Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka789

Strój kąpielowy miseczka A

Polecane posty

Gość Malutka789

Mam problem ze stojem kąpielowym...mam maly biust...wstydze sie przez to wyjsc na plaże(bardzo mnie to krępuje)...może jakiś strój który powiekszy troszke mi piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttt
w Calzedonii sa fajne stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0000
Chyba trzeba wracać uwagę na wzory, które optycznie powiększają biust. Jakieś duże kwiaty itp, do tego może faktycznie piankowe miseczki. Ale wg mnie nie ma co przesadzać, czasem lepiej naturalnie mały biust niż przesadzić, bo wtedy wygląda to nienaturalnie. Ale myśle, że jakieś odpowiednie wzory będą jak najbardziej dobrym rozwiązaniem, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miseczkę A po co zakładać
stanik same majty wystarczą a braku góry i tak nikt nie zauważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś zna fajne e-sklpey:) na allegro.. jakoś nie mam zaufania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelowe wkładki
fajne kostiumy są w h&m, calzedonii, galrii centrum (warszawa). ogólnie dokupujesz potem żeloe wkładki (widziałam takie powiększające o dwa rozmiary!) i wpychasz do pushupa.. nie wiem jak te duże wyglądają, ale te standardowe ok. nie odznaczają się ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może idź na całość i opalaj się topless? To pasuje przy każdym rozmiarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani pierwszy ani drugi srrój nie nadaje sie do miseczki a. Ja tez taka posiadm i najlepszy wybór to bikini, z tym ze dół w jednolitym kolorze a góra wzorzysta. To optycznie powieksza biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
Nie ma czegos takiego jak miszeczka A. Jest naprawde malutkie 60A dla drobnych dziewczyn jak i ogroooooooomne, potrzebujace solidnego podtrzymania 120A. większość kobiet które noszą np. 75A powinny nosic 60F. Wyle samo w miszeczce, tylko pod biustem mniej. A akurat w przypadku kostkimow kapielowych dopasowanie pod biustem jest bardzo ważne, chyba ze chesz żeby po wskoczeniu do wody czy wynurzeniu sie z niej nagle biustonosz podbiusł Ci się do góry:P Żeby z tyłu zapiecie podjezdzało na kark, a piersi były automatycznie przez stanik spychane w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcila
Też jej polecilyście, staniki na 80pod biustem:O, Dziewczyna na pewno jest szczupła. Osoby które powinny nosic 75 maja taka posturę: http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780 Jeżeli jest chudsza w zebrach to 75 będzie za szerokie nie mówiac o 80:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malija
to jezeli juz tak mowicie o strojachto i moze mi cos poradzicie...czy uwazacie ze stroje musza byc dwuczesciowe czy jednoczesciowe tez wchodza w gre?? mam duzy brzuch i wstydze sie wyjsc w dwuczesciowym. jakie wzory sa teraz modne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty bredzisz
ja mam pod biustem 75 a wcale nie wygladam tak poteznie jak ta kobieta na zdjeciu. jestem wrecz chuda widac mi zebra ale niestety jak kupie 70 b to pod biustem mam za ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
moze nie zwieksasz jednoczesnie miseczki, wiec moze nie pod biustem tylko w biuscie masz za ciasne. Zmnijeszajac obwód o 5 cm należy zwiekszyc miseczke o 2 literki, bo jedna literka daje 2,5cm. A moze masz rzeczywiscie tkie szerokie zebra. Mozesz miec tez takie. Jezeli obwód masz na stałym poziomie i nei podnosi ci sie z tyłu do góry i jednoczesnie fiszbiny przylegaja do zeber obejmując pierś a nie wchodza w pierś czy odstaja z przodu troche od żeber to masz dobry obwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Dziekuje wam...za wszystko cio piszecie na ten temat!Owszem jestem szczuplą osoba... Warze 43 kg i mam 160 wzrostu...Mam 19 lat :-) krepuje mnie wyjscie na plaze,gdyz mam bardzo maly biust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1
