na spacerku ja do miotelki:(:( Snieg mowicie o bosshe juz co dalej bedzie u nas slonecznie i 15 stopni:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Donia! Właśnie o 7 rano dostałam MMS-a od szwagierki z piękną , górską zimą:) U nas jest gorzej, bo raz wieje, raz pada śnieg z deszczem, ale najwięcej pada deszczu:( No.... akurat teraz świeci słońce, ale 5 min moze sie to zmienić. Jak w Irlandii kuźwa:o. Naprawdę....wolę już żeby spadł normalnie śnieg:o Moja Zuzika tez uwielbia tańce:) Ma swoje ulubione kawałki i uwielbia muzykę. Od jakiegoś czasu używa krótkich zdań, więc przychodzi i mówi \"mama tac\" (mama tańcz):) Gosza... nawet przy ząbkowaniu Ci nie gorączkował?? Szczęściara z Ciebie. Ja mierzę w pupie elektronicznym i odejmuję 0,5 stopnia. O mierzeniu pod pachą mogę zapomnieć. U mojego dziecka jest to niewykonalne:o Flyfly... W Niemczech też dzieciaki bardzo długo śpią w śpiworkach i właśnie znajomi maja mi przywieść jakiś duży, porządny i przestronny śpiworek:) Moja Zuzka też podziębiona:o Donia... co podajesz na gardło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> No jak kujonek wygląda :O:D:D:D Flyfly=> 😘 :) U nas też niewielkie porządki - jutro mamy gości. Jaś będzie miał 3,5 letniego kolegę :) Dziś z 2 letnim bratem bawi się świetnie, ciekawe co będzie jutro :) Donia=> Dobra, dobra ;):P Grzywcia=> Chyba nie napisałam wcześniej...Dzięki za fotki :) Zuzia bardziej do taty podobna (co ty na to? :P :D ) Ale ktoś mi mówił, ze to szczęście dla dziewczyny :) Nie wiem o co w tym chodzi, ale tego się trzymamy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, na gardło podawałam syrop z cebuli i tantum verde (słodkie, więc chętnie łykał :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak Wam mija weekend? Ja dziś prawie cały dzień sama z Maksiem, D. zalatany. Fajnie spędziliśmy ten dzień. Mój Tygrysek dziś się ulitował i spał do 7.30 :D to rekord normalnie.. Grzywa, nie gorączkował nigdy, przy pierwszych dwóch czy trzech ząbkach miał katar, przy reszcie nawet tego nie. Ani razu nie był przeziębiony. Poza tym razem, kiedy pierwszy raz byliśmy w szpitalu (miał 7 tygodni), kiedy na RTG wyszły zmiany w płucach (a nie było żadnych objawów - gorączki ani kaszlu, osłuchowo też nic nie było, dopiero na RTG), nigdy nie był chory. Czasem jakaś lużna kupa się trafiła, ale wtedy wystarczyło podać lakcid albo inny probiotyk, do obiadku ryż i marchewka i po sprawie. Gosikka, Jaś w okularach wygląda świetnie. Dodały mu jeszcze uroku (o ile to w ogóle możliwe). W ogóle to ma w sobie \"to coś\", chochliki w oczach i ten rozbrajający uśmiech :D Ja nie chcę zimy... :( Jestem zmarzluchem, lubię ciepełko. Idę poczytać, pożyczyłam \"Gry i zabawy z maluchami\" J. Silberg, to zabawy dladzieci od roku do 2 lat, zobaczę co ciekawego proponuje.Chociaż z tego co się już trochę zorientowałam, to bawię się tak z Maksiem i bez ksiązki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu odpadnę zanim się ktoś tu pojawi. Oczy mi się kleją, idę spać. Miłego wieczoru wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale dopiero teraz. Gosza śpisz? Jasiek w okularach rewelka, ale bez też tak więc zmiana niewielka :D Ja dalej dogorywam, nic mi nie chce przejść 😡 Gosikka, pyatałaś czego obawiam się w związku z przeprowadzką, ano tych odległości. Wyprowadzamy się na obrzeża miasta i tam nie ma autobusu, tzn jest w linii prostej przez pola. Latem można spróbować, ale jesienią. Potrzebny nam drugi samochód ale niestety chyba będę musiała poczekać. W dodatku Maciek ma codziennie na 7.30 i jeszcze trzeba przywieźć opiekunkę... Poradzimy sobie, ale na początek będzie ciężko. No i oczywiście na nikogo nie możemy liczyć, ale co ja się martwię, jak niedługo mogę zostać bez pracy ;) U nas też zimno, dzisiaj wyciągnęłam Kornelce zimową kurtkę, ale wygląda w niej jak babulina w palcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, Jaaga=> Dzięki za komplementy 😘 Śmiechowy ten mój synek :D Gosza=> A jak masz się bawić? Przecież ty jesteś \"fachowa siła\" :D:D Jaaga=> No tak...te odległości. Ale dasz radę :) A i autko się pewnie znajdzie za jakiś czas :) Pocieszę cię, ze u nas tez się nie obędzie bez drugiego samochodu. Niby tylko 7km do centrum miasta, ale jeździ chyba tylko jeden autobus podmiejski. Ale może do czasu zamieszkania tam zrobią więcej linii, bo osiedle bardzo się rozrosło w ostatnich latach. Zresztą przez następne kilka kilometrów też ciągle coś nowego się buduje. To nawet trochę zabawne, jeździmy w tamtą stronę do rodziny mojego taty i raz na kilka przejazdów dziwię się, ze jest jakiś nowy dom, albo nawet kilka obok siebie :). Idę spać - dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zajrzałam