Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

JAK SIE UBRAĆ NA OBRONE- może być brąz??

Polecane posty

Mam dylemat,nie chce nic nowego kupować na obronę. Mam biała bluzeczke, taką z krótkim rękawkiem z haftowanymi kwiatkami i satynowa ciemnobrązową spódniczke. czy moge tak iśc na obronę, czy koniecznie muszę wystąpić na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca biżu
może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK, ALE PEWNIE BEDZIE TAK GORĄCO ZE BEZ BEDZIEMY WCHODZIC.Ta bluzeczka jest elegancka wiec nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor ok, nie musisz byc na czarno ;) U mnie za to wszystkie na brazowo byly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? to mnie pocieszyłaś, bo mam akurat też fajne buciki brązowe i zreszta lubię ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem
jestem 3 dni po obronie i żadna od nas z roku nie miała takiego problemu, przecież obrona to nie matura gdzie wszyscy jak pingwiny na biało czarno! wiadomo biały z czarnym to zestaw elegancki, ale przecież to Twoja obrona i idziesz na nią tak jak Ci pasuje i w czym dobrze sie będziesz czuć, ot i cała filozofia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj to nie chmury
no, na bialo czarno moze niekoniecznie. ale sytuacja jest na tyle powazna, ze kultura nakazuje wskoczyc w cos eleganckiego, a nie "w czym mi wygodnie". ot, przez zwykly szacunek do chociazby komisji, ktora rowniez z okazji TWOJEJ obrony wbije sie w garnitur, lub garsonke. mysle, ze spodnica moze byc, elegancka bluzka i jakis zakiet. ja w kazdym razie ide wlasnie tak ubrana, sama bluzka + spodnica/spodnie to zbyt niezobowiazujacy stroj na taka okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może róż
Ja byłam w eleganckich spodniach i żakieciku w kolorze delikatnego różu i nie wydaje mi sie żeby to było niestosowne. Braku szacunku w tym stroju też nie zauważyłamMyślę, że to nie przedszkole, że trzeba być "na galowo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyn
no nie wiem, ale u mnie komisja nie wbija sie w garsonki/garnitury z okazji obrony, ich stanowisko wymaga tego żeby na co dzień po instytucie w jeansach nie biegać, a więc to standard dla nich a nie święto jakieś... ja byłam w białej bluzce czarnej spódnicy plus eleganckie dodatki, większość znajomych zresztą wystąpiła w takim zestawie bez żakietu, nie uważam żeby to był niezobowiązujący strój, jeśli jest upał. ważne jest przede wszystkim to co ma sie do powiedzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
ja też miałam bluzke+spódnica-> było to ponad 2tyg. temu w te okropne upały wszyscy byli tak ubrani komisja też była brana normalnie że tak pwoiem, nie jakies garsonki albo coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser satino
myslicie ze moga zalozy biale spodnie i marynarke.. w czarne cienkie paseczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyn
jasne, ma być elegancko i tyle nie ważne czy kropki czy paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×