Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo prosze o fachową poradę

Zespół policystycznych jajników

Polecane posty

Gość bardzo prosze o fachową poradę

Mam nieregularne miesiaczki, bylam u ginekologa i wykryl mi zespół policystycznych jajników + powiedzial ze mam malutką nadżerkę. Strasznie sie zmartwilam, jak teraz bedzie dalej przebiegalo leczenie czy to cos poważnego?Bede miala robione badania krwi i cytologie strasznie sie boje ze to cos powaznego:(((((((((((((((((Czy ktos cos takiego ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz brac nastepnej
jest caly temat o policystycznych jajnikach. Caly napisany duzymi literami-nietrudno przeoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja18 hej
hej wam : ) kobietki mam do was ogromną proźbe czy może mi któraś napisac jakie macie wyniki tych badań : bo ja mam taki : ) tyreotropina ( tsh ) 2,576 foliotropina ( fsh ) 5,45 lutropina 4,48 prolaktyna 567 testosteron 0,970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mój przypadek wygląda tak : najprawdopodobniej mam Zespół policystycznych jajników, ostatnio miałam robione usg dopochwowe w 13 dc , wyniki: *trzon macicy 52*27 mm *jajnik lewy 43,4*25 mm *jajnik prawy 41,5*22,3mm szerokość echa endometrium 2,5mm Zatoka Douglasa wolna Moja Gin przepisała mi Metronidazol 1g i Distreptaze czopki oby dwa lekarstwo mam brac na przemian na noc.do tego wszystkiego przepisała mi Yasminelle , powiedziała że musimy uwolnić te jajeczka co mam i po Yasmineeli ( 6 miesięcznym ) leczeniu odbudujemy na nowo jajeczka. co ja mam myśleć , bo nie wiem czy zostanę mamą ?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×