Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

plyny go higieny intymnej

Polecane posty

czy uwazacie ze uzywanie odpowiednich plynow do higieny intymnej jest wazne? czy faktycznie chronia i dzialaja lepiej czy jest to tylko nastepny zbeddny wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno nie jest zbedny
wydatek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plyny powoduja ze mas zodpowiednie ph i nie maz bakterii wiec mysle ze warto zainwestowac w plyn i to wcale nie jest duzy wydatek plyny ziaji masz juz po 6zl litrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaopatrzylam sie w taki ziaji borowkowy bo poprostu podejzewam ze wwlasnie mdlo w plynie mnie uczulilo za duzo chyba chemii tam jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loool*
ja uzywam pkynu Ziaja Intima melonowego. nie jest drogi.mozna go kupic w duzej butli i starcza na dlugo. takie plyny sa o wiele lepsze niz mydlła, nie wysuszaja, nie podrażniaja, utrzymuja naturalna flore bakteryjna ktorą mydło może zniszyc. moze ten plyn cie akurat uczula. sprobuj innego albo z innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie plyn mnie uczulił tylko mydlo :D bo przyznam sie ze jak dotad uwazalam plyny do higieny za zbedny wydatek, ale teraz sie przekonuje ze jednak nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie akurat ten melonowy
z ziaji uczulił. ale lubie teraz te nowa serie plynow z ziajii np z kora debu i kwasem mlekowym a takze ten z szałwia jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimka
polecam Lactacyd Femine. Jest świetny i niedrogi..znalazłam za 10 zł. Jest bardzo wydajny, bo bierze sie tylko kropelke.. Jest ulgą na jakies podrażnienia...Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
bielende "zielona herbata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
na pewno są łagodniejsze niż mydło i nie zaburzają równowagi pH w tych okolicach, a tym samym pośrednio działają przeciwbakteryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorianka
Lactacyd jest najlepszym, jaki do tej pory stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcs
a ja powiem tak.Plyny tez potrafia uczulac. Wiecie co jest najlepsze do higieny intymnej...Szare mydlo.Nie uczula,nie ma zbednych aromatow itd. Jak spytacie kazda dobra polozna badz ginekologa to powie wam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam
ale szare mydło jest silnie zasadowe? Więc gdzie tu logika na dobrą sprawę? Oczywiście że potrafią uczulać, ja np jestem uczulona na rumianek który jest składnikiem większości chusteczek do higieny intymnej jako środek łagodzący, no ale ja go nie mogę... W większości w płynach do higieny uczulają składniki naturalne typu właśnie dodatek rumianu, szałwi, czy kry dębu, dlatego ja zaczełam używać zieloną herbatę i jak z innymi kosmetykami eksperymentuje i zmieniam tak temu jestem wierna od jakiś dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcs
piszę tylko to co słyszę w kręgu ginekologów i położnych. W ostatnich latach wzrósł odsetek kobiet, ktore zaczęły cierpieć na problemy dróg rodnych spowodowane myciem się płynami do higieny intymnej. To jest wybór każdej z nas. Ja namawiam do próby z szarym mydłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko lubex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcs
poczytajcie w necie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej. a ja myślałam że ten ziai to nie ma kwasu mlekowego i zamierzałam zainwestować w jakiś droższy z kwasem - AA ma za 18.90. ale mówicie, że te ziai też mają?? super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten z szalwia i ten
z kora debu tez ma kwas mlekowy. ale chyba nie wszystkiemaja trzeba sobie zobaczyc na sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło zgrozo
Czekałam, aż ktoś tutaj wyjedzie z szarym mydłem i zacznie przekonywać, że ono jest najlepsze. Po prostu hit (...). Jak ktoś lubi ... bardzo proszę. Ja myślę, że Ziaja jest wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
plyn do higieny intymniej ma neutralne PH a szare mydlo ma odczyn zasadowy wiec to juz moze naruszac flore bakteryjna. wiec na nic sie tu zdaja jego naturalne skladniki i to ze nie ma tam innych skodliwych substancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×