Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość habibi 27

ma ktoś jakiś pomysł fajny?

Polecane posty

Gość habibi 27

jak zareklamowac firme sprzątającą prywatne domy po angielsku,chce zrobic wizytówki i nie mam zadnego pomyslu na to ,a chcilabym zeby przyciągneło klientów,zeby b yło krótko i na temat ,zakupilam tez urządzenie piorące dywany i wykładziny ,mysle ze o tym tez warto by napisac,jestem uczciwą osobą i taką tez prace chcę wykonywac,czyli solidnie.I moze ktos wie ile mozna za takie sprzątanie brac,niewiem jak to liczyc czy na godzine czy od danego domu? proszę o jakieś porady...z góry bardzo dziękuje i moze wy macie jakies pomysły,mile widziane jak zareklamowc sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi 27
dziękuje ci bardzo.....jestem pełna nadzieji ze mi się uda i z waszą pomocą rozkręce się w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj ogloszenie
na gumtree...to przeglada najwiecej ludzi w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi 27
moze ktos mi pomoze jak zrobic fajne ogloszenie? oferuje takie uslugi jak sprzątanie mieszkan,pranie wykładzin,prasowanie,pomoc w pracach codziennych,pomoc w prowadzeniu domu u osób starszych,bardzo mi zalezy na rozwinięciu tej działalnosci którta juz istnieje w urzędzie ,mój ang.komunikatywny jest dobry natomist w pisowni jest kiepsko...czy ktos mi pomoze jak fajnie to napisac? chce zrobic ulotki i poroznosic .....prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka moja koncepcja
zrob sobie stronke na necie , daj ogloszenie do gazety , a pozatym zrob sobie wizytowki i poobjezdzaj lepsze dzielnice i powrzucaj do skrzynek ja tak mam zamiar zrobic , do tego restauracje agroturystyczne posiadlosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi 27
tak ja o tym wiem....tylko jak napisac takie ulotki dobrze po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google..
w necie jest duzo reklamujacych sie firm tego typu, znajdz pare i odpisz to co cie interesuje zmieniajac troche...np: http://www.tsdcleaning.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi 27
dziękuje wam...wlasnie próbuje wejsc na te stronki ale cos mi sie nie chcą otwierac..jedyny mój problem teraz to wlasnie napisanie takiej ulotki bo w pisowni jestem noga a rozmawiac to nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi 27
ma ktos jakis pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broszszka
Skoro potrafisz powiedziec to co chcesz napisac, to napisz tekst, a my poprawimy ewentualne bledy w pisowni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×