Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kto mnie przekona

Polecane posty

Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

do wybrania sie do lumpeksu/ciucholandu czy jak to tam nazywacie? bo sie brzydze noszonych ciuchow, a nie chce nosic tego co wszyscy, to raz, a dwa, ze koniecznie nie moga to byc firmowe rzeczy (tez mam awersje) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja151992
to swoich rzeczy tez nie zakładasz drgi raz?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jeju... noszonych przez kogos innego. nigdy sie tez nie wymienialam z nikim ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
czyli nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloma
no to jak nie chcesz i sie brzydzisz to twoj problem a u kogos tolerujes czy uciekasz i nie dotykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara.....
Przecież nikt Cię nie będzie na siłę przekonywał. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdedqew
a po cholerę?? tak na logikę, jakie jest prawdopodobieństwo że ktoś odda dobrą rzecz bez powodu? jakiś powód MUSI być jeżeli więc ktoś ma powód wyrzucić, dlaczego ty miałabyś mieć powód nosić to po nim? trochę szacunku do samej siebie.... a teraz włączając słuszne obawy... załóżmy że znajduję w lumpeksie coś stylowego, dobrej marki, niezniszczonego... no ja bym się obawiała, że jeśli ktoś takiej rzecy się pozbywa to dlatego że np obrzygał go, zasikał, ktoś w tym umarł itp no i co z tego że wyprane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahahaha
a moze poprostu wyrósł ? Przytył? Schudł? Zmienił mu się gust? Czemu mialby od razu umierac? W lumpeksach jest masa fajnych ciuchów, ubieram sie prawie wylacznie tam i uważam że nie wyglądam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×