Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no normalnie szok ...

Czy Wy też tak macie ...

Polecane posty

Gość no normalnie szok ...

Dzisiaj składam ostatecznie papiery na studia (w końcu ukończyłam liceum) ... a od lipca na okres wakacji zaczynam pracę jako merchandiser w pewnym markecie ;/ Wiem praca żałosna (jak tu na forum większośc ludzi uważa), ale cóż zrobić (moje doświadczenie zawodowe to jedynie wolonariat, poza tym mam ksiązeczke sanepidowską, podstawowy kurs pomocy przedmedycznej, prawo jazdy kat. B) ... trzeba tyrać za te 650 zł ... Najbardziej boli mnie, że znajomi "znaleźli" dobrze płatną pracę (ponad 1,2 zł) ... i ostentacyjne tym się chwalą ... Wspomnę, że to praca załatwiona po znajomości lub u rodziców w firmie (to żadna praca) ... Śmieją się ze mnie, że nie potrafię nic lepszego znaleźć ... Czy Wasi znajomi też są tacy okrutni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustynia gobi
Nie denerwuj mnie. ja jestem po studiach a zarabiam 750. Zapiernicz taki, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
kto to jest merchen....coś tam? czemu twoi znajomi nie moga załatwić ci pracy u rodziców w firmie a śmieją się z ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no normalnie szok ...
No bo niestety teraz wychodzi jakimi są znajomymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj się ...
mi koleżanka zdradziła na gg , że on lipca idzie pracować za 1000 zł w ochronie ... praca na umowę zlecenie ... mowiła, że są jeszcze przyjęcia ... no ale gdy spytałam gdzie ... rozmowa nagle się urwała ... Moja dobra rada ... Nie ufaj żadnym kolegom, znajomym itp. oni są o dupe ... Ty im powiesz co i jak, a oni Cię oleją !!! Najlepiej ufać tylko przyjaciołom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no no to masz ...
kolezanke swinie ...co jej grozilo zeby podac ci adres tejfirmy ? Czyzby bala sie twojej konkurencji ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest podobna sytuacja
Koleżanki po liceum pracują po znajmości ... Ja natomiast w markecie ... i nie uważam tego za coś złego :) Przynajmniej sama sobie załatwiłam tą robotę ... a koleżanki ... ciekawe co zrobią w przyszłości gdy skończą im się te znajomości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktus
ale mi to znajomi.. :/ żadna praca nie hańbi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almondo
no szok :)... i co \ tego ze kolezanki maja znajomosci? bedziesz sie uzalac nad soba? powiedz sobie ze bedziesz lepsz :) i lepsza prace znajdziesz. Myslisz ze ludzie którzy cos osiagneli to maja tylko znajomosci? do nie przejmuj sie kolezanka nie zdradziła ci miejsca i co z tego? poszukaj... a znajdziesz... Jak umiesz liczyc licz na siebie... gdybys poswieciła tyle czasu na szukanie tej pracy :) co na internet :) juz bys znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie to sobie w poniedzialek
Jak umiesz liczyc licz na siebie... gdybys poswieciła tyle czasu na szukanie tej pracy co na internet juz bys znalazła. Do almondo ... jakaś dziwna jestes ... a skad wiesz ile zalozycielka topiku powiesiwecila czasu w Internecie, zeby znalezc prace ... kolezanka nie zdradziła ci miejsca i co z tego? a to, swiadczy otym ze kolezanka jest chamska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almondo
Kupie to............ naucz sie czytac ze zrozumieniem :) Jasne kolezanka nie zdradził miejsca :( najlepiej uzalac sie nad soba i mówic jaka to ona cham=ska itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a przepraszam ...
ale to ze kolezanka nie zdradzila jej miejsca ... naprawde zle o niej swiadczy ... Ciekawe co ty bys poczula, gdyby w twoim miejscy zmieszkania poszukiwali osoby o twoich kwalifikacjach i placili mnostwo kasy ... a kolezanka ktora tam pracuje nie powiedziala by ci o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almondos
no nie :D:D:D:D:D:D:D mnostwo kasy hahahahahahaha 1000 zł to mostwo kasy? i nie czuła tylko czuł :P jasne ze zle swiadczy :p ale to o niej swiadczy :) A ja probuje tobie wytłumavczyc, ze nie nalezy sie tym przejmowac :) tylko znalezc ta prace :)i co z tego nie chce powiedziec tonie :P powiedz sobie ze i tak ja znajdziesz :) JAk ci na niej zalezy to ja znajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz dla osoby ...
19-nastoletniej ... która nigdy nie pracowała 1 tys zł ... to bardzo dużo ... co innego gdyby musiała utrzymać rodzinę, płacić za mieszkanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia8484
powiem tak jak juz ktos wyzej wspomniał, umiesz liczyc licz na siebie, Twoje szczescie innych je... i nie bede konczyc!Prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie, pamietaj!A poza tym czy nie wieksza bedziesz miec satysfakcje z pracy(nieistotne jakiej) jesli załatwisz ja sobie sama, jesli sama przejdziesz wszelkie etapy rekrutacji?Na pewno bedziesz miała wieksza satysfakcje z takiej pracy.A tym ze narazie masz tak amłe zarobki nie przejmuj sie!Od czegos trzeba zaczać!Ja tez nie wiedziałm w co zrobic ze swoja pierwsza pensja, tak duzo jej było! A teraz zarabiam prawie trzy razy tyle:) I pracę tez znalazłm sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×