Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulka19667879789

wzod u mezczyzny

Polecane posty

Gość ulka19667879789

mam pytanie:piescimy sie z moim facetem i jego penis zaczyna byc w zwodzie- i jest naprawde bardzo twardy , ale czasem zdarza sie ze jest nie dokonca sztywny i jak sie juz kochamy to czasem czuje ze jego czlonek staje sie troche bardziej miekki,nie dokonca ale sie troszke zmniejsza,nie jest po prostu tak nabrzmialy jaki byl na poczatku, czy to u faceta normalne? czasem jest tak ze do ostatniej chwili jego penis jest twardy jak stal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka19667879789
a w temacie chodzilo mi o WZWOD oczywiscie- glupia literowka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_anonimowy
to zupelnie normalne zjawisko ale nie mecz go zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka19667879789
no nie mecze :P w sensie kochamy sie i mi to nie przeszkadza, tylko zastanawialam sie po prostu czy wszystko ok jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez moze byc
wina czestotliwosci pieszczot/seksu/masturbacji. Jesli robic to bedzie rzadziej to przy tych okazjach pewniejsze jest, ze bedzie stal jak sosna. Gdy zbyt czesto sie to robi to moze nie byc zawsze "stalowy" - musisz mu to wybaczyc. To nie maszyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvkbjcl
to normalne. ja nie zawsze mam 100% wzwod, czasem (zalezy to nawet od pozycji) jest to 80-90%,. np na jezdzca jak leze na brzuchu to mam jakby mniejszy wzwod, jak klasycznie sie bzykam to wiekszy. ale to male roznice, twardosc ta sama ,troszke sie skraca ale to uwarunkoweaje jest odplywaniem krwi z zoledzia, a nie z cial jamistych ponizej. normlanie mam 15cm ptaka we wzwodzie, czasem do 13-14 spada, ale moja kobieta wogole tego nie zauwaza, wlasciwie dopiero jak jej powiedzialem ze tak mam to sobie to uswiadowmila. moze u ciebie to czujesz bo ptak twojego faceta robie sie miekki, u mnie tak nie ma. ale moze ma b.duzego penisa a takiego trudniej utrzymac w 100% wzwodzie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
u mnie tez zwykle jest ok. 90% wzwodu. Dopiero przed samym wytryskiem albo jak mam dluzsza przerwe to mam 100. Wtedy to chyba z 17cm jest, a zwykle tak ok. 16. Ale ten 17 jak jest twardy to nawet na mnie robi wrażenie :) Chociaz to nie jest jakiś wielkolód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula197520658079
no tak.bo wlasnie tak sobie myslalam ze moze to spowodowane jest tym ze kochamy sie codziennie i moze to dlatego jest slabszy wzwod,ale on to ma od poczatku wiec na poczatku to mysle ze facet bardzo chce itp itd... widocznie to kwestia uwarunkowan,po prostu bylam ciekawa o co chodzi, bo czasem -zadko jest taki juz miekki ze musi sobie reka pomoc aby doprowadzic go spowrotem w stan stabilny.... dlatego sie zastanawialam o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można wiedzieć po ile Wy macie latek?.. bo temat niby prosty, a nieznany... i zawsze można temu zaradzić, bo kochać się można nawet kilka razy dziennie i nie powinno być problemu ze sztywnością... ale to zależy od wielu uwarunkowań... u Was któreś z nich nie są spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×