oj przy twojej figórce to napewno powinnaś nosic waskoobwodowce:), zarówno zwykle staniki jak i strój kąpielowy. Sama nosze 60-ątki a o wiele wieksza jestem od Ciebie:P. Co do biustu do biust moz ebyc maly byleby rozumek był duzy:P. Jak zainteresował Cie temat dobrze dobrancyh staników to zapraszam na wyzejwymienione forum, dziewczyny napewno znajdą ci cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Alba......
Może te stroje tzw."opaski" z wiązeniem na szyi? Mały biusł ładne w nich wygląda, jesli dobierze się odpowiedni model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natue nature
ale problem w tym że takich "wąskoobwodowych " w sklepach nie ma. a jak sie człowiek zapyta to robią często wielkie oczy... Moze ktos zna fajny sklep z bielizną lub kostiumami kąpielowymi w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Jesli chodzi o stroje kapielowe to sa w mango fajne na polwiejskiej, w H&M tez cos znajdziesz tylko juz troszke sa przebrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz napisze
to jezeli juz tak mowicie o strojachto i moze mi cos poradzicie...czy uwazacie ze stroje musza byc dwuczesciowe czy jednoczesciowe tez wchodza w gre?? mam duzy brzuch i wstydze sie wyjsc w dwuczesciowym. jakie wzory sa teraz modne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroje wąskoobwodowe
z 60-ątkami to rzeczywiscie jest cieżko, wiem bo sama jestem obwodową 60-ątką, ratuje się jakoś 65-tkami. Wybur 65-ątek jest ogromny. To znaczy wile firm produkuje.To czy dany sklep sprowadza takie kostiumy zależy już tylko od właściciela, i troche od nas bo przecież mozemy na włascicieli wpływac. Jak szczupłe dziewcyzny dają sobie bez zajaknięcia wcisnać 75:O. Ja gdyby nie net i wyjazdy czasem do Krakowa to wogóle bym nie miała stanika ani jednego bo w moim mieście mnie ignorują, a wcale nei ejstem jakaś nienormalnie chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stroje waskoobwodowe
Z 60-ątkami to rzeczywiscie jest problem. Normalne staniki nosze na 60 ale kostkum juz na 65 bo na 60 żaden wybór:(. Na 65 jest wybur całkiem całkiem. to znaczy są produkowane takie kostkumy a to czy dany sklep taki sprowadza to już sprawa właściciela. Podejrzewam że puki co te co szczuplejsze Polki daja sie tak łątwo wcisnać w 75 że nie opóca sie właścicielom sklepu sprowadzać wielu rozmairów jak moze wszystkie dziewczyny zapakowac do jednego. Mnie z moimi chudymi żebrami w moim mieście ignorują całkowicie, ale nie będe wydawała pieniedzy na coś co mi nie pasuje. Nie chcą dla mnie sprowadzac to niech chociaz na mnie nie zarobią. Ratuje się netem i wyjazdami do Krakowa od czasu do czasu. Powyzej zalinkowane forum biuscistych ma nawet osobny watek dla pan szczupłych. Zebra nie zaczynaja się od 70:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tez ciekawa jestem
a gdzie kupujesz bielizne i stroje w krakowie? :) czy oprocz waskiego obwodu pod biustem masz takze miseczke A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj jest specjalne forum
Hej, w Krakowie to proste. wejdz tutaj a się dowiesz. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 Oczywiscie zmniejszajac obwód trzeba odpowiedzni przeliczyc miseczkę. 70A będzie odpowiadalo chyba 60D. Najlepeij się pomierz. Pod biustem ciasno na wydechu i w biuscie dosć luzno, i wpisz swoje wymiary na wyżej wymienionym forum do watku wymairowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj jest specjalne forum
chodzilo mi o watek "jaki powinnam nosic rozmair" Strasznie mnie denerwóje to polskie przekonanie że C to duze a D to bardzo duze a A to małe. Przecież dziewczyna która ma 70D ma mniejsze piewrsi od tej która ma 75C (zakładajac ze obie maja prawidlowo dobrany rozmair)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaw87
Malutkie bardzo ladne kostiumy sa w Reserved.Ja kupilam taki czarny w biale wzorki,ma silikonowe wkladki i jest fajowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×