Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka lat 22

czy 12 zl na reke to malo?

Polecane posty

Gość anka lat 22

moj facet pracuje za 12zl/h ale praca fizyczna on twierdzi ze nigdzie tyle nie zarobi na pocztek.A mnie denerwuje ze pracuje fizycznie jest tyle innych mozliwosci pracy np jak przedstawiciel handlowy ale on mnie nie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od kwalfikacji. No ale hosstesy dostają 5-11 zł/godz telemarketerzy 9-11 zł/godz netto, na początek. 12 zł/godz to nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyczna-ekonomiczna
Ja bym chciala miec 12 na godzine! a mam... 5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka lat 22
slyszalam ze teraz stawki zaczynaja sie od 15zl nie wiem jak go zmotywowac do zmiany pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia...
Problem w tym,że na budowach naprawdę zarabiają sporo w porównaniu z jakąś inną pracą na początek-w innych branżach na początek zwykle ma się mniej na rękę i z czasem rośnie... Mój facet studiuje i dorabia w różnych miejscach ale nie raz wspomina że jego znajomi bez wykształcenia fizycznie zarabiają 11-17zł/h a odrazu po studiach napewno tyle nie zarobi -jedyny argument to to,że z czasem będzie zarabiał więcej i czy naprawdę chciałby coś takiego robić w życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaG...
Mówisz-Przedstawiciel Handlowy, hm.. jeżeli ma do tego kwalifikacje i predyspozycje powinien próbować zmienić zajęcie. Pamiętaj jednak że PH to chciałoby być wielu (na jedno miejsce potrafi przyjść nawet 200 aplikacji-nie wnikam czy spełniających kryteria). Tak więc zostać PH nie jest wcale tak łatwo. Druga sprawa (oczywiście zależy to od firmy-przyjętych standardów,polityki oraz możliwości) to, to że PH nie musi wcale zarabiać kokosów- łakome są tzw. \"złote kajdanki\" czyli: samochód (który później okazuje się z GPS bez możliwości prywatnego korzystania), telefon-bez rozmów prywatnych, laptop itp,itd. Nie ma problemu jak o tym wiesz i w momencie ustalania warunków na nie się godzisz ale często wychodzi to później.... Reasumując, 12,- na rękę nie jest niską stawką, jest to moim zdaniem w naszych-polskich warunkach stawka pozwalająca na w miarę normalne życie- nawet jako singiel. Daje Ci to w przypadku pełnego etatu ok. 2000 na rękę/miesiąc jeżeli dwoje tyle zarabia to przecież spokojnie utrzymasz mieszkanie, wyżywisz się, ubierzesz i odłożysz. Pamiętaj że na dzień dzisiejszy minimalna płaca to ok. 950,-BRUTTO!!!!! Szacuje że to ok 650 na rękę..... Powalcz przez miesiąc z taką kasą! A tyle ma niestety większość..... Managerów, PH itp jest niewielu w stosunku do reszty wyrobników. Osobiście jestem na kierowniczym stanowisku, odpowiadam materialnie za majątek firmy (dość znaczny), zarządzam podległym personelem, mam nienormowany czas pracy i dużo stresu- moja stawka 11,90- na rękę Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka lat 22
nie zgodze sie z tym ze na budowie kazdy ma ponad 10zl/h bo trzeba miec jakies doswiadczenie moj facet juz jak chodzil do technikum to pracowal w wolnych chwilach a tej branzy wiec staz ma dosc dlugi. a slyszeliscie o tym ze jest przesyt ludzi po studiach nie ma dla nich pracy. ja osobiscie nie wyobrazam sobie pracy za 1000zl na reke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia...
Mój chłopak nie miał żadnego doświadczenia w budownictwie a w zeszłe wakacje zarabiał właśnie 11zł/h w tygodniu a 15w sobotę na jakiejś zwykłej budowie-więc myślałam,że to taka zwykła stawka -nikt inny z moich znajomych nie pracuje na budowie. I też pomyślałam,że2tys. z żadnym doświadczeniem to dobra stawka-jego argumentem było,że ja po studiach zrobiłam staż dla CV za grosze ale teraz zarabiam te 2tys. i robię to co lubię i chciałabym by on też robił coś ambitniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka lat 22
zalezy jak firma w niektorych bez doswiadczenia nie przyjmuja bo nie chca aby ktos im renome spapral jak prace zepsuje. ja jak chodzilam do Lo dorabiala w spozywczaku i miala na reke 1200zl tez kazdy byl zdziwiony ze tak duzo.Moja znajoma pracuje w Zusie i ma 1100zl na reke a skonczyla studia panstwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miala 3 razy propozycje stazu ale dla mnie to zwykly wyzysk.Ja zainwestowalam w siebie i poszlam na kurs ksiegowoscie.Praktyka w biurze rachunkowym.To o ambitnej pracy co koleznaka napisala mnie rozbawilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
na budowie zarabia sie różinie do dziś sa pracodawcy którzy płaca ludzia 5 zł. na godzine i to na czarno! co do pracy fizycznej to zależy co robi twój facet są różne zarobki za tą sama prace płąca od 5 zł. do 45 zł. zależy do jakiej firmy trafisz i czy jesteś w danej rzeczy dobra czy nie to ze ktoś jest po studiach czy nie nie oznacza ze ma sie odrazu wiecej zarabiac aniżeli osoba po zawodówce gdyż osoby pracujace fizycznie maja bardzo czesto owile bardziej cięzką i niebezpieczna prace anizeli jakiś urzednik po studiach i choćby dlatego powinni wiecej zsarabiac moim zdanie powinno sie zarabiać tak aby móc godnie zyć i móc odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×