Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelaa

JAK TO JEST Z SZAMPONETKAMI????????

Polecane posty

Dziewczyny mam nadzieję że pomożecie mi rozwiać pewną wątpliwość. Mam włosy koloru jasny brąz, od zawsze chciałam mieć czarne włosy. Nie wiem jednak czy będzie mi dobrze w tym kolorze. Na próbe chciałabym sobie kupić szamponetke(w razie by nie pasowało nie ma bólu przeciez po kilku myciach kolor zejdzie), ale jest pewien problem. Słyszałam że są przypadki gdzie szamponetki wcale sie nie zmywają. Czy to prawda?? jak to z nimi jest....może ktoś poradzi jakąś dobrą,wypróbowaną szamponetkę?? wiele osób odradza mi firmę palette...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda
znam jedną blondynkę, która zafarbowała się na brąz (kolor do 8 myć) a przez całe wakacje miała rude włosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
to czesty problem przy jasnych blondach, może z welli bo są lipne jak dobrze pamietam i szybko schodzą, jak na mój gust za szybko mi zaszły po 2 myciach ale kładłam czerwień na mój średni brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
i nie myl jasnego brązy z ciemnym blondem, bo to jest rożnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszczucha
te szamponetki to te na 3 mycia ? mnie się zawsze trzyma trochę dłużej, ale schodzi wszystko, nic nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderngirll
hej ja używam zawsze szamponetek do ok 5 zmyć np.Marion'a i zawsze się zmywają,mam średnio ciemne swoje naturalne włosy,zawsze szamponetkuje na ciemny brąz,mysle że by Ci zeszla farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że CZERŃ GRANATOWA
z MARIONa (na 4-8 myć) wyszła mi uwaga: RÓŻOWO - BORDOWA na włosach:O wyobrażacie sobie - czerń granatowa???????:O:O:O:O:O:O:O dlatego radzę uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem :P Chce na wakacje zafarbować szamponetką na czarno. Od zawsze chciałam mieć czarne włosy :P I mam podobny odcień, ciekawe czy nam wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
co do tej czerni granatowej z miron to fakt. jak rozjasnisz włosy na w miare jasny blond to wyjdą ci w kolorze ultrafioletu, wiem próbowałAm :-) poważnie ale nawet mi sie podobalo bo lubie eksperymentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidljesttani
dziewczynki, z farbowaniem szamponami ze sklepow jest tak, ze jesli chcecie miec np kolor brązowy - farbujcie kolorem ciemny blond - poniewaz zawsze kolor wychodzi ciemniejszy - porada fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
wybierajcie czarną czern. na wmiare nie żołtawych włosach powinna wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze Ci zrobić czekoladowy
brąz lub ciemny brąz szmaponetką z Palette.Wyjdzie Ci ciemny kolorek,raczej nie rudy bo są to brazy a nie rudości:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likiliki
wiadomo że jesli jest się blondynką nie pozinno sie robić szamponetki np koloru czarnego :/ ja bym nie chciała czarnych włosów,mam ciemny braz ,niechciałąbym dlatego bo wygląda to bardzo nienaturalnie,no ale to juz kwestia gustu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
porada od fryzjerki to prawda ale one chcą chyba uzyskać głeboką czerń choć wydaje mi sie że lepiej by sie czuły w ciemnych brązach, bo śą bardzo ładne i twarzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Malineczqa a co ma sie nie udać...:-p może macie racje...może kupie sobie po prostu ciemny brąz....najchętniej bym się pofarbowała normalną trwałą czarną farbą z Joanny...ale boję się że nie będzie mi pasował ten kolor włosów,dlatego chciałam to sprawdzić kupując na początek szamponetke. ale chyba czarny na brązowych włosach by wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuga
to troche tez zależy od typu rwojej urody, moja siostra jest ciemną blondyną , ma ladna cere szybko sie opala i ciemny brąz który zrobila sobie tydzień temu to naprawde jej kolor do tego slicznie uwidacznia niebieskie jej galy. dopracowalam jej makijaż i naprawde dziewczyna zwala z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×