Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiuuula

Przetlumaczcie mi prosze

Polecane posty

Gość asiuuula

Jak powiedziec po angielsku : Nikt mi nie powiedzial Dalam niedawno Czemu mam isc do lekrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anybody didn\'t told me about it (this) I gave it (to you) recently (not long a-go) why I should go to see the doctor? jak jest cos nie tak to niech ktos poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuula
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee ble ble
A nie- why should I go to the doctor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast anybody didnt
będzie lepiej: nobody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki rzeczywiscie teraz spojrzalam ze przestawilam why should I w przeczeniach uzywamy anybody anyone nobody moze byc w zdaniach twierdzacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11tak tak tak
Nikt mi nie powiedzial Dalam niedawno Czemu mam isc do lekrza Nobody told me that I have given that recently Why should I go to the doctor:) Nobody uzywamy takze w przeczeniach ale wtedy nie ma juz innego zaprzeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11tak tak tak
eternity anybody didn't told me about it (this) nie moze byc 'didn't told me' - poprawna forma to 'didn't tell me' :) albo jak wyzej napisalam nobody told me I gave it (to you) recently (not long a-go) nie moze byc simple past bo nie ma okreslonego czasu - jesli cos bylo niedawno to 'I have given it to you recently (or not long time ago) -tylko i wylacznie present perfect why I should go to see the doctor to juz ktos poprawil powyzej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma podwojnych przeczen w jez ang, wiec anybody didn\'t tell me that odpada! Nobody told me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×