Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1-2-3-4

jaki styl najbardziej Was odrzuca?

Polecane posty

Gość 1-2-3-4

no wlasnie, tyle sie mowi o tym, co ladne i modne. to moze teraz prozmawiamy o tym czego nie powinno sie nosic i zestawiac? zapraszam :) ja peirwsza: 1. klapki/sandalki/peep toe + rajstopy = tragedia 2. krotka bluzka i spodnie z podwyzszonym stanem 3. obcisle ubrania + obfite ksztalty = baleron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer 3 jest ochydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ale Ty nie wymieniłas stylu tylko raczej jakies elementy skaldowe... no to teraz ja...tylko niech sie nikt nie czepia! :P mi sie nie podobaja te wychudzone laseczki w czarnych getrach do poł łydki i króciutkich spodniczkach jeansowych a do tego w bluzeczkach z krzykliwymi napisami albo wzorami plus obowiazkowo opaska na głowe - bo każdy ma... no i popieram ze grubsze osoby w zbyt obsisłych ubraniach, oraz spodnie z podwyzszonym stanem i jakas maran krótka bluzeczka, tez nie wygladaja apetycznie no ale najabrdziej mnie razi ze pół polskiej populacji kobiecej obecnie lata w tych getrach i spodniczkach..ehh...jakby nie mniały własnego, indywidulanego stylu tylko chciały sie zlac z masa..bo tak najlepiej... zcemu 3 -4 lata temu tego nie zakładały..albo..czemu nie beda zakaładały tego za 3 lata....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakręcona
chyba ''masakra'' miało być,a wyszło ci ''maskara'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie miało być \"masakra\":D emphetepe...ty masz na myśli \"leginsy\":D ... fakt co druga dziewczyna na ulicy jaka widzę ma leginsy ,spódniczkę jeans i opaskę na głowie ... koszmar ....;/ no ale tak to jest coś wejdzie w mode i prawie każdy w tym chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-4
elemanty skladowe elementami skladowymi ale jak sie kiedys zapytalam kolezanki czemu ma klapki i sandalki to powiedziala "bo taki mam styl" :D wiec coz... mnie jeszcze odrzucaja te wylansowane panienki w wielkich spodniach typu "skejciary" i w obcislych bluzeczkach. oczywiscie legginsy i mini to kolejna porazka, jak juz zauwazylyscie. a jak jeszcze sa legginsy+mini+bluzka w wielkie grochy to Minnie z Myszka Miki wysiadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heregere
to co ty nosisz latem jak nie sandalki i klapki? a mnie najbardziej odrzucaja grzeczne ubranka w typie Aggi,elegantki z szablonu itp co masz do workowatych spodni?przynajmniej tak nie chodzi co druga osoba,i jest w tym . szanuje dziewczyn ktore nie przejmuja sie okresleniem "kobiecosc",coz to okreslone wymyslone przez patriarchalnego spoleczenstwa- duze dekolty,no bo co biustu trzeba pokazac,spodniczka,ola boga.tak naprawde to zadko widze ktos kto w niej dobrze wyglada. nie znosze styl------> szarak "oby mnie nikt nie zauwazy", liczenie sie z kowenansami, nie zszokowac,trzymanie sie zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnachatka
razdko się pisze do jasnej anieli:O ja tam lubię groszki, gdyby wcześniej w sklepie były dostepne materiały w kropki albo chociaż ubrania które nie wyglądają jak dla starej baby, to miałabym wszystko w groszki (dobra przesadzilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnachatka
rzadko;) dobra, już się nie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-4
latem nosze sandalki i klapki ale zlituj sie, nie zakladam do nich rajstop :O groszki tez uwielbiam, i mam wiele bluzek tego typu, ale nie w takim zestawie jak napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×