Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnifica

Dobry ginekolog w Poznaniu

Polecane posty

Gość uwa.kaj
Ja znam z Poznania dr Bruszewskiego bo trafilam do niego przez przypadek i zaluje ze nie mieszkam w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elioja
No do dr Bruszewskiego to duzo osob chyba chodzi bo slyszalam tez o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0shin
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Piotra Magnowskiego - anioł, nie lekarz. Prowadzi moją ciążę od początku i dzięki niemu mimo komplikacji niedługo rodzę. W skrócie: jest bardzo dokładnym i odpowiedzialnym lekarzem. Poza tym jest przemiły, delikatny i bardzo pomocny. Kolejna ciąża koniecznie u niego :) Pracuje na onkologii na Polnej a wieczorami przyjmuje w NZOZ Med Lux: - Luboń - wtorek i środa - Przeźmierowo - piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmikolo
Ja tez z chęcią polecę dr Bruszewskiego bo to bardzo dobry specjalista..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZS3m
A co powiecie o dr Andrzeju Zygmuncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda.jaso
nie znam, znam za to dr Bruszewskiego - dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautifil_smiele
Dziewczynki, a wiecie coś na temat dr Kubiaka, bo chcę się do niego wybrać, ale wcześniej chciałam poznać wasze opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula33
Dziewczyny czy mogłybyście polecić mi ginekologa w Poznaniu w zakresie stanów zapalnych przydatków i torbieli?? nie jestem z Poznania a od różnych opinii na temat ginekologów sama już nie wiem kogo wybrać. Z moimi przypadłościami męcze się już od 6 lat i każdy gin u mnie w mieście mówi coś innego np. będąc w szpitalu nie zauważyli mi 5 cm torbiela na jajniku, nie mówiąc już o tym że wykryli go po moich naciskach, że coś jest nie tak i to nie na tym jajniku na którym był. Więc chciałabym się spotkać z kimś kto się na tym zna i powie mi czy wszystko jest ok czy jednak coś się dzieje, tym bardziej, że za rok chce zacząć starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika71
polecam dr Uchmana, rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzi do tematu, pobiera posiewy na miejscu, ustala leczenie zgodnie z antybiogramem i co najważniejsze jest bardzo skuteczny, doktor zajmuje się też diagnostyką piersi, badaniami w kierunku rodzinnego obciązenia rakiem piersi i rakiem jajnika, ciepły, delikatny z ogromnym doświadczeniem jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to zdecydowanie dr Meller, zajmuje się cukrzycą ciężarnych i innymi komplikacjami w ciązy, odbiera także porody, obaj przyjmują w Centrum Medycznym na os.Przyjaźni tel. 660 47 57 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmox.z
osobiście też polecam dr Bruszewskiego, dobry lekarz, miły człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna.defd
a gdzie dokładnie on przyjmuje w Poznaniu? W centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlowidjsa
taj w centrum z resztą znajdziesz bardzo łatwo w google jak wpiszesz bruszewski ginekoog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Julia Mulrewską. Placebowane recepty zapewnione. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

tylko do ivity, deponowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALIA

Z czystym sercem polecam dr Magnowskiego, przewspaniały lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zawieszenie wizyt antyk

dr Malec Marczyńska - nie skupiła placeb z Bayer (poinformowano w aptece, nie wydają na receptę, bo ma placeba)

dr Szyk - po drugiej wizycie placebować leki dotyczy Bayer

dr Karolina Andrzejak - nie skupiła, wciskała lobby Regulon, Rigevidon

omijać centrum medyczne ostrowska 363 i wszystkich lekarzy współpracujących

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro

dr Malec Marczyńska - nie skupiła placeb z Bayer (poinformowano w aptece, nie wydają na receptę, bo ma placeba)

dr Szyk - po drugiej wizycie placebować leki dotyczy Bayer

dr Karolina Andrzejak - nie skupiła, wciskała lobby Regulon, Rigevidon

omijać centrum medyczne ostrowska 363 i wszystkich lekarzy współpracujących

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your sincerely

nie polecam dr Murlewska

latami wykrążała gabinety jako Gedeon Richter lub Polpharma

Przepisze wam noseba na wizycie i Nowina będziecie tylko przyszpilani do skupu placeb, a z czego???, jak dokonano masowego skupu na wybrane pesele i co, poprzekraczano limity.

Najważniejsze to nachapać się pełnomocnictw do placeb wszelkich od Refundowane, Gedeon richter bo Bayer. Omijać...

