Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nauczycielka z Eire

NAUCZYCIEL JEZ.POLSKIEGO ZA GRANICA-interview, o co moga pytac?

Polecane posty

Gość nauczycielka z Eire

Hey, tak sie zlozylo ze w malym miasteczku w Irlandii potrzebuja nauczyciela jezyka polskiego i zostalam zaproszona na interview po wyslaniu aplikacji...Potrzebuje porady dotyczacej interview, mianowicie o co moga mnie tam zapytac i w ogole jak wyglada sprawa z podrecznikami - przeciez to jest cos na ksztalt prywatnej szkoly wiec czy bede mogla ewentualnie zamowic bez problemu polskie podreczniki? studia skonczylam w marcu, mialam praktykli w szkole, wyjechalam do Irlandii zaraz po skonczeniu studiow wiec nie mam pojecia o zasadach nauki jezyka polskiego za granica..Przeciez potrzeba lektur, nie wiem czy wiedza podrecznbikowa wystarczy :( choc to niby tylko 10 godzin tygodniowo...Ach, i to ma byc high school czyli cos jak nasze liceum dla dzieci pracownikow UE...Dzieki za wszelkie sugestie..Moze ktos byl na takim interview?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem jak to jest w Irlandii ale w Uk to cala sprawe reguluje Polska Macierz szkolna - tj program nauczania dla szkol polskich tak podstawowych jak i srednich - maja podreczniki i program to jest ich stronka - przejrzyj moze cos pomoze http://www.polskamacierz.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka z Eire
Dziekuje serdecznie za te stronke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka z Eire
Siobhan jasne! mam juz jakies wyobrazenie ;) teraz tylko pomysle jak to powiedziec po angielsku o systemie, o moich planach i marzeniach :) dzieki i zycze milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! I powodzenia! Na pewno dasz rade, trzymam kciuki:))) i daj znac jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka z Eire
ok dam znac na pewno za 4 dni ;)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×