Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olllka

Kto był ostatnio na WESELU? Zakłada się jeszcze dlugie, wieczorowe suknie?

Polecane posty

Gość Olllka

Chciałabym załozyć sukienkę ze studniówki ale mam wrażenie, ze byłabym jedyna osoba ubraną w ten sposob....co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w tym w czym
sie dobrze czujesz proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i cróko
gorąco Ci w atkiej kiecce bedzie, w tamtym roku na wakcjach byłam w tamkiej, tylko ze wzgęlu na moje poobijane nogi kiecki typu zgorsetem teraz sie coraz rzadziej nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzialam ani jednej
a bylam wlasnie na dwoch weselach i jednej komunii.. ciezki rok.. na komuni przewazaly garsonki i dwuczesciowe komplety ew. sukienkie letnie, ale bez wyzywajacych dekoltow czy mini tylko takie kobiece, a na weselu widzialam jedna babke w takim jednoczesciowym kombinezonie gora laczona ze spodniami cudo! i jedna w super tuniko- sukience z golaymi plecami i marszczonej reszta tez garsonki badz sukienki w delikatnych kolorach.. byla tylko jedna dziewczyna w jakiejs bordowej zbroi z gorsetem i wygladala troche dziwnie, bo za wieczorowo--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja bylam w tamtym roku na 3 weselach i wiele osob bylo w dlugich wieczorowych sukienkach oczywiscie byly tez krotkie sukieneczki ..idz w tym w czym sie najlepiej czujesz..:) ...jak juz ktos tu zauwazyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllka
W mojej sukience czuję sie bardzo dobrze tylko boję się ze przestanę sie tak czuć jak wejdę na salę;) no i macie rację...gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
przestan a chcialabys byc ubrana tak samo jak wiekszosc..?? eh sama mam wesele w pazdzierniku u brata narzeczonego i nie wiem w co isc nie pojde w sukience w groszki bo to popularne ostatnio,..eh...sama nie wiem...a pojde na pewno w tym w czym sie dobrze bede czula,,,,wiec sie nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olllka
dzięki imili86 ...podtrzynujesz moją decyzję;)...gdybym miala krótką sukienkę nie zastanawiałabym się i poszłabym w krotkiej, ale nie bardzo moge sobie teraz na nią pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananos
na ostatnim weselu przeważaly krótkie kreacje ,takie lekko za kolana, luźne, zwiewne, duzo czarno bialych\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzza
hej,ja ide na wesel w srebrnej sukience ,takie asymetrycznej ,bede świadkiem .nie wiem jakie dodatki założyć i czy srebrne buty czy jakis inny kolor.prosze o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
Ollka nie przejmuj sie niema sensu...ja ide w pazdzierniku ale gdyby nie to ze ze jest to wesele brata narzeczonego poszlabym w tej co mam a mam az 4 z wesel sukienki..eh..ale do brata mi glupio isc juz w ktorej mnie widzial takze wiesz...chociaz tez niemam za wiele kasy zeby sobie pozwolic na kupono zobacze do pazdziernika zawsze sie cos odlozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniek1
ja bym w balowej sukni z gorsetem nie poszla-tandeta i bez sensu-kupic tqkie cos na raz? A wogole wszystkim babkom sie wydaje ze wszyscy sie beda nimi tam zachwycac-normanie rewia mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dluga, wieczorowa, sukienka to podstawa na weselach. chociaz teraz jest coraz cieplej wiec przemysl czy nie warto czegos bardziej przewiewnego zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy koszmarek
ja bylam w maju, wiekszosc mlodych dziewczyn byla w dlugich, ale takich z satyny, a nie z tafty i z gorsetem, kilka bylo w krotkich sukienkach, tez z satyny lub z satynowymi wykonczeniami. generalnie satyna kroluje!! no i kilka dziewczyn mialo skuienki w groszki, tez bardzo modne tego lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×