Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrz tu tuturutu.

Znalazlem. prawda o zdjęciach w serwisach randkowych

Polecane posty

Gość patrz tu tuturutu.

Sama prawda, spotkalem sie z kilkoma dziewczynami z neta i potwierdzam, co prawda nie az tak przesadnie jak w linku powyzej, ale jednak sie to potwierdza doskonale. Jedna miala troche za duzo kilogramow, czego nie bylo widac na zdjeciu (tak sprytnie zrobione), inna natomiast z twarzy nie najlepiej, cialo fajne, co tez sprytnie zostalo zrobione. Zdjecie bylo robione w lustrze dokladnie na wprost aparatem tak ze zaslanialo twarz, tym samym pokazujac fajne cialo, wygladalo niby nie celowo, ale jednak tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli każdy ma jakies wady i probuje je zatuszować? najczęsciej wybiera się takie zdjęcie na którym najładniej się wyszło,i nie każdy ma jakies mankamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałem szczęście, bo umówiłem się z dziewczyną z mojego miasta poznaną na czacie po jednej rozmowie. Swoich zdjęć nie widzieliśmy. No i trafiłem na śliczną kobietę, potem 2 lata byliśmy razem. Teraz też szukam szczęścia na stronkach randkowych, ale to nie to samo. I prawdą jest że dziewczyny tuszują swoje niedoskonałości urody jak mogą. Dopiero na spotkaniu wszystko wychodzi. Jednak nie ma to jak poderwać jakąś dziewczynę na ulicy. Wtedy od razu widzisz z kim masz do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×