Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stukajaca pracy

JEZYK NIEMIECKI -jak to wykorzystac?

Polecane posty

Gość stukajaca pracy

czy z bardzo dobra znajomoscia jez. niemieckiego, biegla w mowie i pismie, wyuczona w niemczech mam szanse na znalezienie dobrze platnej pracy? fakt, jestem po studiach humanistycznych,ale chce zrobic w polsce jakas podyplomowke-jaka jeszcze nie wiem. czy sa mozliwosci,chocby kontraktowe na poczatek znalezc w firmach jakies zatrudnienie, chocby tlumacza kontrahentowego? czy trzeba miec konkretne stanowisko we wlasniwej firmie? gdzie szukac punktu zaczepienia? dziekuje za wszelakie wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuukajaca pracy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuukajaca pracy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuukajaca pracy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrolka
Eh, zazdroszczę Ci takiej znajomości języka obcego ;) Może pomyśl nad zrobieniem uprawnień tłumacza? Wtedy będziesz mogła oficjlanie szukać takiej pracy. A jak byś tak miała papiery na tłumacza przysięgłego i otworzyła własne biuro tłumaczeń, to byłabyś sobie sama szefem. :classic_cool: Albo jeszcze inny pomysł: zrobienie uprawnień pedagogicznych (na uniwersytecie musiałabyś o to zapytać, na wydz. filologicznym, to powinno trwać parę m-cy) i zatrudnienie się jako nauczyciel języka w jakiejś szkole językowej (fajna sprawa, bo płacą nie najgorzej, a masz w miarę elastyczne godziny pracy). Mogłabyś też otworzyc własną szkołę językową, zatrudnić też nauczycieli innych języków i zbierać kasę do własnej kieszeni. :) A możesz też wykorzystać znajomość niemieckiego jako formę dorobienia, a nie sensu stricte pracę zawodową - np. udzielając korepetycji, przygotowując do egzaminów etc. Wydaje mi się, że możliwości jest wiele, tylko trzeba odważyć się i spróbować. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrolka
A! Jeszcze inna opcja - zrobić licencjat z pedagogiki wczesnoszkolnej i otworzyć prywatne przedszkole z nauką języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×