Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosilabym o rade

dziewczyny, kompletnie niewiem w co sie ubrac, prosze was o rade

Polecane posty

Gość prosilabym o rade

konkretnie chodzi mi o dzisiejszy wieczor. wybieram sie dzisiaj na kolacje z chlopakiem i naszym znajomym. na dworze jest baaardzo cieplo, chcialam ubrac spodniczke ale niestety nie mam butow:( (zamowilam przez neta i wciaz na nie czekam). w co w takim razie moglabym sie ubrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosilabym o rade
zdjec nie wstawie bo akurat nie mam aparatu. tzn buty mam ale zeszloroczne i strasznie mi sie nie podobaja. w szafie mam 2 pary jasnych jeansow 1 ciemna. mam bluzke z ramiaczkach w paski, potem mam czerwona na ramiaczkach i taka zgnila zielen. mam tez bluzke lazurowa w dekold "lodka" chyba tak to sie nazywa, bluzke z krotkiem rekawkiem kolory kawy z mlekiem (ta ma ladny dekold) bardzo jasne rybaczki (ale nie jeansy) ktore niestety sa ciut za duze:( wiec jak widac moja szafa zbytnio bogata nie jest:( a buty mam baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra a gdzie idziecie jakaś droga wytworna restauracja czy zwykła knajpa? może na niebiesko ciemne dżinsy balerinki (nie adidasy) i lazurowa bluzka do tego torebka może pod balerinki i jakąś biżuterie. w sumie do dżinsów możesz ubrać wszystko z tego co napisałaś. :P mierz mierz i mierz:) na pewno znajdziesz zloty środek :P chyba wszystkie kobiety musza spędzić minimum 5 minut na mierzeniu ciuchów przed wyjściem :P przekop cala szafę a na pewno cos znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno zdecydowała bym się na ciemne dżinsy są bardziej eleganckie niż jasne. nie ubierała bym rybaczek bo raczej średnio wypada do restauracji chyba ze są z satyny albo z lun bez kieszonek proste i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
widze ze moderator wzial sprawy w swoje rece i kasuje wpisy w kazdym temacie. Szkoda ze teraz to wyglada jak jeden wielki chaos, no ale taka praca. Nie zazdroszcze, proponuje pokasowac jeszcze wiecej to moze bedzie awans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×