Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

na pomoc... nerki mnie bolą

Polecane posty

[19.06] 23:09 trtr Dziewczyny, na pomoc. Od tygodnia walczę z bólem. Najpierw było zapalenie pęcherza, od dwóch dni bolą mnie nerki. Już nie mogę tego ignorować. Jak teraz dostać się do specjalisty? Ja mam lekarza rodzinnego w jakiejś prywatnej przychodni refundowanej, czy jak tam. Tam nie ma urologa. Co mam więc robić?? I jak szybko to załatwię? (Najchętniej nie zwalniałabym się z pracy tyle że już ledwo się ruszam a boli jak diabli). Bardzo proszę, pomóżcie. Jutro idę w miasto (niby duże) szukać \"opieki zdrowotnej\". [19.06] 23:10 rozza a nie możesz do nocnej przychodni? Ja kiedyś zwlekałam z zapaleniem pęcherza aż w końcu pojechałam do nocnej. Dostałam antybiotyk i skierowanie na badania, nastepnego dnia wyniki tak fatalne że kazali mi zostać w szpitalu. A jak do tego nerki bolą to nie dobrze. Małachow- Oczyszczanie organizmu [19.06] 23:11 rozza a, poszłam do zwyklego lekarza pierwszego kontaktu. Małachow- Oczyszczanie organizmu [19.06] 23:15 trtr ojej... dzięki za info nie mam siły pisać, idę do wanny w gorącą wodą [19.06] 23:18 rozza Współczuję... Ja zwlekałam ze trzy dni- ostatniej nocy byłam na imprezie i już ledwo żyłam, tak mnie bolało, na szczęście koleżanka miała rumianek- wypiłam ze 4 kubki i trochę pomogło. brrr jak sobie o tym pomyślę... a antybiotyk brałam 7 dni, w pierwsze 3 ból minął na szczęście. Małachow- Oczyszczanie organizmu [20.06] 08:09 trtr idę do lekarza (teraz bo u mnie nocnych przychodni nie ma, szpitale strajkują... nie wiadomo co robić) nikt mnie od razu nie przyjmie ale może lekarz ogólny dokądś mnie skieruje teraz, rano, jest OK ale wieczoru się boję... Rozza, dzięki za pomoc! [20.06] 08:39 pestka-4 przyjma cie przyjma ,,,,to jak do dentysty z bolacym zebem... powiedz... ja maialm kamice nerkowa... nie musisz sie zwalniac z pracy wystaczy ze bedziesz chodzila na zastrzyki .....wiem co to za bol.... albo kup sobie pabielgine z papawaryna w takich ampulkach szklanych i pij to... paskudne ale usmierza bol... http://tickers.baby-gaga.com/p/dev218pr___.png And if you go, I wanna go with you And if you die, I wanna die with you Take your hand and walk away [20.06] 14:04 trtr dziewczyny, dzięki za podpowiedzi okazało się że faktycznie jest łatwiej z uzyskaniem pomocy niż mi się wydawało lekarka pierwszego kontaktu po prostu zbadała mnie (jak mi przywaliła dłonią w plecy, to dopiero mnie rozbolało... ;D, cwaniara, wiedziała że trzeba sprawdzić czy mnie tam boli przy dotyku, a boli że ojoj ;DDD) i przepisała antybiotyk, i jutro mam do laboratorium się głosić... cieszę się że się zdecydowałam powlec do lekarza, nie kierując się swoim marudzeniem, bo diabli wiedzą co by z tego wyszło, wystarczy że zignorowałam ból pęcherza dzięki za pomoc (naprawdę zanim dostałam odpowiedzi, myślałam że będę biegać od przychodni do przychodni, czekać na rejestrację, wyniki, tracić godziny pracy, aż zdążę wyzdrowieć a okazało się że jest łatwiej, jak pisałyście) [20.06] 14:08 niebieska sukienka Oj wspolczuje wiem dobrze co to bol nerek. [url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/c5dc7f48b7.png[/img][/url] [20.06] 14:09 trtr dzięki mam nadzieję że teraz będzie lepiej, już biorę jakiś antybiotyk [20.06] 14:13 niebieska sukienka A jaki bierzesz? Bo mam doswiadczenie [url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/c5dc7f48b7.png[/img][/url] [20.06] 14:24 trtr Amotaks (amoxicillinum) w tabletkach, znasz to? ale tych problemów z nerkami jest od diabła, ja mam chyba przeziębione, od pęcherza, ale w sumie nie wiem, lekarka te nic nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfwref
Sorry za umieszczenie tego tematu na ogólnym. Tu, na forum zdrowie i uroda, też wpisałam wczoraj wieczorem to samo (to był pilny apel o pomoc) ale - uzasadnienie, jak się okazało - nie spodziewałam się tu odzewu. Zatem temat, dzięki rozmówczyniom, był na ogólnym. Mam nadzieję że teraz "Niebieska Sukeinka" tu trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
ekhm, pomyliłam pseudonimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;((
potrzebuje pomocy.. tydzien temu zaczeło mnie piec przy oddawaniu moczu.. potem przy koncu pojawiała sie krew.. a teraz boli mnie prawa nerka.. moga to byc jakies objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota0987
Witam, podstawową czynnością która zawsze pomaga jest rozgrzanie nerek, tak wiec termos albo butelka z bardzo ciepła woda, kocyk i książka. Przede wszystkim do bólu dochodzi w momencie wyziębienia organizmu ( często stóp, lub pasa lędźwiowego). Nerki oczyszczają się w za pomocą filtracji więc picie dużej ilości napojów zawsze wspomoże. Zdecydowanie nie poleca się napojów gazowanych z wysoką zawartością cukrów, które dodatkowo obciążają nerki, tak więc Cola, Fanta itp odpadają. Zaleca się naturalne soki, herbaty ( oprócz czarnej bo odwadnia organizm wbrew pozorom) czy wodę, Żurawina ma właściwości oczyszczające pęcherz moczowy, co często towarzyszy bólom nerek, tak więc herbata z żurawiny jak najbardziej tak. Wszystkie podane przeze mnie informacje to domowe sprawdzone metody bez skutków ubocznych. W razie silnego nieustępującego bólu polecam wizytę u specjalisty, bądź w najbliższej aptece. Życzę zdrowia. ps. "Natura i matka chce zawsze dla nas dobrze" moja śp babcia tak mawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati125
Mam podobnie ale ból nie jest aż tak silny. chociaż są momenty że mnie skręca. miałam świąd i pieczenie na zmianę przy siusianiu ale mi przeszło. a teraz ten ból u dołu pleców. Nacieranie maściami nic mi nie daje. pomagają jedynie tabletki nurofen forte(przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe.) próbowałam też amolem do nacierania, to myślałam że mnie spali a nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×