Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilka szpilka

szukam pracy Radom

Polecane posty

Gość emilka szpilka

szukam pracy n aokres wakacji lub stalej,jestem mloda energiczna osoba wiek 22 lata,nigdzie wczesneij nie pracowallam,skonczylam stuidium kosmetyczne ale wty m zawodzie nie cche pracowac,szukam pracy jako sprzedawca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka szpilka
dzieki za linka ale same oferty z wawy a ja szukam czegos w radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orisul
dołącz do Oriflame! W Oriflame można zarabiać na 2 sposoby: -Prezentując katalogi i zbierając zamówienia -zysk jest natychmiastowy-30 % z każdego sprzedanego produktu. -Zapraszając innych, by dołączyli do klubu Oriflame- osiągniemy dodatkowo rabaty procentowe, które przedstawiają się następująco: 3%-200pp 6%-600pp 9%-1.200pp 12%-2.400pp 15%-4.000pp 18%-6.600pp 21%-10.000pp Każdy produkt ma określona liczbę punktów premiowych-czyli pp. Aby osiągnąć wyżej wymienione poziomy procentowe trzeba uzbierać określoną (wyżej podana wartość punktową-pp). Można to zrobić samemu sprzedając na wymaganą ilość punktów lub z zespołem konsultantek które wprowadzimy do Oriflame. Przy poziomach 18,21% otwieramy działalność gospodarczą i otrzymujemy przelewy na konto. W Oriflame katalogi wydawane są co 3 tyg, a więc mamy 17 wypłat w roku! Z rezygnacją z klubu nie wiążą sie żadne konsekwencje, więc nie ma nic do stracenia.W specjalnym programie witamy można zdobyć rabaty na zakupy i prezenty. NAPISZ BY DOWIEDZIEC SIę WIECEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×