Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlajna

Sklepy w Krakowie

Polecane posty

Gość karlajna

Witam Drogie Panie, niedawno przeprowadziłam się do Krakowa i odzieżowo czuję się zupełnie zagubiona ... owszem - są centra handlowe, ale znajduję w nich tak znikomą ilość sklepów, które mi odpowiadają, że z powodzeniem mogłabym nie odwiedzać ich wcale ... Może macie jakieś swoje, sprawdzone i ciekawe miejsca, gdzie można kupić coś interesującego... Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galerie już z pewnością zwiedziłaś:)sprobuj: 1. sklep salsa na siennej kupiłam tam kostium na zimę jeszcze nie widziałam takiego samego u kogokolwiek:) poprawki na miejscu i mile panie:) choć ostatnio nie widziałam nic ciekawego tam 2.fashion cos tam na poselskiej mają ciuchy vili i jeszcze kilku firm o które ciężko w krakowie 3.na bradzkiej był kiedyś fajny outlet nie wiem czy jeszcze jest bo ostatnio nie bylam:) 4.grodzka i karmelicka niby standardowe sklepy ale zawsze cos sie znajdzie ciekawego:P 5.sklep w plazi (nie wiem jak sie nazywa) jeśli chcesz kupić sukienkę ale tez dawno nie bylam bo jak dla mnie daleko:P 6.tandeta ja osobiście nie lubię 7.indyjski na szpitalnej a może dokładnie czego szukasz to będzie w stanie pomoc. jakie firmy jakie ciuchy jakie ceny itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruruitir
najlepsze, najwiecej, najmodniejsze, najtaniej - TANDETA - to jest na ulicy nowohuckiej na pewno trafis a w sobote i niedziele prawdziwy megaszał bo sa oprocz pasazu jeszcze stragany otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłóciła bym sie co do najlepsze, najwięcej, najmodniej, najtaniej zależy od gustu i upodobań. a zapomniałam jeszcze galeria centrum na świętej anny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanson
prócz wymienionych poza szpitalna polecam indyjski na filipa, na brackiej jest malutki butik też coś czasem można znaleźć, bardzo fajne rzeczy mają w adresss - na rogu Jana i Tomasza, te same ciuchy w sklepie na karmelickiej za bagatelą kawałek... co do tandety to zależy czego sie szuka, jeśli torebek i tym podobnych bibelotów może być ok, jeśli czegoś na co dzień to zależy....można coś wyszukać, jeśli chodzi o większe okazje...no to porostu tandeta w dosłownym znaczeniu tego słowa, podobnie jest z Tomexem, chodź tam dawno nie byłam, ale chyba zdarzało sie ze tam ciekawiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×