Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Citrusowa

YSL In love again kto zna?

Polecane posty

Gość Citrusowa

Chciałabym kupic na imieniny dla przyjaciółki, która lubi zapach grejfruta. Czytałam ze YSL takie własnie sa grejfrutowo-kwiatowe, nie mam mozliwosci sprawdzenia u siebie. Kto zna te perfumy? faktycznie sa ładne na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In love again to zapach typowo letni, podoba się wielu osobom, bo rzeczywiście jest ładny. Ja jednak nie chciałabym go mieć. Sprawdź jeszcze Baby Doll YSL. Ten zapach posiadam. Jest cudowny! Według opinii niektórych - bardzo zbliżony do In love again. Z pewnością w początkowych akordach wyczuwalny grejfrut - śliczny, ale oprócz tego cudowny różany ogród. Uwielbiam ten zapach. Jest doskonały. Jeśli ktoś szuka letnich perfum z nutą grejfruta, powinien koniecznie przetestować Baby Doll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby Doll YSL sa infantylne
dla takiej lolitki :-) . Radziłabym IN Love to perfumy z klasa niebanalne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura! Być może infantylna jest ich nazwa, ale wbrew pozorom zapach jest niebanalny, pełen uroku i przyjemnie zaskoczy osobę, która sądząc po nazwie, będzie się spodziewała zapachu dla lolitki czy innej różowej landrynki. In love again jest ładny, ale dla mnie tylko ładny. Gdy powąchałam go po raz pierwszy, miałam wrażenie, że już go znam, że to nic nowego. Natomiast Baby Doll nie przypomina mi żadnego innego zapachu. Cudownie wibruje na skórze, pięknie rozwija się, rozkwitając pączkami świeżych róż. Wyraźnie wyczuwam w nim też grejpfruta. Może przetestuj te perfumy. I BD i ILA. Ja sądzę, że i jeden, i drugi może się spodobać przyjaciółce. To bardzo letnie zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YIeKWWUychL1MKBnTlb50pdL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×