Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakacje 2007

Z PSEM nad morzeKto nas przyjmie??

Polecane posty

Gość wakacje 2007

Witam. Wybieramy sie na poczatku sierpnia na urol nad morze-chcemy pojechać tam, gdzie jacyś mili ludzie przyjmą nas z pieskiem:)Musimy tez miec miejsce do parkowania autka:) Psiak to rasa Golden Retriever-2 lata, nauczony czystosci, zaszczepiony itp:) Prosze podawać namiary i ceny za dobę + psiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są pensjonaty i kwtery, czy pola namiotowe nawet, gdzie można z psami...! no co Ty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje 2007
A ja wydzwaniam od godziny i psiaka nikt nie chce bo niby za duży jest:( "jakby Pani miała yorka, to co innego..."grrrrrrrrrrrrr Dzwonilam tez tam, gdzie z psami można-35zł doba dla mnie a dla psa 20zł-paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Spytałam aż czy pies ma osobny apartament z basenem i whisky:D No bo co pies zużywa, wode do picia?Tylko. Ceny sa koszmarne, lepiej juz jechać na Majorkę bo taniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym was przyjęła
ale wolny termin mam dopiero w drugiej połowie sierpnia -w domku kempingowym pies nikomu nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj pełno tego :) szukaj po campingach pełno tego szczerzony parking zwierzątko:) no i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym was przyjęła
to dosc przyjazna rasa- raz miałam jeden przykry incydent z amstaffem -wlazł komuś do domku i nie chciał wyjsc a mieszkańcy domku bali sie do niego wejśc-własciciel nie zwracał uwagi na swego psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko świnta..............
szczerzony.....dobrze,że nie wyszczerzony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje 2007
Pies jest aniołem na 4 łapach:) Nie szczeka bez powodu, kocha ludzi, kocha dzieci-taki duży pluszak-przytulanka:) Szukamy czegoś od 1-2 sierpnia . Na 10 dni, maż ma urlop od 1 do 15 sierpnia-wiec inny termin odpada. Szukamy czegoś w ramach 20-30 zł doba.Sa kwatery nawet za 20zł doba, bardzi fajne ale piesek odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje 2007
dzwonilam teraz do jednej Pani: O Boże, to taki wielki pies...-usłyszalam i ze jej wczasowicze boja sie psów:D A ja pytam, zna Pani rase?No teraz to nie wiem, cos mi sie kolacze ale nie pamietam... Grrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym was przyjęła
:D :D no cóż...ludzie jeżeli wynajmują pokoje przy tzw rodzinie lub w pensjonatach to fakt wolą bez psów , a my mamy domki kempingowe i tam to po prostu nikomu nie przeszkadza ale właściciel sam odpowiada za swego psa ! często dochodzi do komicznych sytuacji,kiedyś np piękny syberian zwędził innym gościom pozostawiona i zimną już kiełbase z grilla.. i tamci oczywiście oburzeni bo pies ... wiec musiałam ten spór załagodzic : nie zostawia sie kiełbasy na grillu i pilnuje sie psa 🖐️ -a psy nam nigdy nie przeszkadzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum Dogomania jest taki dział z adresami polecanymi przez psiarzy - zajrzyj tam. Pozdrowienia i głaski dla blondyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może
wybierz agroturystykę, myslę że nie powinno byc problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bardzo kochasz zwierzaki skoro chcesz zabrac na wakacje pieska tez niewyobrazam sobie wakacji bez mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkacje 2007
Pewnie, że kocham:))jak bym mogła go zostawić?Pies na wakacjach to żaden problem dla mnie ale ja nie chce jechać gdzies, gdzie przyjmą mnie z łaską tylko chce jechać tam, gdzie pies jest mile widziany:) znalazłam takie cos: www.fajnepole.pl dzwonilam-psiaki przyjmuja z otwartymi ramionami:) i nie pobieraja za nie opłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy autorka nadal jest zainter
-esowana pokajami ??? mogę na maila podać parę telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×