Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mszkkkkkaa

kto moze przetlumaczyc to na angl..

Polecane posty

Gość mszkkkkkaa

prosze o jakies informacje odnosnie mieszkania spoldzielczego,poniewaz bukuje się na kazde mozliwe mieszkanie ale nie mam mozliwosci sprawdzenia na jakiej pozycji jestem i jakie są moje szanse ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak..
I would like to ask you for some informations regarding the council flats.I am applying for every possible flat, but I have to possibility to check my position in the waiting que and my chance to get a concil flat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak..
queue, nie que..sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mszkkkkkaa
dziękuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ja nie moge
jestes w kraju w ktorym proszisz sie o mieszkanie ,a nawet nie potrafisz mowic w ich jezyku????????????? zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak..
wczoraj zrobilam blad:)) zamiast "to" ma byc "no" I would like to ask you for some informations regarding the council flats.I am applying for every possible flat, but I have NO possibility to check my position in the waiting que and my chance to get a concil flat. a czym sie rozni council flat od housing association?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna by to napisac
Dear Sir/Madam Could you please send me some more information about the housing association flat?. I am trying to book for every possible flat, but I am not able to check what is my current status on the waiting list przy okazji do osoby powyzej information wystepuje jako singular w obu przypadkach - nie ma czegos takiego jak 'informations':))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMATION NIE INFORMATIONS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja a nie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×