Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettttaaaa

wielkie penisy nie daja przyjemnosci..

Polecane posty

Gość anettttaaaa

bylamzpartnerem ktory mial 19 cm kiedy sie kochalismy czulam ze mi dobrze ale to bylo uczucie rozpychania czasami bolu czasami az mnie bolalo wszytko w srodku to bylo uczucie jakbym miala cos duzego i nic wiecej moj obecny facetma 13 na poczatku maiam obawty ze nic nie poczuje ale jes cuudownie przzylam 1 wszy orgazm z nim w czasie stosunku drazni moj punkt g i jest boskooooooooooo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzekła mnie twoja historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim123
długość to nie wszystko, co z grubością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze twierzdę że mój średni 15 cm w zupełności mi pasuje. - Trafię na kobietę z głębszą pochwą to dobiorę pozycje umożliwiające głębszą penetracje (tak było z moją \"byłą\" - trafię na taką z płytszą, to łatiwj mi będzie dobrać takie, które nie sprawią jej bólu :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Każdy facet zna swój rozmiar . Ale jeśli zaproponujesz facetowi to pewnie pomyślisz że mu nie ufasz. Ale może być tak że rozbawi go to i pozwoli ci na to , mając też samemu z tego ubaw (ja bym tak zrobił) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no , problem w tym ze \"on\" juz zwinal zagle i odplynal - wiec nic z mierzenia...ale przeciez to niewazne ile centymetrow, albo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam długiego na 22 cm i nie miałem nigdy problemu z tym, żeby któraś z moich partnerek odczuwała ból przy penetracji cipciuni... po prostu najważniejsza jest technika i dopasowanie do warunków jazdy... czasem mniejszy może sprawić ból gdy się go użyje nieumiejętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały żle jak za duży to też nie dobrze. ciężko nam kobietkom dopasować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
A jaki to jest \'wszy orgazm\' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onan Bar.bar----> faktycznie długaśny tylko pewnie cieniutki jak parówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie sie zgadzam
ja rowniez mialam faceta ktory mial okolo 19cm i byl tez gruby ... czasami bylo mi dobrze a orgazmu w ogole nie mialam , dlatego tez pozniej unikałam seksu z nim .... Teraz mam faceta ktory ma 14 cm i nie jest wcale taki gruby szczerze powiem ze gdy pierwszy raz zobaczylam to naprawde wydawał mi sie mały , ale to wlasnie z nim przezylam swoj pierwszy orgazm uwielbiam sie z nim kochac :) Nie liczy sie wielkosc lecz technika :):):) Cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jest duzy
16cm dlugosci i obwód także ok. 16cm? (obwód!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala23m
Racja, mnie czasem boli jak się kocham z moim mężczyzną :| ale przecież sobie nie skróci a ja nie zostawię go z powodu długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła... raczej jak gruba parówa.. bo 14 cm obwód, a nie wiem czy parówki taką grubość osiągają \"a taki jest duzy\"... chłopie.. ciesz się tym co masz bo masz też super, no tylko nie wiem czy z taką grubością nie będziesz musiał sobie szukać z \"lużną\" pochwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jest duzy
suuuuper :( nie interesuja mnie przechodzone towary :( Zresztą obwód nie jest idealnie kolisty, może lekka korekcja kąta i będzie ok. Kiedyś myślałem, że mam małego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka.
ja kiedys mialam sex z facetem który mial 30 cm..... orgazm moze i byl, ale wiecej bylo bólu niz przyjemnosci...i poszedl w odstawke:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona mała
ja uwazam że słowo wielkie jest zbyt ogólne Może być długi, albo gruby czy długi i gruby Prawda jest taka że zbyt długi może boleć przy mocnyn i głebokim seksie. Co innego z szerokością tutaj w moim przypadku praktycznie nie ma ograniczeń, powiem więcej im był grubszy tym mocniej mnie wypełniał i bardziej go czułam. Generalnie miałam 5 facetów a orgazmy pochwiowe miałam tylko z dwoma facetami własnie o szerokich członkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram autorkę
Technika, technika i jeszcze raz : technika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×