Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Eyelaser Center Wrocław - proszę o informacje

Polecane posty

Czy ktoś z Was robił sobie tam laserowy zabieg? Albo znajomy? Jeśli tak - proszę o wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy chodzi
Ci o to,ale ja mimo mlodego wieku,mialam juz kataratke na dwoch oczach:(Jestem po jej usunieciu,co chcialabys wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam kiepski wzrok. Zrobilam i na daleko okularow juz nie potrzebuje. Potrzebuje do czytania poniewaz w wypadku samochodowym uszkodzony zostal trzeci wymiar. Znam faceta co mial podobnie i robil u tego samego lekarza. Po trzech dniach bez problemu czytal nawet drobny druk. Robilam w Sydney. Mimo iz mi do konca nie wyszlo, jestem zadowolona bo nie potrzebuje okularow zeby znalesc okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo, wiadomo, wciąż siedzi we mnie jakaś obawa, że coś nie wyjdzie... Chcę zrobić oczy tą metodą LASIK. Moja wada nie jest ogromna - przy obu oczach oscyluje wokół minus 2 dioptrii. I pytm Was, bo chcę wiedzieć, czy jest ktoś, komu się nie udało? Albo po jakimś czasie coś sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowilam Ci
ze mialam usuwana katarkte z dwoch oczu,nie balam sie nic,po prostu wierze,ze w tej chwili to jest niemal jak chleb powszedni,takie operacje.Mieszkam w Kanadzie,pracuje w szpitalu,w ktorym robi sie dziennie okolo 30 tego typu zabiegow.Operacja trwa okolo 45 minut,30 minut na pooperacyjnym i....do domu:)Nie musisz sie niczego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest niemal to samo
przy okazji usuwania katarakty zrobiono mi korekte wzroku,nie nosze juz okularow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówisz, że wszystko jest w porządku? A Ci wszyscy już wyleczeni, o których mówiłaś, czy nie zdarzyło się, że ktoś wrócił do szpitala i powiedział \"przepraszam, ale jest gorzej\" etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×