na chwilę, już w piżamce. Jaaga, zdrówka Ci życzę. Ja Ci zazdroszczę mieszkania poza miastem :) cisza spokój, przyroda. Ja co prawda mieszkam w spokojnej i zielonej dzielnicy, ale ostatnio i tu ruchliwie się zrobiło :( Gosikka, fakt, nic odkrywczego nie znalazłam. Pożyczyłam z ciekawości. Leżała na biurku, moja zmienniczka (młoda dziewczyna po szkole, bez doświadczenia i bezdzietna) tę książkę przyniosła. Moje Maksiątko dziś zaskoczyło mnie nowym słowem - usłuyszał w kuchni że zaczyna się jedna z jego ulubionych bajeczek wypaliło - Elmo!!! i pobiegło oglądać :) Druga ulubiona to \"Miś w dużym niebieskim domu\" - :D Gruby Misiu :D Teraz już naprawdę idę. Dobrej (spokojnie przespanej) nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosza! co raz bardziej Cię lubię!!! 👄 teraz znikam spać a dziś sprzedawcy mogę być z nas zadowoleni... powiedział mój mąż wracając do domu ze sklepów... a to znaczy, że znów daliśmy się ponieść zakupowemu szaleństwu! ... oczywiście trollęta dłuuuugo nie spały, mamy nowe klocki :D krzysztof wymienił dach... już jest jednolicie czerwony :) jednak powiedziałam mu,że na razie więcej klocków nie kupujemy i niech dach garażu robi wielokolorowy... i tak udajemy, że klocki, z których głównie korzysta małż, są prezentem urodzinowym dla toni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej........ Jagga przeprowadzka do swojego domu jak daleko nie wazne jest cudownym przezyciem:):):) U nas tez dwa samochody bo z jednym nie da rady , dasz rade jak w swoich katach bedziesz to skrzydel odrazu dostaniesz ......... Powiem szczerze u nas las za domem i farma z owocami i warzywami i stadnina koni i tak dalej niby nie daleko od centrum a wies.......:):):)No i cisza za oknem tak ceniona:):):) Gosika no buduj sie bo mnie poskreca:):):) Gosza moze jakies rady do zabaw:):):) Ja mam nianie babka na emeryturze ponad 30 lat pracy jako przedszkolanka cuda z malym wyprawia i to mnie cieszy:):):) Kurcze ,ale starsznie tesknimy za babcia :(:(:(Nie ma jak babcia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu nie ma jak prezent praktyczny:):):) Jeszcze dodam kupilam sobie pilling grubo ziernisty pieknie pachnie i super masuje ........... Co maz zrobil zlapal w pospiechu polecial pod prysznic i slysze co to jest .. Podobno umyl sie caly dokladnie sprawdze potem|:):):P mYslal ,ze Adas do tubki piasku nasypal:P:P:P EHHHHH lece podobno go piecze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Nie ma to jak sobota ;) dobrze ze jutro niedziele to sobie odpoczne ;) :-0 włąśnie zgrywam zdjeca na płytki CD bo cos mi dziwnei laptop chodzi ,zawiesza sie musze go sprawdzic czy czegoś \" nie złapał\" :-0 Grzywka ja tez daje syropek z cebulki i Tantum Verde psikam :) U nas lepiej zero gorączki :):):) Fly fly dobre dobre z tym peelingiem !!! :D Daria tez lubi \"( Grubego ;) ) Misia w niebieskim domku .. \" :) Goszano tak z grubsza napisz na co podczas zabawy powinnyś my teraz zwracac uwage u szkrabów :) Gossia :) 👄 A u nas śpiworek by sie nie sprawdził.. tak mysle Daria śpi w miare spokojnie tylko że ma tak ze sie przebudza w nocy pobawi sie na siedzaco pare minut i zasypia wiec ten śpiworek by ja chyba denerwował ... a rano ma to samo budzi sie i sie poprosu bawi w łózeczku czasem nawet i godzinke potrafi :) Jaaga szybko wracaj do zdrowia!!! ❤️ papapapapa Jutro u nas odpust :) kupie sobie cukierki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... I niedziela... jutro poniedziałek:( Zuzia ma mokry kaszel i katar i nie gorączkuje, ale za to często gorączkuje przy ostrym ząbkowaniu. Źle to znosi. I tak się zastanawiam czy ten mokry kaszel i katar może być spowodowany wilgocią (deszcz, liście). Ja podaję flegaminę i pyrosal. Dodatkowo vit C. Pogorszenia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i do nosa mamy taki homeopatyczny spray Euphorbium. Zuzka jak się budzi to zaraz krzyczy \" MAAAAMAAA!!!!!\":) Taty nigdy nie woła:o W ogóle to sama zabawi się góra trzy minuty:o Także Donia dziękuj bogu:) Zuza co chwilkę ma nowy pomysł i co chwilkę na coś sie wspina. Ma zaliczone wszystkie stoły, stoliki i krzesła w mieszkaniu:o Oczy dookoła głowy muszę mieć:o A Miś w niebieskim domu własnie sie zaczyna:) Zuzka tez to lubi. Oprócz tego uwielbia Noddy (Mówi DODO:) ), Elma i Misia Ruperta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Grzywa ja pamiętam że Kamila miala suchy i duszacy kaszel .... A moze ta flegamina ten kaszel powoduje? A co do zabawy w łózeczu to ja ja tak od poczatku uczyłam :)No i nawy został ;) Kamila tez tak robila brała zabawki i czekala az mamusia sie obudzi :P miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×