Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leanne

deilacja woskiem a naczynka

Polecane posty

Moje pytanie dotyczy pekajacych naczynek po takiej depilacji. Czy naprawde tak sie dzieje? Bo u mnie w rodzinie niestety jest skłonnośc do widocznych naczynek:( Co prawda mam dopiero 15 lat i arczej w najbliższym czasie ten problem mnie nie bedzie dotyczyl, ale nie wiem,czy moge sobie zrobic taki zabieg. Moja ciocia jest kosmetyczką i moglaby mi zrobic (juz sie pytalam) i mialabym spokoj na wyjazd ( na codzien uzywam kremow). jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze pekaja naczynka, zalezy od skóry jaka posiadasz, ja robilam depilacje woskiem na zimno, co fakt marny efekt :/ ale zadne naczynka mi nie pekaly, a mam 18 lat, zreszta to od wieku raczej nie zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odzew:) dzisiaj robiłam taka próbę na małym kawałku skóry i zdziwiła się,że prawie nic nie bolało owszem, mam takie małe czerwne kropeczki,a le to podobno nomalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huba duba
nie wiem jak jest na pewno, ale moja dermatolog mówi, że naczynka jak mają pękać to i tak pękają-czy się siedzi czy się leży-to jej słowa i żeby się nie przejmować zabiegami, bo nie mają na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
hmmm. myslę że możesz spróbować... chociaz jest prawdopodobieństwo że pękną... jeżlei wosk nie będzie zbyt goroący to powinno być ok, słyszałam o zbyt goracym nakładaniu wosku i o późniejszych siniakach :o wiem, że do takich nóg nie powinno się używać większości kremów p/celulitisowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak dzisiaj miałam robioną tą próbę, to wosk wcale nie byl taki gorący.Kropeczki juz mi prawie zeszły i żadych pękniętych naczynek nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam sobie depilację całych łydek i częsciowo ud woskiem. Powiem wam,że nawet tak bardzo nie bolało, w każdym razie da się wytrzymać;) Mam trochę jeszcze kropeczek czerwonych na nogach, ale już schodzą.Następnym razem może się skuszę jeszcze na bikini i pachy, zobaczę, jak długo będzie się utrzymywał efekt i czy włoski nie będą mi wrastały.Ale ogólnie-wrażenia pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
to super na lato będziesz gładziutka mi niestety szkoda kasy na woskowanie się, więc wybieram golarkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tej pory raczej bałam się tego bólu,ale okazało się,że nie jest tak strasznie.Nie ma w ogóle porównania z bólem przy depilatorze elektrycznym! A co do kasy,cóż-mi też pewnie by było szkoda,ale jako że moja ciocia jest kosmetyczką,zrobiła mi ten zabieg za dość symboliczną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie jest też to,że przy wosku niektóre włoski sie tylko urywają,więc pewnie po jakimś czasie będę musiała poprawić pęsetą. No ale następny zabieg dopiero za jakieś 3 tygodnie-ciocia mi powiedziała,że ekekt powinien się tyle utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzyłam, że depilacja może powodować pękanie naczynek. Przez kilka lat nie miałam z tym problemu, używając depilatora. Od jakiegoś czasu zaczęłam używać plastrów i owszem - zauważyłam, że na udach mam już gdzieniegdzie rozszerzone naczynka. Chyba czas powrócić do depilatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×