Lekarz zafascynowany USG, których pełno w gabinetach niemieckich. Pewnie podprzedstawicielstwo sprzętowe. Potem followanie wizyt z ramienia Murlewskiej

Mona Lisa Touch i stara Edeka

Greetings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daminkowa

Jestem po dwóch poronieniach i jednej donoszonej ciąży. Mój synek żyje dzięki opiece przez całą ciążę doktora Chojnickiego z chojnicki.com.pl/. To wspaniały człowiek i doskonały lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

80 mln placeb na polskę planowane do 2025 na lekach Bayer na gedeon Richter koło 10 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignasia

Ja z kolei bardzo dobrze oceniam dr Piotra Pawlika gabinetypawlik.pl Bardzo fajny, zaangażowany, cierpliwy i miły lekarz. Chodzę do niego od kilku lat, prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, ze na niego trafiłam, bo najlepszy ginekolog do jakiego w życiu chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Piotr Bruszewski. Ma gabinet na Grunwaldzkiej. Najlepszy do prowadzenia ciazy. Przyjmuje tam prywatnie. Bardzo polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przejrzeć ofertę www.chojnicki.com.pl. Od ponad 2 lat chodzę tam na wizyty. Ginekolog Andrzej Chojnicki posiada wieloletnie doświadczenie, ogromną wiedzę oraz profesjonalne podejście do każdej pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa i pół roku staraliśmy się z moją żoną o dziecko. Od ginekologa do ginekoloaga, badania, testy, konsultacje - bez efektu. W końcu, trochę przez przypadek trafiliśmy do gabinetu ginekologicznego Blumedica W Suchym Lesie, gdzie pracuje ginekolog Wiesław Blumski. Pan doktor poświęcił nam prawie godzinę na rozmowę, na przywitanie podał rękę, potraktował z klasą i zainteresowaniem. Potem zlecił szczegółowe badania i zasugerował zabieg usunięcia polipów jajnika. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Dziękuję za serce i opiekę. Jedyne co mogę teraz zrobić, to wszystkim znajomym , którzy szukają dobrego ginekolog w Poznaniu polecam gabinet Blumedica w Suchym Lesie oraz doktora Blumskiego. https://www.blumedica.pl/ginekolog-poznan-suchy-las/

Niestety.. coraz mniej już w dzisiejszych czasach tak dobrych lekarzy,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie

Ja juz nie mam swojego gabinetu. Do tego.obciazaja mnie dopustoszeniami recept. Co mnie obchodza ciaze I dopustoszenia gabinetu. Ja mam nin stop wpisany polip w obrebue jamy macicy. Nigdy go.nie usunieto.kazda lekarz co innego. Ucieklam z polneej, innego szpitala. Jadlam tabletki latami potem odstawilam. Wykonalsm bsrdzo duzo zabiegow.  Tu.kazdy.prawie hajs wyprowadza na niemiecki.gabinety. powiklaniowe sa polskie gabinety. Tak rzyga polskimi gabinetami. Wlecze sie pod ciaze jak wlekla. Wlekla sie tak a nie ma juz po co. Tylko by miec hajs ns zeby.  Nie splacam gabinetow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

wciskany staff jest jak sie trzeba stawiac na wizytach a nie ma po co, kto te gabinety zczytuje, jak na kościec założone, z solarium wjeżdza pudla, prosze nie wykrazac osob zczytu.tu drecze pod dziewictwo, to drecze pod trojke dzieci, fikcyjnie macie powypisywane, jak jadła femodette, przeanalizowalam fikcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja na drugie

niemodne jest wykrążanie gabinetów, zczyty lądują byle gdzie

nowoczesny laser (mona lisa touch, zamrażanie,labioplastyka)

C-section

kws hialuronowy, PRX w głowę 

ginekologia, dr Kubik, Bonadea, Ostrowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja na drugie

po 30 roku życia ostrożnie już chodzi sie do gabinetów lub tylko selektywnie, czym to poparagonizowanoja po centrum medyczne ostrowskie - ostrzymałam skupy jeanine (500 recept)

po Bonadea ja mam skupy Ketonal, Tramadol, recepty Sandoz, Microgynon ( na składy niemieckie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Ostroznie, ostroznie ostroznie.nie wiem czy przez te kliniki wchodza przedstawiciele czy faktycznie sa tak dopustoszone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Szpera Goździewicz - cytocare głów, tych paznokci

Murlewska -Jospos, fosforyzacja, agrecol, czy bedziecie rodzic do agrecol czy royal canin czy bonprix

Karolina Andrzejak - nos dusseldorf (bogocka substancja, przepłuk mima i cyrku zentivy)

za dużo recept lekarzy fruwa, skończce doz, poprzekraczano wszelkie limity recept, wszedzie was obejma plasebami od antykoncepcyjnych po antybiotyki przez plomby, wystosujcie sprawę sądową do doz, ja wystosowałam i już chyba trochę zaprzestano, moja znajoma od 10 lat nic nie  jestw stanie otrzymac na wizytach zwykłych i prywatnych, przepłuk, sprzedano , wnieść o hurtowy skup leku lub usunięcie z aptek 

przerzucaja ginekolożkii sprawy sadowe

jest ryzyko powikłaniowej klinik niemieckich, jesienna mafia lekowa województw wielkopolskie i lubuskie

usuńcie w końcu przepisane blood testy medicover i tabcin trend

zassaja was jak Alina Rose do jeszcze wiekszego przepłuku valette, i tak nalezy iść do bayer wsi i weterynaryjnych

latami tylko zawrócić do gabinetu ginekologicznego i stara generacja oraz plaseba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×