Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwarioowalas

mam juz dosc mojej pracy, chyba wolalabym siedziec na zasilku

Polecane posty

Gość zwarioowalas

normalnie zaraz zwariuje od 8 rano zajeta bylam moze przez 2 godz, nudze sie okrutnie, zarabiam 1000 zł ale ta nuda wykancza mnie psychicznie, w sumie przez miesiac czasu moze tydzien mam tak naprawde pracy ale nie zeby sie przemeczac taki lajcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, a gdzie taką robote podłapałaś? Zawsze możesz na kafe posiedzieć, tu nigdy nie jest nudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
pracuje tu juz prawie 4 lata, ale wolalabym zarobic 200o tys i sie narobic, naprawde nuda wykancza, i bola mnie juz oczy od tej kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
sorki mialo byc 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE PORADZ JESZCZE COS
a gdzie pracujesz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
w biurze rachunkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE PORADZ JESZCZE COS
no to ciezka praca:(masz studia pewno rachunkowe..:(a w wawie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
pracuje w malym miescie na dolnym slasku, mam studia z rachunkowsoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj są sposoby na nudę, też to pzrerabiałam, wiem, wiem, obijanie się meczy jeszcze bardziej :-), póki co poszukaj sobie jakiegoś zajęcia typu parzenie kawy, popijanie kawy, kurcze a co ty robisz w ogóle, ze sie tak nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE PORADZ JESZCZE COS
bardzo dziwne.ciesz sie ze prace masz kurde,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 25
ja kiedys tez mialam nudna prace to jest stradszne i czlowiek czuje sie wykonczony psychicznie-jestem teraz na zasilku ale juz nie wiem co lepsze ja to bym chciala np pracowac na pol etetu i zarobic 1000 zl-ale chcialabym miec co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że ja też tak mam. Pracuję od 4 lat i mi się rzygać chce - ciagle to samo, to samo i to samo..... Koleżanki plotkuja ile mogą, a mi sie nie chce pleść glupot calymi dniami.... Nie wiem - pospać może.... Szukam innej pracy, ale to wcale nie jest takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej branzy jest sezonowość i mamy dośc pracy od sierpnia do lutego, potem to ju tylko podliczamy zyski i zamykamy sezon, ale do nastepnego sezonu to rapla mozna dostac zarobiki podtrzymuja mnie na duchu, ale palma mi odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
ja sie tu wogole nie rozwijam , frimy nude jak flaki z olejem, przyniosa papiery robie to w jeden dzien i znowu nuda, czasem ktos zadzwoni wyslac jakis faka, zalatwic zaswiadczenie no ogólnie katastrofa, cofam sie w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
nawet juz z nudów literówki trzaskam, nmormalnie mi się nie chce byle do 15tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, nie przejumj sie, ja czasem tak cos napisze ze sama nie wiem co to mialo byc dobrze masz, bo juz poszlas do domu, a ja jeszcze 30 min :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 25
dziewczyny-jest takie przyslowie-cokolwiek bys nie zrobil zawsze bedziesz tego zalowac i do pracy to bardzo pasuje:D a moze ktos ma fajna prace i za godziwe pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Nuda i stagnacja to trzeci powód (po braku kasy i mobbingu) do zmiany pracy. Dziewczyny, uciekajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
taaa znowu tu jestem, dzis to chyba nic nie zrobie echhh, chetnie zmienilabym prace ale to nielatwe w moim miescie, chiciaz nie powiem rozgladam sie ..jest duzo pracy dla murarzy, szwaczek i sprzedawców dla ksiegowych pojedyncze, rzadkie oferty i wcale zadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja o tym...
witam;) Ja za 1500 netto + dodatki i umieram z nudow, a to dopiero 3 tydziden :( Juz zaczynam szukac czegos innego, bo ile mozna surfowac po kafe i innych stronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
no ale chociaz nudzisz sie za 1500 hihi ja tylko za tysiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
ja bym tez sie chciala za 1500 nudzic-serfowac po kafe itp ale nuda jest straszna powoduje ze nawet wysilac sie nam nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam zawsze
no to ja mam chyba najgorzej z Was bo nudze się za 700 zł w biurze. Tak dziewczyny to jest straszne się nudzić, jak coś mam do pracy to zrobie szybciutko a potem :( Wolałabym zarabiać tysiaka i mieć więcej obowiazków. Rozumiem Was dziewczyny bo mi też to działa na psychike w dodatku jestem od 9 do 17 i czasami tak się zdarza, że żywej duszy nie ma. Zero rozwoju i też sie cofam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwarioowalas
a ja juz spalilam dzis ze 4 fajki, mialam rzucac ale przy takiej nudzie palenie to rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaiowaka33
ale po co pracodawca was trzyma?? Po co komus placic za nic nierobienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×