Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

***** 3-letnia dziewczynka nie woła siusiu. Jak ją nauczyć?*******

Polecane posty

Gość ihaha

Jest nad wyraz mądra. Wie wszystko, wszystko rozumie. Rozumie, ze trzeba wołać, tłumaczyliśmy jej to niezliczoną ilość razy. Zawsze powtarza, że już będzie wołać. A za każdym razem zawoła, jak już troszkę popuści albo zsiusia się "na całego". Potem mówi, że chciałaby przeprosić i żeby się do niej uśmiechać. Jest to dla mnie niezrozumiałe, dlaczego nie woła, skoro rozumie, o co chodzi i zaraz jak się zsiusia, to przybiega, żeby ją przebrać. Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156cm 79 kg
hmm...moze mała rozumie, ze chodzi o siku, ale nie jest w stanie jeszcze wyczuc ze jej 'się chce' to siku ? nie wiem czy jasno się wyraziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
wiem, o co chodzi. Ale widzisz było już tak, ze dłuższy czas wołała albo siadała sama na nocnik i zrobiła. A teraz od jakichś 2 miesięcy nie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolud
to sama ja sadzaj na nocnik co jakis czas, w koncu wyczuje o co chodzi. A co do tego, ze kiedys robila i przestala, to moze zaszla jakas zmiana w jej zyciu? Np moj syn przestal wolac, jak sie przeprowadzilismy i wszystko trzeba bylo zaczynac od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz robila sama i wolala,a teraz ma problem ,to nie jestto normalna sprawa,uwierz mi wiem cos o tym, albo ma przeziebiony pecherz albo ma problemy z nerkami, idz do lekarza ale koniecznie mu powiedz o tym ze juz sama robila bo to jest absolutnie wazne. a jak w nocy???wytrzymuje cala noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ale ja sadzam ją często na ubikację, pytam, czy jej się nie chce. Ale chodzi mi o to, zeby sama umiała zawołać, a nie, zeby ją ciągle kontrolować., A co do zmian, to raczej nie widze niczego, co mogłoby to spowodować. Na noc zakładam pieluszkę,m bo nie chcę, żeby posiusiała łóżko. Ale czasem nie zakłądałam i wytrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macchiato
A moze poczula, ze juz się nią nie interesujecie, tzn tym jej siusianiem ? Wiesz moze szuka zainteresowania i oczekuje od Was ciągłego dopytywania czy chce i bla bla, całej tej bieganiny wokól "siusiania duzej dziewczynki" ? Przyszło mi to na myśl bo moja kuzynka właśnie z tego powodu przestała wołac - juz była nauczona, wołałą jakiś czas, rodzice przestali ciągle dopytywać a ona przestała wolać, że chce siuku, po ponownym zainteresowaniu się na maksa wszystko wrocilo do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie podsikuje sie czsmi???tzn,czy nie popuszcze pare kropelek w majteczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ale my właśnie ciągle ją o to pytamy. Czasem zastanawiam się nawet, czy nie przesadnie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×