Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudzielcowa

Spotkajmy się w Glasgow

Polecane posty

Witam, Mieszkam w Glasgow i wpadłam na pomysł żeby robić jakies babskie wieczory,poznawać ludzi,poznawać nowe puby,cluby itp...tylko do takich babskich wieczorów potrzeba babek :) tak więc dziewczyny jednoczymy się!!! Chciałabym bardzo żeby ten pomysł okazał się rewelacyjny ale sama nic nie zrobię...także czekam na was laski...pokazeymy Glasgow jak bawią się polskie kobietki!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusterkow
a co porabiasz w glasgow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie mieszkam i pracowałam,ale miałam problem z wynagrodzeniem,i stwierdziłam że nie ma sensu dłuzej żyć i pracować w niepewnosci o swoje pieniazki...aktualnie jestam na etapie szukania...hehehe a ty mieszkasz w Glasgow czy gdzies niedaleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusterkow
na razie jestem w polsce, zastanawiam sie nad wyjazdem do tego miasta, ale nie wiem, czy jestem w stanie zrozumiec tamtejszy akcent... gdzie pracowalas i jakiej pracy teraz szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ja po pierwszym spotkaniu ze szkotką,rozdziapiłam buźke i stałam jak wryta...!!! a ona zapytała mnie tylko czy miałam umowiona wizytę!!! koszmar,ake po ilku tyg idzie sie przyzwyczaić!!! serio,ja jestem tutaj juz od wrzesnia tamego roku i ani widzi mi sie miasta zmieniać!!! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moze sie spotkamy na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoczko problemy sie tu przewija sie ale czy ktos z polakow na obczyznie ma sie ochote spotkac gdzies w pubie napic sie piwa czy tam czegos innego nie szukam wrazen mi ich wystarczy poprostu spokojnego towarzystwa my mobile phone number 07443107428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×