Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja jade...

kto wyjezdza pierwszy raz do pracy?

Polecane posty

Gość co to za dyskusje...
ja tez wyjezdzam i to juz za kilka dni... i nie wyobrazam sobie wcale ze praca bedzie na mnie juz czekala i wszyscy chetnie beda mnie zapraszali bym pracowala... wiem ze nie bedzie latwo tym bardziej w tym czasie i wiadomo ze bede brala na poczatek co sie da i bede szukala zeby cokolwiek sie znalazlo! mozecie mowic innym ze jest ciezko itd ale czemu odradzacie zaraz??? w koncu przeciez to ani nikt z waszych bliskich czy rodziny zeby niewiadomo jak bronic ich przed "wyjazdem kleska" i nie znacie przyczyn wyjazdow.... moim zdaniem kto chce jechac i nawet czy ma juz zalatwiona prace czy nie czy zna angielski perfekt czy tylko podstawy niech jedzie jesli ma na to ochote! to my wyjezdzajacy bedziemy sie ewentuanie martwic o potem... pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim wyjezdzajacym i tym co juz tam siedza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie masz racje
Kazdy moze przyjechac, i szczerze mowiac mi to jest obojetne. Ale pytacie sie o opinie czy warto - no wiec kazdy mowi, ze w wakacje jest trudno - bo tak jest! Nie boimy sie konkurencji, naprawde mam to gdzies czy przyjedziecie czy nie, jak ktos tu juz ma prace to nikt go z niej nie wywali bo przyjedzie ktos nowy. Ale wy najpierw sie pytacie, a potem oburzacie jak wam piszemy prawde. Owszem, moze wam sie udac, ale ja osobiscie w wakacje bym tu na pewno nie przyjezdzala, za duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sephi
uwazaj zebys ty w dupe nie dostała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj uwazaj bo sie wypne nie wiem skad taka nagonka na tych ktorzy pisza, ze wcale niejest tak kolorowo, po prostu mowimy prawde, bo w anglii nie jest tak jak rok czy dwa lata temu, jest coraz mniej pracy i coraz trudniej, nie mowiac juz o wakacjach, ktos sie pytal jak jest to sie odpowiada, ale wam zawsze zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×